Η ώρα του λαού #1&2

[B]Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει? -->[/B] Αν και δεν μου αρέσει η ερώτηση, θα έλεγα τον somnam

[B]Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?–>[/B] με κανέναν απόλυτα ,αλλά σε σημεία αρκετά κοντά με Darth, Dyingfreedom, Γρακχο, Crimson, Poustoneo87, dude κ.α.

[B]Ποιος χρήστης ποστάρει και ποστάρει αλλά στη ουσία μόνο βλακείες γράφει?–>[/B] όλοι ξέρουμε ποιοι, εκτός δυστυχώς από τους ίδιους.

[B]Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?–>[/B] DarthVader (φώναζε για Ulcerate και μεις κοιμόμασταν), Nomisterakis (αν και μας εγκατέλειψε), Bleedin (γιατί πιάνει τον παλμό αυτών που ακούει αμέσως), Τους γνωστούς αγνώστους που γράφουν στα προγκ θρεντς, με νέα προσθήκη τον DeKay. Τον Γράκχο που μου έστελνε στο μσν τρουίλες και ντουμιές. Τραμπκίλερ στα χιέβυ θρεντς. Plunderer συνεπικουρούμενο από Chrisp στα του μαύρου μετάλλου. Brein.d3d (παίζει μπάλα σε πολλούς χώρους)

[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–>[/B] Darth, Panagioti, Plunderer, RedRum, Mule και Lupin στα κινηματογραφικά.

[B]Πιο κολλημένος user–>[/B] όλοι λίγο πολύ έχουν το κόλλημά τους.

[B]Πιο ανοιχτόμυαλος user–>[/B] martian, illuvatar, papardelas, iron_aris, tatsoman, Moonchild92 και Floydized. Μη σταματήσετε να ψάχνετε

[B]Πιο επιδειξιομανής user–>[/B] αυτοί που εν καιρώ κρίσης μας εκθέτουν τα νέα αποκτήματα της δισκοθήκης τους


[B]Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–>[/B] κανέναν, όπως και στην ζωή έτσι και στο φόρουμ πρέπει να υπάρχουν ισορροπίες. Για κάθε Plunderer χρειάζεται και ένας stef

[B]Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–>[/B] Εγώ, που πόσταρα φωτό με ένα βιβλίο με τίτλο μαράν αθά, με σκοπό να το παίξω πσαγμένος βλακμεταλάς

[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–>[/B] XYNW_MPAMIES

[B]Πιο τίμιος user–>[/B] Necromayhem τις εποχές που ποστάριζε λουκάνικα με πατάτες τηγανητές

[B]Πιο γραφικός user–>[/B] Nightsky vs Slipknot, αλλά για αυτό τον αγαπάμε

[B]Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–>[/B] όσοι σας έχω στο μσν είστε πολύ καλοί. Φτου μη σας ματιάξω. Από κοντά τα παιδιά από το Βόλο (MoonMadness, Dekay και Diskovolos) μου φάνηκαν πολύ συμπαθητικοί και ο Crimson Idol είναι όσο ατομάρα δείχνει και στο φόρουμ

[B]Ποιον χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–>[/B] αυτούς που έχουν δει live Rush.

[B]Χρήστης με το καλύτερο humor–>[/B] Lupin, Darth, Bleedin, Hokam, Chrisp, Shaman, Manos87, Νομιστερ, Γρακχος, Pumpkin, Crimson, Floydized, Papardelas, Necromayhem, Therion και άλλοι που ξεχνώ. Γενικά έχετε πλάκα :smiley:

[B]Πιο politically correct user–>[/B] θα δώσω την πιο politically correct απάντηση: Οι Mods
[B]
Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user–>[/B] Shaman

[B]Πιο κάφρος user–>[/B] Βρικολάκης

[B]Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα? -->[/B] Νομίζω αρκετούς. Σίγουρα Lupin και Γρακχο.

