ZZ Top - La Futura

Διασκεδαστικό ήταν και το αρχικό διαφημιστικό βιντεάκι του κομματιού που είχε βγεί τον Μάιο:

To συγκεκριμένο πάντως πιστεύω να συμφωνούμε πως είναι στα καλύτερα του άλμπουμ.

ισχύει…

κοίτα, στο σύνολο δε με απογοητευσε αφού είναι ένα σχετικά ισορροπημένο και σίγουρα ευχάριστο/διασκεδαστικό άλμπουμ, αυτό δηλαδή που θα ζήταγα από αυτούς εν έτει 2012. Απλά είναι από αυτά που θα ξεχαστούν αργά ή γρήγορα…

Καταλαβαίνω την εμμονή του Mule να διαφωνεί παντού με τον Μandrake αλλά εδώ έχει δίκιο ο δεύτερος :stuck_out_tongue:

:lol:
Δεν έχω τέτοια εμμονή, ο Κώστας είναι φίλος, άλλωστε στην μουσική συνήθως συμφωνούμε! Κουβέντα να γίνεται είναι η φάση…

Από εσένα πάντως Crabsody ως οπαδό AC/DC περιμένω να καταλάβεις γιατί στους ZZ Top οφείλουμε να εκτιμούμε κάθε δίσκο όπου παίζουν καλά αυτό που παίζουν και ας μην φέρνουν πλέον κάποια φοβερή καινοτομία! :wink:

Το ποστ ηταν απλα για πλακα. Δεν εχω ακουσει ακομα τον δισκο. Ελπιζω να βρω χρονο να το κανω συντομα :slight_smile:

Άκου το, αξίζει! :wink:

Classic ZZi!!!

Δεν το εχω ακουσει ακομα και ντρεπομαι επειδη ειμαι μεγαλος φαν των ZZ Top. Θα διορθωσω το λαθος μου συντομα, παντως οσες κριτικες εχω διαβασει συμπεριλαμβανομενης και αυτης στο rocking δεν ηταν ιδιαιτερα ενθαρυντικες. Το I Gotsta Get Paid μου αρεσε πολυ παντως, μυρωδια bourbon και πολυ ωραια η φωνη του Gibbons… Και το video clip μια χαρα, κλασικο ZZ Top.

Oι κριτικές είναι απλά γνώμες άλλων. Εμπιστεύσου τα αυτιά σου! 8)

+1 :D:D

Καλα εννοειται οτι θα τον ακουσω ανεπηρεαστος, απλα μου χαλασε λιγο η προδιαθεση που ειχα, περιμενα πως και πως τον δισκο μετα απο τοσα χρονια. Παραγωγη Rick Rubin, επιστροφη στα παλια, εχω απαιτησεις απο το δισκο.