Σουργελο στο youtube

Δείτε αυτό :

Έτσι είναι οι ροκάδες-μεταλλάδες; Έτσι μιλάνε όλοι; Με αυτό το μάγκικο στυλάκι και βρίζοντας συνέχεια; Και γιατί μιλάνε έτσι; Γενικά οι μεταλλάδες, είναι (είστε) περίεργα άτομα. Δεν έχει τύχει να γνωρίσω κάποιον, αλλά αυτή την εντύπωση έχω. Έχετε δική σας γλώσσα επικοινωνίας, δικούς σας κώδικες και νομίζω μόνο μεταξύ σας συννενοήστε. Δεν ξέρω, μπορεί να λέω και βλακείες.
Για το βιντεάκι τώρα, τι γελοίο και τι κατάντια να κάθεσαι να ασχολείσαι με ένα παιδάκι που δεν έχει κλείσει τα 18 και το ακούνε κορίτσια κάτω των 15. Και τι μας νοιάζει αν το παιδάκι είναι γκει; Μπορεί να μην έχει καν σεξουαλική ζωή ακόμα. Πόσο γελοίος είναι ο τύπος, τι ανώριμος και ασόβαρος είναι. Ποιο σοβαρό άτομο θα κάτσει να ασχοληθεί με ένα τέτοιο θέμα; Και τέλος πάντων, ο καθένας είναι ελεύθερος να ακούει ό,τι μουσική του αρέσει. Είναι εντελώς ηλίθιες αυτές οι κόντρες. Επίσης, πότε επιτέλους θα μάθουμε να αδιαφορούμε για τις σεξουαλικές προτιμήσεις των καλλιτεχνών; Γιατί έχει τόση σημασία τι κάνει ένας τραγουδιστής στο κρεβάτι του;
Επίσης, γενικά βλέπω ότι στο youtube αρχίζουν και ανεβάζουν βίντεο πολλά σούργελα και κάφροι. Τι να πω; Απλά τραγικό. Τα βλέπει κανείς και σχηματίζει πολύ άσχημη γνώμη για τη νεολαία.

καλημέρα

ναι, ετσι ειμαστε. ολοι. μερικοι βρωμαμε κιολας και ρευομαστε υμνωντας το βελζεβουλ.

:lol::lol::lol:

[SPOILER]-Γαμώ την πουτάνα μου , με έκανες να βγάλω την κάμερα μου
-Ξερεις πιος είχε γυναίκες να δαχτυλώνονται? ο …[/SPOILER]

Εδώ και μερικές μέρες με το που μπω στο φόρουμ πρώτα ψάχνω threads από τον
ανύσηχοtroller και μετά οτιδήποτε άλλο

ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΡΕ ΦΙΛΕ:respect:

ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΣΤΟ ROCKING

Αφου δεν Εχεις γνωρίσει κανέναν πως κρίνεις;Πιστεψε είμαστε χειρότεροι.

Ρε φιλε, τι να πω, ειλικρινα σε θαυμαζω, αν θες να σου πω, και αν θες διαβασε το, ειμαι κοριτσι ρε αδερφε, εφηβη, και ακουω μεταλ απο 9 χρονων, δεν στο λεω για να πενευτω, το λεω επειδη ειναι η αληθεια, και δεν ειναι μαγκια μου ουτε τπτ, απλα μην απελπιζεσαι, υπαρχουν και καποιοι που ξερουν, εστω και αν ειναι λιγοι. Τωρα ειμαι 15 και πιο metalhead απο ποτε, και ελπιζω να παω και εγω 20 και 30 και 40 χρονων και να ακουω ακομα μεταλ. Και γαμα ολα τα 10 χρονα που ηρθαν και σε εκραξαν εδω απο κατω.

Τωρα ειμαι 15 και πιο metalhead απο ποτε.
Τωρα ειμαι 15 και πιο metalhead απο ποτε.
Τωρα ειμαι 15 και πιο metalhead απο ποτε.
Τωρα ειμαι 15 και πιο metalhead απο ποτε.
Τωρα ειμαι 15 και πιο metalhead απο ποτε.

ΧΕΒΥ ΜΕΤΑΛ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!

(εδω θελω την καφε φατσα με δακρυα συγκινησης)

Καλημερα σας!!!

Ανησυχε,ετσι ειμαστε οι μεταλλλλλαδες,τι θες τωρα!
Ενδιαφερομαστε για τη σεξουαλικη ζωη των καλλιτεχνων γιατι προωθουμε και στηριζουμε την κτηνοβασια!Γκεγκε?
Κανε κι εσυ ενα βιντεο ρε!Σε θερμοπαρακαλω!!!

μπαινω μετα απο ενα μηνα φορουμ και βλεπω επιστροφη ανησυχου.τι συγκινηση διαολε:cry:

H μαλακία έχει και τα όρια της.