[B]Πιο “καλό παιδί” user–>[/B] Crimson δεν μπορώ να σου χαλάσω το σερί

[B]bonus island question – >[/B] Το άσμα λέει “μια γυναίκα, δύο άντρες, κομπολόι δίχως χάντρες.” Σκεφτείτε τι έχει να γίνει αν προσθέσουμε από μια γυναίκα και έναν άντρα στην εξίσωση.

[B][U]και μερικές από το παλιό[/U][/B]

[B]Πιο όμορφος user: [/B]Αν και υπήρξαν αρκετές όμορφες κοπέλες νομίζω η pax μου είναι η πιο συμπαθής.

[B]Πιο spammer: [/B]Stef. Σε 10 λεπτά 15 replies 5 λέξεων. Καν το και συ αν μπορείς

[B]Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας:[/B] Έχουν πέσει στη αντίληψή μου πολλά, αλλά δεν μιλάω.

[B]Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει? -->[/B] somnambulist. οχι για τη μουσικη καθαυτη αλλα για τις αποψεις του

[B]Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?–>[/B] μαλλον almighty c

[B]Ποιος χρήστης ποστάρει και ποστάρει αλλά στη ουσία μόνο βλακείες γράφει?–>[/B] εγω οταν βαριεμαι

[B]Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?–>[/B] somnambulist και faust ευκολα

[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–>[/B] darth. εχει τα παντα στο 100%, κριση, λογο, εμπειρια, γκαμα διαφορετικων ακουσματων

[B]Πιο ανοιχτόμυαλος user–>[/B] πολλοι. νομιζω πως εχουμε καλο επιπεδο στο θεμα, οι περισσοτεροι περιεργοι εχουν φυγει κι οσοι ειχαν κολληματα τα αποτιναξαν με το καιρο

Ρε σοβαρα τωρα?

Τα μοιράζεστε ο νέκρο κι εσύ! Καλύτερη απάντηση έβερ στην ερώτηση αυτή.

Αν αφήσεις το συνθετικό ιντερνετ στην άκρη, ξέρω αρκετά από τα παρασκήνια, αλλά τα απολαμβάνω μόνος μου.

Σου φαινεται να κανω πλακα; =p Λογικο να λειπουν ακουσματα, αλλα εχεις τρομερα καλο αυτι για την ηλικια σου.

Μπορω να σκεφτω εναν ακομα χρηστη που εμπιπτει στην ιδια κατηγορια αλλα δυστυχως δε μας επισκεπτεται σοβαρα πλεον… για τον Zaf λεω, για τους παλιοτερους.

Έχεις και pics?!?!? :stuck_out_tongue:

α, ξέχασα κάτι
[B]
Χρήστης κατηγορία από μόνος του -->[/B]

Ντέκαρντ παπάρι, θες να μας έκανες παρέα κτλ. αλλά κατέβηκες Αθήνα για Γουότερς και μην τον είδατε τον Παναή.
Παπάρι!

Παπάρα Γράκχε, μόνο τσιμπούκι δεν πήρα στο λοχαγό για να μου δώσει 2 γαμημένες μέρες άδεια στις οποίες έπρεπε να κατέβω για το live και παράλληλα να δω και την γυναίκα.

Και μουνόδουλος λοιπόν :!:

[SIZE=“1”]Και πεταγομαι εγω στο ασχετο (και χωρις να ξερω και τον Deckard) να σας φυτιλιασω…[/SIZE]

Γρακχε σε εγραψε για μια γυναικα ρε, γραμμενο σε εχει8O

ήταν που είχε πάρει εισιτήριο για να το δούμε μαζί και τέτοια… :oops:

[SIZE=“1”]δεν το σώζω[/SIZE]

αν καποιος προτιθεται να μαζεψει ΟΛΕΣ τις κατηγοριες

γραφω

Αυτό για το παρολίγον τσιμπούκι κτλ. το είπες στη γυναίκα;

Όπως πάντα, whos before bros… :frowning:

Ευτυχώς έχω καταφέρει να καμουφλάρω τις ροζ πτυχές του χαρακτήρα μου επαρκώς :stuck_out_tongue:

εγω πως προλαβα και ειδα γουοτερς,ειδα γυναικα,ειδα παρεα,μεθυσα και εκανα και 2 πανω-κατω με πλοιο ε?και με 3ημερη αδεια ε?και προερχομενος και απο ανελεητο γαμησι ε?Ε?

