Zz top 24/10@ολυμπιακό κλειστό γυμναστήριο φαλήρου

Έτσι! Ως headliners δεν θα παίξουν μόνο 13 τραγούδια!

Εσύ το έγραψες το report του Sweden Rock; Kαι 18 τραγούδια δεν μου φτάνουν πάντως :p. Θέλω δυομισάωρο σετ και πάλι αχόρταγος θα είμαι! :dizzy::bounce::bow2:

Ναι εγω το εγραψα, το εχω στειλει και απο Αυγουστο μου ειπαν θα ανεβει…

Ποια 18…??..118 να επαιζαν και παλι κι αλλα θα ηθελα…

Και να σκεφτεις οτι στη Σουηδια ελεγα οταν τελειωσε η συναυλια τους οτι κριμα περασε και αυτο το γαματο…Μαλλον δεν θα ξαναεχω την ευκαιρια να το ζησω…

Κι ομως…!!

EΤΣΙ!!! αλλα θελω και AEROSMITH !!! ειναι αδικο να μην τους δουμε στην Ελλάδα…:frowning:

Αδικο δεν ειναι…Δυστυχως δεν μας αξιζουν τετοια συγκροτηματα…Αυτη ειναι η μαυρη αληθεια και ειλικρινα προσωπικα στεναχωριεμαι γι’αυτο…

Καθε φορα που θα ερχεται ενα τετοιο πρεπει να θεωρουμε τους εαυτους μας πολυ τυχερους…

Αλλωστε το ελληνικο κοινο, κακα τα ψεματα, δεν τα προτιμαει και τοσο…

Δυστυχώς είναι όπως τα λες Rasputin.
Δεν βοηθάει που δεν βοηθάει η γεωγραφία, ας μην παραμυθιαζόμαστε πως έχουμε και κανένα φοβερό μουσικόφιλο κοινό… [-X

Θα πέσει πολύ λιώσιμο με Live in Texas DVD μέχρι τον Οκτώμβρη!Ας ελπίσουμε να μην μας αδιάσουν τις τσέπες μας…!

Edit:Μάλλον το βλέπω για κανένα σαρανταπεντάρι…

AYTA EINAI!!! :D:vibrate:

Πρώτη μου επαφή με την μπάντα ήταν στο ‘‘παντρεμένοι με παιδιά’’ όπου ο Μπάντη αγοράζει γυαλιά και χορεύει στο ρυθμό του Sharp dressed man. όλα τα λεφτα!!!:lol:

Youtube:
Married with children- If i could only see me now (part2)

Έτοιμο μουσικο βίντεο ειχανε και δεν το χρησιμοποιησανε…[-X:lol:

:bounce::bounce::bounce:

χοχο ! Moλις χτες πηρα το Tres Hombres. 8)

Παμε μωρε αλητεια να πουμε !

Τι φθινόπωρο θά’ναι αυτό:!::!::!::!::!:

Μπαινω στην κεντρικη σελιδα και βλεπω το νεο. Ε δεν θελει και πολυ ανθρωπος. [SIZE=“5”]ΖΖ TOP ΡΕΕΕΕΕ[/SIZE]:vibrate::vibrate: Ολοι μεσα…

Υ.Σ. Sharp Dressed Man τωρα 8)

αντε ανακοινωστε το επιτελους!!!
οσο αφορα αυτα που ειπε ο ρασπ…συμφωνω οτι στην ελλαδα δεν μας αξιζουν τετοιες μπαντες…τα ειδαμε και στους kiss αλλωστε…μακαρι να εχει ικανοποιητικη προσελευση ωστε να περιμενουμε καποια στιγμη μπαντες οπως rush κτλ…
διαφωνω με το ποστ σχετικα με aerosmith-κλειστο ΟΑΚΑ…θεωρω οτι 20000 κοσμο δεν μπορουν να μαζεψουνε εδω στην Ελλαδα…

εντιτ.
http://www.mixtape.gr/t.asp?sec=1&sub=1&uid=2753

Aκουτε φανταστικοι διοργανωτες?:p:p

Nτου θα παιχτεί;

Λογικά αν πάνε όλα καλά μέχρι τότε και σαφώς θα τους τιμήσουμε, αυτά είναι πράγματα που δεν χάνονται…


Now playing: Slipknot - Surfacing
via FoxyTunes

αααμμμααααααααν! τι ζημιες ειναι αυτες που μας κανουνε φετος! :D:D:D

:bounce::bounce::vibrate::vibrate::yahoo::vibrate:

[SIZE=“5”]Κοντεύω να αρρωστήσω λέμε!!![/SIZE]

Το νέο το άκουσα σήμερα το βράδυ στο ραδιόφωνο, καθώς γυρνούσα από το γιατρό…και λίγο έλειψε να ξαναπάω στο γιατρό!!!8O:lol::lol::lol:

Στους αψ/δψ με είχε ρωτήσει ένας φίλος που ήταν μαζί…με ποιό άλλο συγκρότημα θα σε έβλεπα τόσο αρρωστημένη…και η μόνη απάντηση που είχε πάρει ήταν…με [SIZE=“6”]ZZ TOP[/SIZE]

[SIZE=“5”]Τέλεια νέα…!!![/SIZE]

αυτη η χρονια θα μας μεινει αξεχαστη!:stuck_out_tongue:

Ναι ρε gay!Πόπω,λατρεμένο μου 2009:)Τι έρχεται πια…σε κάνει να ελπίζεις για Rush και για Bolt Thrower:roll:
Ω Θεοί του ροκ!!!
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΤΕ ΤΟ ΡΕ…