You are the road crew!

χμμ.
Ύστερα από ώριμη σκέψη αποφάσισα.

Θα ήθελα να ήμουν roadie στους Metallica. Προσωπική βοηθός του Jaymz. Το δεξί του χέρι, ο σωματοφύλακας του (νταξ, λίγο άτοπο.), ο άνθρωπος που θα του κουβαλάει την κιθάρα,ο άνθρωπος που θα’ρχεται να πει τον καημό του, ένα πρόσωπο απολυτης εμπιστοσύνης.Εγω.

Επίσης.
Roadie στους Down. Υπευθυνη για τα παρασκήνια. Κανείς δε περνάει αν δεν περάσει από την έγκριση μου.
Roadie στους Green Day. Θα κολλάω τα σετ λιστ στη σκηνή και θα είμαι υπεύθυνη για την κιθάρα του Billie Joe.
Roadie στους Bullet For My Valentine. Δε ξέρω σε τι θα βοηθάω, ξέρω ποιον θα βοηθάω. Τον Matt Tuck.


εγω μπορω να μπω στους Down? :stuck_out_tongue:

εκτος απο coheed που ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα,στους bleeding through,heaven shall burn και σε ολα τα straight edge συγκροτηματα γιατι δεν πινω ουτε καπνιζω ουτε κανω drugs και δεν λεει οι αλλοι να τα κανουν και εσυ να κοιτας.Επισης σε ποζεροροκ γκρουπς oπως motley crue που εχουν για groupies τα καλυτερα πιπινια

Μ’ αρέσει που κάνω θρεντ αλλά δεν απαντάω. Bump λοιπόν αφού χρωστώ απάντηση.

Neurosis λοιπόν κι ας ήμουν και λούστρος παπουτσιών τους.

Roadie mastodon ρε για να παιζω ξυλο με τον brent να τα πινω με τον σκοτ και τον τρου και για σοβαρες συζητησεις με τον μπιλ:D

Η απάντηση μου είναι Primordial.

Motorhead γιατί ο Lemmy είναι θεός και Motley Crue για να παίρνω ό,τι περισσέψει.

Ε ξέρεις οι Μάστοντον δεν έχουν σκοτ όμως.:expressionless:

Όχι ότι πέτυχες και κάτι άλλο όμως, οι μάστοντον είναι τελείως το αντίθετο από αυτά που φαντάζεσαι.

system of a down γιατι ειναι η αγαπημενη μ μπαντα
tool για ν μαθω αν ο keenan ειναι οντως τοσο παλαβος
down για ευνοητους λογους:–:naughty:

Fields of the nephilim,εστω και για να αλευρωνω τα σακακια τους πριν τα λαιβ…(και κανα steampunk google βεβαια τζαμπε…)…

Ναι εγραψα σκοτ αντι για μπραν.Και πως ξερεις τι φανταζομαι?Επειδη εγραψα καποια πραγματα που μου ηρθαν στο μυαλο εκεινη τη στιγμη?.Ε,νταξει τοτε.