να φυγετε κυριε,να πατε αλλου[-X

Pwned παπάρι Deckard!

:D:bow::smiley:

Παντα στον αγωνα ! :lightsabre:

Ενάμιση χρόνο και βάλε είμαι στο παρεάκι σας, ας γράψω και γώ τη γνώμη μου:

Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει? --> Κανέναν παραπάνω από τους υπόλοιπους. Βασική μου αρχή ως ακροατή. Εξαιρούνται οι spammers, αλλά αυτούς ποιός τους παίρνει στα σοβαρά?

Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα? --> martian (σε διάφορα πεδία εκτός του prog που δεν κατέω πράμα πλην εξαιρέσεων), Axel (σε Thrash και σε Death metal kudos για τους Asphyx), Marianna_me (σε Thrash metal κυρίως), Deathster (σε Death metal) και φυσικά με τη Thrash-ο-pedia που λέγεται panagiotis

Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?–> Bleedin History (ξέρει μπάλα σε πολλά πεδία και το αποδεικνύει), Gracchus Babeuf, Deathster, dargaard-79 (αλλος ωραίος χρήστης με λεπτομερείς αναλύσεις) και φυσικά panagiotis

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–>panagiotis, Gracchus Babeuf, dargaard-79, Bleedin History

Πιο κολλημένος user–> άνθρωποι είμαστε ο καθένας με τις εμμονές του

Πιο ανοιχτόμυαλος user–> martian, Illuvatar (που από φανατικός των Opeth χώθηκε στη δεκαετία του 70 με τα μούτρα αλλά έχει και ακούσματα από τον ακραίο χώρο) και papardelas (και Thrash και Glam και Ξυλούρη? Τιμή σου μεγάλε!) καθώς και ο Axel (μαζί με ακραίο metal και Glam άλλη μορφή από κει)

Πιο επιδειξιομανής user–> ο papardelas στις φάτσες, ο Prosatanic όταν πόσταρε συχνά στο θρεντ με τα νεα δισκογραφικά αποκτήματα.

Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–> γενικά κανέναν αλλά μάλλον τον Yojimbo. Αυτός ο ελιτισμός του μου τη δίνει στα νεύρα!

Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–> papardelas σόρρυ αλλά είναι αλήθεια μαν. Αυτό δε σημαίνει ότι δε σε αγαπάμε:)

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–> τον Gracchus ξέρει να λύνει ωραία τις διαφορές των χρηστών σαν πιο έμπειρος

Πιο τίμιος user–> Bleedin History και Lupin

Πιο γραφικός user–> Elric83 αλλά τον πάω

Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–> martian, Prosatanic, ChrisP, dargaard-79, Jim καθώς και ο ellanor

Ποιον χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–> τον Bleedin History για την άνεση με την οποία ρίχνει ατάκες και κοπέλες. Καθώς και τον Shadowcaster

Χρήστης με το καλύτερο humor–> Lupin, DarthVader, Bleedin History, Hokam, Chrisp, Necromayhem (αυτή η ατάκα θάνατος σαν απάντηση στο what is kamakia με έστειλε στο πάτωμα) και Deckard

Πιο politically correct user–> δε μου ερχεται κάποιος

Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user–> Davidian21 αν και δεν συμφωνώ σε μερικά που λέει πραγματικά μπράβο του.

