Your music!

[size=6]Πότε καταληξατε στο είδος μουσικής που ακούτε??
Τι σας οδήγησε στην επιλογή αυτή??
Επηρρεάζεστε από τη μουσική σας κ αν ναι με ποιο τρόπο??[/size] :?: :!:

Xμ δεν εχω καταληξει ακομα στο ειδος μουσικης που ακουω οποτε δεν μπορω να σου πω και οτι το ποτε καταληξα.

Τωρα το τι με οδηγησε στην επιλογη αυτη , και παλι δεν ξερω , κατι με εμσπρωξε προς τα κει αλλα και απο την αλλη , μια αριστερα και μια δεξια , μια πισω και μια μπροστα .

Δυστυχως δεν επηρεαζομαι απο την μουσικη μου αλλα την επηρεαζω εγω μαλλον

(Για πες εσυ τωρα) :wink:

Ρε μανία πού έχει αυτός ο άνθρωπος να φέρνει τα παιδιά σε δύσκολη θέση :smiley:

:-# ελα ντε…

Κάποτε άρχισα το sex μετά τα drugs και μετά το rock n roll.
Τα δύο προηγούμενα με οδήγησαν στην επιλογή αυτή.
Επηρεάζομαι από τη μουσική αυτή.
Ρωτάς με ποιον τρόπο…
Ε τι να σου πω. Όλα πλέον είναι ροκ εντ ρολ.

Χα!

na po ki ego…akouo polla eidi mousikis…vasika kathimerina, anakalypto kai kati kainourio…to mono pou mporo na prosdioriso einai oti me epirease sta rnb kai hip hop akousmata mou, i adynamia mou gia tous mavrous… 8O …ama stis idiaiteres stigmes akous method man, sou ginetai vioma meta…kati san ypnotherapeia…symperilamvanei kai afti krevati, alla den koimasai.

ολα ξεκινησαν οταν ο πατερας μου με επιασε απο το χερι κ με εβαλε να ακουσω Hendrix!
πλεον η μουσικη ειναι η ζωη μου…

Όταν πήγαινα 2α γυμνασίου και αφού είχα μεταβεί από την κατασταση του ‘‘ακούω ότι μαλακία μπορεί να κυκλοφορεί’’ στην κατάσταση του ‘‘προσέχω λίγο παραπάνω τι ακούω’’ ο μεγάλος μου αδερφός μου έβαλε να ακούσω Deep Purple … δεν χρειάστηκε παραπάνω από ένα song για να μυηθώ στην Hard Rock !!!