Zz top 24/10@ολυμπιακό κλειστό γυμναστήριο φαλήρου

Μου χρωστατε αιωνιο ευχαριστω. Φετος αποφασισα να πηγαινω σε συναυλιες και εχουν ερθει οι απαντες :p. Η ανακοινωση ποτε θα βγει?

Aααααυτα ειναι8) all-time rockers στην Ελλαδα8)

Mε μια σωστη διαφημιση ανετα το γεμιζουν…εδω ο Καρλος εκανε sold out που οι περισσοτεροι ηξεραν τα 2-3 χιτακια μονο…

Οι Aerosmith μόνο με το i don’t wanna miss a thing να συνοδεύει το promotion τους μαζεύουν…:stuck_out_tongue:

Ε οχι ρε…! Οκτωβριο ZZ, Νοεμβριο Tankard… Δεν το κοβω να καθομαι να διαβασω για Πανελλινιες, ολο ταξιδακια θα ειμαι…!

πωωωωωωωωωωωωω τρελαινομαι αυτα ειναι!!! ενα απο τα αποθημενα μ να δω στην ελλαδαι!!!

και εγω καπως ετσι!!!

Ψηνομαι κι εγω να παω.:-k

Θα ειναι γαμω σιγουρα.

Εσύ ξέρεις από λάδι.

Παρεμπιπτόντως, το ιδανικό σαπόρτ δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο από Down & Out…

Moυ κανει εντυπωση που δεν εχει βγει επισημη ανακοινωση. Δεν υπαρχει λογος ανησυχιας ετσι?

χμμμ…δεν νομιζω…απο τη στιγμη που εχουμε ημερομηνια και μερος και ξερουμε και την εταιρια που τους φερνει (on stage) δεν νομιζω οτι συντρεχουν λογοι ανησυχιας…

Τα λεφτουδακια δεν ξερουμε :slight_smile:

ομολογω οτι τη μπαντα δεν την ξερω καλα αλλα εχω καποιο χρονο να μαθω 5 πραγματα κ απο οτι ειδα απο την αντιδραση ορισμενων οταν εμαθαν το νεο, ψηθηκα…στη χωρα που ζουμε εξ’αλλου δεν αφηνεις τετοιες ευκαιριες να πανε χαμενες!!!ρε μεσαααααααααααααα!!!

παιζει να ανεβουνε και θεσσαλονικη η μπααα???

ε δεν νομιζω ρε φιλε…

Με καλό εισητήριο έρχομαι. Βέβαια να δούμε κ το χώρο σήμερα θα πως είναι…

Ρόκιν Μόνστερ ωραίο άβαταρ

τα φραγκα πιστευω οτι παιζει να ειναι στα ιδια επιπεδα με Ac/Dc

με εισητηριο πανω απο 50 ευρα η προσελευση θα ειναι απογοητευτικη πιστευω…

:yahoo:

Kαλοι χρυσοι οι ZZ Top αλλα πανω απο 45/50 δεν δινω. Αν και δεν νομιζω να πανε πιο πανω. Κανα 50αρι το κοβω.