Πιο κάφρος user–> Necromayhem αλλά τον αγαπάω γιατί είναι και μερακλής στο φαί καθότι Λειβαδίτης

Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα? --> Πιθανότατα με τον martian.

Πιο “καλό παιδί” user–> σίγουρα από τα καλύτερα παιδιά ο crimson_Idol. Επίσης παρα πολύ καλός χαρακτήρας μου φαίνεται ο jm_rotten καθώς και ο worst enemy που ήμασταν και συμμαθητές παλιότερα.

Πιο όμορφες users --> MicroCut, Neniel, Marianna_me και η ακραία της παρέας corpsette (δεν είναι πέσιμο κορίτσια αλήθεια:))

Πιο spammer --> Thrashed Up 1000 πόστ του τύπου “ναι μακάρι να γίνει το τάδε live”

Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας --> ο GodsmackGr παλιότερα αλλά ηρέμησε όπως και ο papardelas. Γενικώς αρκείστε στα κοπλιμέντα από ότι βλέπω:wink:

My Turn

[B]Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει?[/B] -->Lupin γιατι ακουει τα παντα και παντου

[B]Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?[/B] --> the horror :roll: ειπαμε το ετερον μου ημισυ στη μουσικη (χιπστερ μου εσυ :p)

[B]Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?[/B]–> Bleedin History γιατι στις μουσικες που ακουει παιζει μπαλα σε αλλο τομεα

[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη[/B]?–>forkboy πολυ φερεγγυος παντα στις κριτικες του για μουσικη (ισως επειδη ακουμε τα ιδια) 8)

[B]Πιο κολλημένος user[/B]–> δεν μπορω να σκεφτω

[B]Πιο ανοιχτόμυαλος user[/B]–> Isis (γιατι εχει αποδειξει οτι ξερει μπαλα σε ολους τους τομεις απο πολιτικα μεχρυ ταξιδια)

[B]Πιο επιδειξιομανής user–>[/B] papardelas (νομιζω οι φωτογραφιες του μιλανε απο μονες τους :D)

[B]Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–>[/B] κανεναν

[B]Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–>[/B] papardelas (οτι ειπα απο πανω >λαβ)

[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–>[/B] Kiratzos (γιατι ειναι ηρεμη δυναμη στο φορουμ)
[B]Πιο τίμιος user–>[/B] Red Rum (γιατι ειναι πολυ σωστος σε καθε τι που λεει γιαμουσικη (και9 εχουμε και ιδια γουστα βεβαιως βεβαιως))

[B]Πιο γραφικός user–>[/B] alex1992 (γιατι επρεπε να ζει στα 80ς, οτι αγαπαμε απο μεταλ γιουθ και δεν υπαρχει πια)

[B]Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–>[/B] Stelios86 (μονο αυτον ξερω απο κοντα) :stuck_out_tongue:

[B]Ποιον χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–>[/B] angmar (γιατι εχει δει την αρτα και τα γιαννενα σε λαιβ)
[B]Χρήστης με το καλύτερο humor–>[/B] Deckard (γιατι μετα απο καθε ποστ του η πιο σωστη απαντηση ειναι 12345)

[B]Πιο politically correct user–>[/B] manos87 (ηρεμη δυναμη και αυτος δεν του ξεφευγει τπτ)

[B]Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user–>[/B] shaman (γιατι ειναι καφρος στη μουσικη του και ετσι πρεπει)

[B]Πιο κάφρος user–>[/B] Necromayhem (γιατι τα κεμπαπ του και τα γυμνα κορμια στο προφιλ του μιλανε απο μονα τους)

[B]Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα? -->[/B] awake (γιατι ειναι στο διαστημοπλοιο του)

[B]Πιο “καλό παιδί” user–>[/B] crimson_idol (δεν θα πειραξει ποτε μυγα)

[B]Πιο spammer -->[/B] Thrashed Up (για της φημες μη τα ξαναλεμε)