Zz top 24/10@ολυμπιακό κλειστό γυμναστήριο φαλήρου

Η On Stage τι είναι, του Χάκου;

του γνωστου χακου???

αν εχει μεχρι 40 το εισητηριο θα ειναι οκ…κ θα παρω…αλλιως θα παω τσαμπε :oops:

ειναι απο τα live που περιμενα μια ζωη
η χαρα που ενιωσα οταν με πηρε τηλεφωνο ο mule ηταν απεριγραπτη αλλα δυστηχος μολις εμαθα τι υποχρεωσεις εχω εκεινη την περιοδο που θα με κανουν να λειπω απο Ελλαδα κ να ειμαι για ενα χρονικο διαστημα on the road στεναχωρηθηκα παραπολυ… δεν μπορεις να εκπληρωσεις δυο ονειρα συγχρονος δυστηχος οποτε διαλεγεις αυτο που γουσταρεις πιο πολυ!
καλα να περασετε παιδια…:wink:

Nα’σαι καλά ρε Bluezlick!
Εύχομαι ό,τι καλύτερο για την περιοδεία σας.
Θα μας λείψεις από αυτό το live! :slight_smile:
Eίμαι σίγουρος πως θα καταφέρεις να τους πετύχεις πουθενά αλλού στην Ευρώπη στη συνέχεια. Έτσι και αλλιώς βγάζουν νε΄0ο δίσκο μετά από 6 χρόνια και θα περιοδεύσουν αρκετά φέτος.

Πλάκα μου κάνουν, δεν γίνεται!!! ZZ TOP είναι δυνατόν?
Έίχα μέρες να δω τηλεόραση και να ανοίξω internet δεν είχα καμία επαφή με τα νέα. Μπαίνω σήμερα και βλέπω ότι έχασα τα 3 πρώτα γκολάκια μας στο Τσαμπιονς Λιγκ και στο καπάκι ότι έρχονται οι ZZ TOP. Τι σου είναι η ζωή, μια ζεστό μια κρύο. Ακόμα θυμάμαι το βιντεοκλιπ του legs στο “Μουσικόραμα” και τις “μέταλ” εκπομπές του μια φορά το χρόνο με AC/DC, Scorpions, Krokus, Van halen, BOC κ.α.

Ρε τι γίνεται το 2009…

τους εχω ακουσει λιγο,αλλαλενε οτι ειναι πολυ καλοι λαιβ,ειναι και ιστορικο συγκροτημα,και θελω να παω.μακαρι΄.

Nα τους ακούσεις περισσότερο και να έρθεις!8)
Δεν θα το μετανιώσεις!

εννοειται οτι θα τους ακουσω πιο πολυ,θα μαζεψω λεφτα και θα ερθω τρεχοντας

:respect: στους ZZ TOP.μετα τους θεούς AC/DC και τους HEAVEN AND HELL(τυχεροι οσοι ειδατε λαιβ τον DIO) τώρα κ ZZ TOP.Σωτηριο έτος 2009 :drunk::drunk:

Ομορφα… πολυ ομορφα… Καλα θα περασουμε :D:D:D

la grange…:stuck_out_tongue:

Ερχονται ονοματα που δεν φανταζομουν ποτε οτι θα πατησουν το ποδι τους στην Ελλαδα…

Και τυχεροι ειμαστε με αυτες τις υποδομες…

Πρώτη σειρά μ’ ένα κασόνι μπύρες!!!

Αρκετα πιθανο να μαι κι εγω εκει,αποχαιρετιστηριο πριν το στρατο.

Επισης,βαλτε την ημερομηνια στον τιτλο.

Θα πινουμε μπυρες σαν φιδια μεσα απο σωληνα, χορευοντας σε boogie ρυθμους…

Για οσους δεν καταλαβαν TUBE SNAKE BOOGIE PEEEEE…!!!

Βλέπω που λέτε γα εισιτήρια. Δεν ξέρω πόσα παίρνουν οι ΖΖ γενικά, γι’ αυτό ίσως να μπορούν να βοηθήσουν άλλοι. Νομίζω όμως ότι στο συγκεκριμένο χώρο, με τη συγκεκριμένη χωρητικότητα και τη δεδομένη άθλια ηχητική, με παραπάνω από 35, άντε τραβηγμένα 40 ευρώ, θα μιλάμε για χοντρή κλεψιά.

Aντε 45…:stuck_out_tongue:

αντε 50…:stuck_out_tongue:

Κάντε πλάκα και η 80άρα δεν είναι μακριά.