Youtubeism (μουσικά)

Προσωπικά μια από τις μπάντες για τις οποίες θα ήθελα να έχω γεννηθεί νωρίτερα (και σε άλλη χώρα ίσως) για να πετύχω live εκείνα τα χρόνια. Ένα search στο YouTube για bad brains live in CBGB θα πείσει όποιον δύσπιστο…

ΥΓ: Δε μιλάμε για live που θα ακούσεις πιστές αναπαραγωγές του studio version ε :stuck_out_tongue:

1 Like

Από τα καλύτερα κανάλια στο youtube γενικά, @apostolisza8, απ’οτι έχω καταλάβει έχεις τρέλα με τις παραγωγές, αν θες τσέκαρε τον αν δεν τον ξέρεις

2 Likes

Τι εχεις καταλαβει λεει :stuck_out_tongue:;

2 Likes

mutemath :bomb:

1 Like
2 Likes
4 Likes
3 Likes

εξαιρετικο καναλι για οσους τσαγκρουνε,οσο για το βιδεο…χμμμ…και ναι αν μου την δινανε σε σκοτωμενη τιμη…και οχι αν ειχα τα χρηματα να την αγορασω…τα χαλας και αλλου :grinning:

Mutemath.drummer σεμιναριακου επιπεδου,τραγουδιστης καλυτερος σε λαιβ απο οτι στο στουντιο,μουσικοι που παιζουν καλα,λιγο απο ολα τα οργανα…μια μπαντα που κατα την γνωμη μου στεκεται στις καλυτερες στο λεγομενο “εναλλακτικο/πειραματικο ροκ” τα τελευταια 15 χρονια και με ΑΠΟΨΗ στον ηχο τους.
Οσοι αρεσκονται (και) σε τετοια ακουσματα ριξτε τους κανα δυο αυτιες :slightly_smiling_face:

1 Like
2 Likes

Σοκ και δέος.

2 Likes
4 Likes

Η συνταγή είναι παλιά για τέτοια βιντεάκια, κι ο τύπος έχει κάνει διάφορα, αλλά αυτό ίσως να είναι το καλύτερο που έχω ακούσει

3 Likes

Sun and the shine.

1 Like
2 Likes
1 Like