Μαθηματα κιθαρασ στο youtube-την γνωμη σασ παρακαλω

Γεια σας παιδια ελπιζω να ειστε ολοι καλα.τελευταια εχω αρχισει και κανω πολλα βιντεο στο καναλι μου,και πηρα την αποφαση να αρχισω να ανεβαζω διαφορα μαθηματα.απλα θα ηθελα την γνωμη σας ,ωστε να κανω κατι που πραγματικα εχει απηχηση και βοηθαει.

Καταρχην ηθελα να σας ρωτησα αν προτιματε να ειναι τα μαθηματα στα ελληνικα, η αν θεωρειτε οτι ειναι οκ, να ειναι στα αγγλικα.

δευτερον ,προτιματε να μιλαει καποιος στιν καμερα και να εξηγει τι παιζει, η να δειχνει τα παραδειγματα και να υπαρχουν ταμπλατουρες?η μηπως και τα δυο ¨?

επισης τα θα θελατε να δειτε πιο πολυ?τεχνικες,κομματια ελληνικα η ξενα,θεωρια?μεταλ,ροκ,ποπ,εντεχνα?

θα με βοηθουσατε πολυ γιατι σεβομαι πολυ την αποψη σας.σας παραθετω το καναλι μου για οποιον θελει να τσεκαρει.περιμενω προτασεις σας η ακομα και βιντεο απο το youtube τα οποια πιστευετε οτι ειναι ωραια και μπορουν να με βοηθησουν να κανω τα μαθηματα καλυτερα.ευχαριστω

http://www.youtube.com/user/orestis87?feature=mhee

σαν καποιος που παιζει κιθαρα 2 χρονια και εχοντας δει πολλα βιντεο.κατα την αποψη μου καποιος που ψαχνει μαθηματα στο youtube σιγουρα δεν ενδιαφερετε για νοτες.απλα θελει να μαθει ακορντα,πως να παιζει τα τραγουδια,κλιμακες και σιγουρακι αυτο δεν θελει να ακουσει πολλες μουσικες ορολογιες που ναι μεν ειναι βασικες αλλα ισως επιασε απλα μια κιθαρα και εβαλε τα δαχτυλα του πανω.ετσι λοιπον ταμπλατουρες απλα λογια και συγκεκριμενα,τραγουδακια αναλυτικα.τωρα ελληνικα η αγγλικα δεν ξερω.αν τα εχεις τα αγγλικα τοτε αγγλικα