Καλύτερα albums των '00s

δεν πρέπει να πάει καθόλου πίσω.
πρέπει να πάει εδώ:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=17295

edit:
προς tylerdurden και όσους γυρίζουν από διακοπές, η πρώτη καταμέτρηση θα ξεκινήσει τέλη αυγούστου και την 1η σεπτέμβρη θα παρουσιαστούν τα πρώτα αποτελέσματα.

μέχρι πότε χώνουμε τις λίστες…??

Τελος του χρονου.

ωραίες λιστες vangelis (cash \M/) κ tyler.

Ευχαριστούμε φίλε Νίκο…έχουμε κοινό νούμερο 1, ταιριάζουμε…:oops:

Quoted For Truth

Πόσο θεούλης ο ιάσωνας που έβαλε emine show! Πραγματικά όταν είχε πρωτοβγεί δε θα ξεχάσω πόσο το’ χα λιώσει

Βλέπω ότι μερικοί διαλέγουν τα αγαπημένα τους γκρουπ της περιόδου και στη συνέχεια από αυτά βάζουν τον ή τους δίσκους (πάλι καλά που υπάρχει το όριο των 2 μόνο δίσκων από κάθε μπάντα). Αν σκεφτώ έτσι πρέπει να αλλάξει η λίστα μου. Εγώ θα έβαζα σίγουρα TOOL στα καλύτερα γκρουπ της δεκαετίας αλλά δίσκος τους δε μπόρεσε να μπει στα πρώτα 40 δικά μου (αυτά που έχω στείλει ήδη και μάλλον δε θα τα αλλάξω, αρκετό πονοκέφαλο είχαμε και με αυτά)…

ο καθένας έχει τα κριτήριά του ρε συ. όπως νιώθεις εσύ φτιάχτη τη λίστα, σιγά.

φτιαγμενη η δικια μου, τενκς εηντζελντεθ

53 λίστες λέει. έλα κουνηθείτε να φτάσουμε τις 80 - 90 μέχρι τέλος του μήνα λέμε.

Ρε μη βιάζεστε, υπάρχουμε και κάποιοι (αχεμ) που το πάμε λίγο πιο αργά.

επεσε ενα ψαλιδι σημερα-αντιοζ τουλ-, θα πεσει κι αλλο, μην βγιαζεστε ρε μπαγλαμαδες!!

καλά, δεν έχει νόημα να το τραβήξουμε και πέντε μήνες ομως. η δεκαετία έχει τελειώσει εδώ και μισό-ένα χρόνο, ποτέ δε θα ακούσουμε όλα όσα θέλαμε, κτλ κτλ κτλ.

Ρε απλά εγώ είπα με αφορμή το θέμα να κάνω και ένα αντίστοιχο αφιέρωμα στο blog μου π,χ, γι’ αυτό και έχει πεσει πολλή περισυλλογή ως προς το τι θα μπει, τι θα βγει, έχουν πέσει πραγματικά επικά ψαλίδια (ναι, δε το κόβω ούτε εγώ να βάζω Τουλ στην εικοσάδα, σόρρυ φανς των Τουλ)

Εγώ το έριξα το ψαλίδι, υπάρχει δεδικασμένο οπότε ρίχτε άφοβα 20άδες! :smiley:

Το νομιστεράκι σίγουρα ξέχασε Breach και έβαλε και δίσκο του 2010 μέσα στη δεύτερη του(Blood Of The Black Owl)

λολ, ισχυουν ολα.

Bleedin??? Neurosis??? :frowning:

ελα να πεφτουν εντιτς.

και γιατι ρε μαλακες δε μ’ αφηνετε σε ησυχια, ξεχασα το Burning off impurities.