Ac/dc στο oaka, 28/5/2009

Πλακα θα 'χει να εγιναν απο τωρα sold out.

Θα ειμαι κι εγω εκει μαζι με ολο το φοορυμ απ ο,τι καταλαβα.!

Εγω θελω να δω την ημερα της συναυλιας ποιος θα ειναι online…

Βλεπω να ειναι μονο ο freedomofrock και να βολοδερνει στα thread…

Αν και δεν θα το μαθω ποτε γιατι στις 28/5 δεν θα μπω στο φλορουμ…

Το πρωι μαλλον θα δουλευω, απο το μεσημερι και μεχρι το βραδυ ονειρο και μετα νεκρος… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα μαι εγώ και θα ακούω Tool :twisted:

Ωπ, γίναμε 2 τελικά! Αλλά Tool δε παίζει να ακούω:P

Ε νταξει,και τι χαιρεστε?
Θα’ναι σαν να χουμε βγει ολοι με γκομενα και σεις να τον παιζετε μονοι σας σπιτι.Λουζερς!

Α γινατε 2…Να ανοιξετε θρεντ… ‘‘Συζητηση των μελων που δεν πηγαν στη συναυλια των AC DC’’ και να ποσταρετε εκει ολη τη μερα…

Eσυ μοδερατορα της κακιας ωρας ακου ‘‘Εργαλειο’’…Αυτο σου αξιζει… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ελπιζω να μην ειμαι και εγω…:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol3::lol3:
γαματο ποστ…

E, μπορει να 'μαι και γω αμα δεν παω.:oops:

Ο μόνος τρόπος να μην πάω είναι να γίνει σολντ άουτ μέχρι το επόμενο Σάββατο,άμα γίνει θα αυτοκτονήσω

:D:D:D:D

πραγματι… ποστ της χρονιας…

Χαχ ναι. Λεει και κανα εμπνευσμενο που και που αυτο το παιδι. :stuck_out_tongue:

STALKER9 μπορει να εχεισ δικιο my frend αλλα τη μαλακι… εχω διαβασει εδω δεν λεγονται .διαβαζω το foroum 6 χρονια ειμαι 43 τωρα και εχω καταλαβει γενικα ειτε θελουμε ειτε οχι ειμαστε για μπουζουκια εχουν περασει 5 μερεσ και ακομα δεν εχει γινει SOLD OUT.Eμεισ που μεγαλωσαμε και ειδαμε RORY και ΝORTHWIND και VAVURA BAND Eιμαστε αλλου. Σε μασ η ροκια δεν φευγει .we gonna highway to hell

Πάντως και στο Παρίσι για να λέμε του αόματου το δίκιο μου έιχε έρθει mail για αν θέλω εισητήρια.
Sold out θα γίνει πάντως 30-35 χιλίαδες πρέπει να έχουν φύγει, ε, άλλες 15-25 θα φύγουν.

Οχι ρε, μην τρελαινεσαι. Γενικα δεν ειναι ασχημη θυρα η 6. Εξαρταται βεβαια και που θα εισαι. Αν εισαστε σε χαμηλη σχετικα σειρα και ειδικα αν εισαστε τμημα Γ θα ειστε ακριβως πανω απο τους 90αρηδες της 7, μην σου πω παιζει να βλεπετε και καλυτερα απο αυτους…

Φιλε εχει δει σε LIVE τον Rory Gallagher???
Πραγματικα σε ζηλευω αφανταστα

ediT:ξεχασα να αναφερω θα δω ολους οσους ειναι θυρα 11 α!!!γιουχου!!!

     το τμημα το διαλεγεις 'η ο,τι σου κατσει? τα εκλεισα μεσω νετ και δεν τα εχω ακομη στα χερια μου....θα γραφουν επανω που θα ειμαστε 'η θα μας βαλουν οπου γουσταρουν? παιζει αν παμε νωρις να ειναι καλυτερα? δεν εχω ξαναπαει ο.α.κ.α..ευχαριστω που απαντησες...:wink:

λέει που θα κάθεσε ακομά κ το email που σου στέλνει το ticketpro
υπάρχει κάποιος που του τα στείλανε?εγώ τα περιμένω ακόμα.