Youtubeism (μουσικά)

1 Like

Πόσο μα πόσο μα πόσο υπέροχη;;

Θα θελα να παίξει κανα δυο ακόμα απ’ το καινούριο, κυρίως τα What Might Have Been και Up the Mountain, αλλά εδώ έπαιξε Apres Mois :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart: οπότε δεν μπορώ να έχω παράπονα

Πολύ ενοχλητικά αυτά τα σκουπιδάκια που μπαίνουν στα μάτια.

2 Likes
1 Like

Συντονιστείτε απόψε 21:45 ώρα Ελλάδος, ελπίζω να βρω εισιτήριο τελευταία στιγμή και να είμαι μέσα:

7 Likes

Με το καλο
Αυτοι αν δεν ειχαν τοσο κριντζυ στιχους θα ηταν πολυ τοπ

Προχθές είχε αυτό

Και σήμερα αυτό

Το έχω ξαναπεί νομίζω, από τα καλύτερα κανάλια στο youtube

4 Likes

Το live link που είχα ποστάρει τις προάλλες, δε δούλευε παρά μόνο την ώρα της συναυλίας.

ΕΥΤΥΧΩΣ σήμερα το Ancienne Belgique ανέβασε όλη τη συναυλία στο YouTube και μάλιστα (στο newsletter του) τη χαρακτηρίζει ως την “hottest night in AB history”. Και δεν έχουν παίξει και λίγα ονόματα εκεί μέσα :sweat_smile:

Δίκαιο όμως. Ξαναβλέποντάς την, δεν μπορώ παρά να ανατριχιάσω. Top 5 συναυλιών μου ever. Enjoy:

ΥΓ: Ο συγκινητικός λόγος του Joe στο 1:17:10, πριν μπει το Scum…

4 Likes
1 Like

το περιμενα πολυ καιρο αυτο το βιντεο

1 Like

City band attacked by (dead) rats

(μπα-ντα-ρα)

2 Likes

Μετσαααααλ χαχαχ.
Τετοια σκηνικα ουτε στο Περου που τους ειχα δει σε μια τρυπα :joy:
Τους πετυχαινω συντομα με Converge κ Petbrick - χαμουλης.

1 Like

Χτύπα κι’ άλλο.

Θα σπαμμαρω Scowl σε ολα τα θρεντ ρεεε

2 Likes

Με video clips δεν το έχω πολύ, αλλά μπορώ να πω πως προτιμώ να βλέπω clips που η εικόνα έχει συνάφεια με το κομμάτι. Εδώ λοιπόν οι Styx δίνουν για εμένα ρεσιτάλ, το βίντεο ξεδιπλώνει τους στίχους και οι τύποι σπάνε πλάκα για 4 λεπτά. Από το “στόρυ” μέχρι τις γκριμάτσες είναι μια τελειότητα. Και το κομμάτι κομματάρα φυσικά. Dennis DeYoung αποθέωση του coolness στα πλήκτρα, βγαλμένος από ταινία του Mel Brooks.

4 Likes

Παγαινοντας στη δουλειά…

1 Like

@osfp7 ποιος παίζει κιθάρα; :wink:

1 Like

Έχω σπάσει το κεφάλι μου να βρω ποιος είναι :stuck_out_tongue:

1 Like

Τραγουδιστής είναι ο 13χρονος Πάου Γκασόλ?

6 Likes
1 Like