Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

σωστος!εγω εφτασα στο iv χθες(τα χω παρει με τη σειρα)και κολλησα.επρεπε να ετοιμαστω να βγω και κατεληξα να τα σπαω με When the Levee Breaks και
The Battle of Evermore,λεγοντας πως ειναι ο καλυτερος δισκος ολων των εποχωνε!οκ μου περασε μετα.αν και στο προσωπικο μου συμπαν δεν μπορουν να ξεπερασουν τους sabbath και κοντραρουν τους purple για τη δευτερη θεση(τι διαολο ολοι την εχουν κανει αυτη τη συγκριση ετσι δεν ειναι?)

Μιλάμε για κορυφές και οι τρεις αλλά θεωρώ πως οι Zeppelin στέκονται ψηλότερα από τους άλλους 2.Κουβέντα να γίνεται.

Κι εγώ το ΙV ακούω τώρα.:slight_smile:

[B]Big Βusiness - Mind the drift[/B]

πρέπει να θεωρήθηκε μικρή απογοήτευση όταν βγήκε. Προσωπικά δεν σταμάτησα να το ακούω εκείνο το καλοκαίρι. 8 κομμάτια σε μόλις 35 λεπτά, το ένα καλύτερο από το άλλο. Εθισμός μιλάμε!!

Από ποιον?
Αφού τότε, όλοι οι “σχετικοί” άκουγαν μόνο μπαρόνες και μάστοντον.

Δεν ξέρω, αυτήν την εντύπωση μου είχαν αφήσει ιντερνετικά σχόλια της εποχής. Δεν ήμουν καν μέλος στο φόρουμ τότε.
Πάντως όντως οι BB έχουν αδικηθεί σε σχέση με άλλα ονόματα τότε. Τυχεροί ήταν που ακουστήκαν λίγο παραπάνω ως μέλη των Melvins

edt ωχ, φτάσαμε να αναφέρουμε τα μιντ και λέιτ 00s ως “τότε”

Για την ιστορία:

[SPOILER]

[/SPOILER]

Καλοκαίρι 2012, ετών 24.

Ας ξανασυστηθούμε με τον εαυτό μας, κύριοι.

[SPOILER][/SPOILER]

Rage - Speak For The Dead:):!:

όσοι εκτιμήσαμε τα προηγούμενα γουστάραμε και αυτό, δε θυμάμαι καμία απογοήτευση, στο χάμερ μάλιστα όλα (Head for the shallow, here come the waterworks, mind the drift) είχαν πάρει 9αρι.


Θυμηθηκα τωρα τελευταια ποσο γαματο ειναι.
το μονο αλμπουμ που περιμενα και ξεπερασε τις προσδοκιες μου

μνημειο^^

πιθανόν να μην θυμάμαι καλά.

κατά τ άλλα με το από πάνω που πόσταρε ο ninpo, σε πιάνουν νευρικά γέλια από την τελειότητά του

Poem - The Great Secret Show:):!:

μπορεί και 10 χρόνια μετά

Πρέπει να είσαι κάπως έτσι τότε.:eek::eek::eek:

γιατι μωρε,.
απλά είναι αυτό το μπριγκ μπακ μεμορισ. ή κάτι τέτοιο

Martin γύρνα πίσω και ελάτε για κανονικό λάηβ γαμώ το διάολο :!:

Candlemass - Nightfall, Ancient Dreams, King Of The Grey Islands:):!:

Γιατί σκάνε τόσες αναμνήσεις όταν το ακούς μετά από καιρό που καταλαβαίνεις πως είναι ο καλύτερος δίσκος όλων των εποχών.