Your favourite all time album. Vote NOW!

εγω θα ντρεπομουνα να πω κατι τετοιο αμα ειχα τετοια φοτο στο avatar…[/quote]Δεν έχεις άδικο, αλλά ψήφισα Nirvana επειδή αυτό το φόρουμ είναι πολύ “αντι-Νιρβανικό” κατά την άποψή μου και ήθελα να “προβληθεί” λίγο και το Nevermind. πάντως το θεωρώ μέσα στα 10 καλύτερα όλων των εποχών (μαζί φυσικά και με το album στο avatar μου).[/quote]

έχει προβληθεί αρκετά ο συγκεκριμένος δίσκος, αλλά το In Utero είναι καλύτερο. :wink:

εγω θα ντρεπομουνα να πω κατι τετοιο αμα ειχα τετοια φοτο στο avatar…[/quote]Δεν έχεις άδικο, αλλά ψήφισα Nirvana επειδή αυτό το φόρουμ είναι πολύ “αντι-Νιρβανικό” κατά την άποψή μου και ήθελα να “προβληθεί” λίγο και το Nevermind. πάντως το θεωρώ μέσα στα 10 καλύτερα όλων των εποχών (μαζί φυσικά και με το album στο avatar μου).[/quote]Eeeeee,vasika kala tha itan ayta ta dyo na min ta vazeis sto idio tsouvali… Outa kan stin idia protash,sto idio thread… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Metallica - Metallica (λογω παραγωγης)

εγω θα ντρεπομουνα να πω κατι τετοιο αμα ειχα τετοια φοτο στο avatar…[/quote]Δεν έχεις άδικο, αλλά ψήφισα Nirvana επειδή αυτό το φόρουμ είναι πολύ “αντι-Νιρβανικό” κατά την άποψή μου και ήθελα να “προβληθεί” λίγο και το Nevermind. πάντως το θεωρώ μέσα στα 10 καλύτερα όλων των εποχών (μαζί φυσικά και με το album στο avatar μου).[/quote]Eeeeee,vasika kala tha itan ayta ta dyo na min ta vazeis sto idio tsouvali… Outa kan stin idia protash,sto idio thread… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]Χτες που λες άκουσα το Nevermind και μετά από κάνα δίωρο το Led Zppelin IV :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

εγω θα ντρεπομουνα να πω κατι τετοιο αμα ειχα τετοια φοτο στο avatar…[/quote]Δεν έχεις άδικο, αλλά ψήφισα Nirvana επειδή αυτό το φόρουμ είναι πολύ “αντι-Νιρβανικό” κατά την άποψή μου και ήθελα να “προβληθεί” λίγο και το Nevermind. πάντως το θεωρώ μέσα στα 10 καλύτερα όλων των εποχών (μαζί φυσικά και με το album στο avatar μου).[/quote]Eeeeee,vasika kala tha itan ayta ta dyo na min ta vazeis sto idio tsouvali… Outa kan stin idia protash,sto idio thread… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]Χτες που λες άκουσα το Nevermind και μετά από κάνα δίωρο το Led Zppelin IV :smiley: :smiley: :P[/quote] :twisted: :stuck_out_tongue: :twisted: :stuck_out_tongue: :twisted: Wx katalava… Tha sou egine o egefalos skonh… :lol:

Dream Theater - Scenes from a memory

Οτι και να πω για αυτο το album ειναι λιγο…πολυ λιγο.
Οσες φορες και να το ακουσω δεν το βαριεμε ποτε και παντα ανακαλυπτω και κατι καινουριο που θα με κανει να ανατριχιασω.

Αν ειχα και μια δευτερη επιλογη αυτη θα ηταν: Iron Maiden - Piece of mind.

vasika ligaki diskolo na pi kaneis pio einai to kalitero album…akoma kai ypokimenika…
prosopika tha epelega
phisical graffiti(zeppelin)
animals(pink floyd)

Malon den prosexes ti egrapsa sto thread. To na valeis poll “poio einai to kalytero album” einai ligo xazo giati einai ypokeimeniko. To AGAPIMENO.

Guns N Roses - Appetite for destruction!!!

Rainbow - Rising

Feederz - Ever Feel Like Kilnig Your Boss
twra milaw sto 8ema ths mousikhs pou protimw egw proswpika ( dld Punk)
an 8elw na genikologhsw , h apadhsh m 8a htan: Rory Gallagher- JYNX
:smiley:

Xmmmmm,mallon to Images and Words tou Oneirikou Theatrou. Mia fora den to pira mazi mou kai eniwsa tin sterhsh!

White Album (The Beatles)

Warlord “Deliver us from evil”
Μπορει να ειχε χαλια παραγωγη μπορει να ειχε χαλια φωνητικα μπορει να ειχε χαλια εξωφυλλο,αλλα ειχε τοσα αλλα μαγικα ωστε εδω και 14 χρονια που το πρωτοακουσα
μου εχει μεινει χαραγμενη καθε νοτα στο μυαλο μου!!!

Μπράβο ρε sleeper, επιτέλους ένας Warlord οπαδός!
Όποιος δεν έχει ακούσει το Deliver us from evil, δεν γνωρίζει από επικές καταστάσεις… :wink:

Iron Maiden - Somewhere in Time

φιλε gigatron τι να λεμε γι αυτον τον δισκο οτι και να πουμε μοιαζει πολυ φτωχο μπροστα στο μεγαλειο του!!! :smiley:

Ακριβώς!

Death (the sound of perseverance)

Led Zeppelin-IV
Queensryche-Operation Mindcrime

Queensryche Discography