Your favourite all time album. Vote NOW!

αυτό.

+1
Δισκαρα!

Bent out of shape apo rainbow
kai to
Fly to the rainbow apo scorpions
(aplos teleia!)

αυτό.[/quote]

οk!νόμιζα ότι το είπες ειρωνικά,sorry…

Αυτο θα ηταν το Black Label Society: Stronger Than Death. Best album EVER!!!
:evil: :twisted:

Master Of Puppets :twisted: δεν υπάρχει νότα σε αυτό το album που να μη μου αρέσει

Lostprophets - Start Something

Αυτο το τοπικ ειναι ακυρο :roll:

Oι The Who ειναι ακυροι. Ξεχυλιζω απο κακια.Το νιωθω… χαχαχαχα

εσυ τοτε τι εισαι?

Kai giati einai akyro re akyre??? :-k :-k

Kai giati einai akyro re akyre??? :-k :-k[/quote]

Ε ειναι αρκετα…
οτι και να πεις τωρα ακυρος θα σε…ειπα να ακυρωσω και το quote αλλα ειμαι κι εγω ακυρος χαχαχαχαχαχαχα

[size=7][/size]Ακυρια ολε!!!

Perapiptontws, to GreenHloyd den einai katholou asteio…! oute to roz allwste!!! (eswteriko asteio to deftero!!)

to pink exei ena akrivws antitheto xrwma to opoio legetai umber, me 2 oumlaout panw apo to u. to floyd tha mporouse na einai k fluid opote to antitheto einai solid.
Ara ti exoume? to antitheto twn floyd.

tous UmberSolid!!! (all rights reserved 1999)

The Doors-LA Woman

:-s :-s :-s :slight_smile:

Nirvana - Nevermind

εγω θα ντρεπομουνα να πω κατι τετοιο αμα ειχα τετοια φοτο στο avatar…

εγω θα ντρεπομουνα να πω κατι τετοιο αμα ειχα τετοια φοτο στο avatar…[/quote]

Εγώ θα ντρεπόμουνα ανεξαρτήτως avatar
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εγω θα ντρεπομουνα να πω κατι τετοιο αμα ειχα τετοια φοτο στο avatar…[/quote]Δεν έχεις άδικο, αλλά ψήφισα Nirvana επειδή αυτό το φόρουμ είναι πολύ “αντι-Νιρβανικό” κατά την άποψή μου και ήθελα να “προβληθεί” λίγο και το Nevermind. πάντως το θεωρώ μέσα στα 10 καλύτερα όλων των εποχών (μαζί φυσικά και με το album στο avatar μου).

εγω θα ντρεπομουνα να πω κατι τετοιο αμα ειχα τετοια φοτο στο avatar…[/quote]Δεν έχεις άδικο, αλλά ψήφισα Nirvana επειδή αυτό το φόρουμ είναι πολύ “αντι-Νιρβανικό” κατά την άποψή μου και ήθελα να “προβληθεί” λίγο και το Nevermind. πάντως το θεωρώ μέσα στα 10 καλύτερα όλων των εποχών (μαζί φυσικά και με το album στο avatar μου).[/quote]

oπως ειχε πει κ ο φιλτατος camelspotter

[size=6][/size]ΝΤΡΕΨΟΥ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: