Arsenal

αν η τοτεναμ κανει ενα ωραιο Χ και εμεις κερδισουμε…κατι γινεται…

Χωρίς πλάκα όμως δεν θα γουστάρατε άμα το έπαιρνε η Λέστερ?

Όλος ο πλανήτης γουστάρει να το πάρει η Λέστερ . Αλλά αν το πάρει η αρσεναλ ή η τοτεναμ πάλι δεν νομίζω να στενοχωρηθει κάποιος . Ίσα ίσα που οι παίχτες των δύο τελευταίων μπορεί να αποκτήσουν και την καρδιά του πρωταθλητή που λέμε . Η Λέστερ το πιο πιθανό είναι να ξεπουλήσει τους παίχτες της μετά τον τίτλο .

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προφανώς και όχι. Απλά θα μειώσει κάπως το μέγεθος της αποτυχίας. Η Λέστερ φαίνεται γιατί δεν υπάρχει καμία καλή ομάδα φέτος, πλην της Τότεναμ που ομολογουμένως είναι πολύ σταθερή όλη τη χρονιά.

τι λεει;

ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ

Δεν πέφτουν οι παλμοί με τίποτα… τα ξαναλέμε μετά…

:yahoo:

Μεγάλη ανατροπή, απ’ τα μεγαλύτερα μουφοπέναλτυ που έχουμε δει.

Εμ, Σίτι μού βγήκες μπροστά μετά το 1-1, δεν σου έκανε η ισοπαλία…

Πολύ κακό αποτέλεσμα για μας, περισσότερο γιατί δείχνει να το πιστεύει πλέον η Τότεναμ - η καλύτερη ομάδα αντικειμενικά φέτος. Και τους έχουμε και εκτός σε λίγο καιρό.

Αφήνουμε κύπελλα και Μπαρτσελόνες, μόνο το παιχνίδι με την United υπάρχει σε δύο βδομάδες.

ρε την τότεναμ θα την κερδίσουμε…

Απλά για να χτυπήσουμε το πρωτάθλημα θέλει πολύ προσοχή και προς θεου όχι αλλους τραυματισμούς.

Με μπαρτσελόνα καλή ευκαιρία να παίξει ολόκληρη η κ17 ν παίρνει σιγά σιγά εμπειρίες και να εχει αγωνεςστα ποδια της να παιξει μκαι στο κυπελλο

Η βασικη ομαδα μονο πρωταθλημα.

Σοβαρότητα και πιστεύω θα είμαστε πρωταθλητές στο τέλος της χρονιάς

Μακάρι να διαψευστώ, αλλά το πρωτάθλημα χάθηκε στα παιχνίδια με Σαουθάμπτον και Τσέλσι, διότι έχουμε το δυσκολότερο πρόγραμμα από όλους (Γιουνάιτεντ, Σίτι, Τότεναμ, Γουέστ Χαμ, Έβερτον - όλα αυτά εκτός). Τώρα, αν κάνουμε μεγάλες νίκες και ρεφάρουμε τους βαθμούς που χάσαμε στα δύο αυτά παιχνίδια, κάτι γίνεται.

Πρέπει να πάρουμε 6-7 βαθμούς στα επόμενα τρία (Γιουνάιτεντ, Σουόνσι, Τότεναμ), και σίγουρα το ότι έχουμε την Μπαρτσελόνα ανάμεσα σε αυτά, δεν βοηθά καθόλου…

Τι να πούμε για τους επίδοξους πρωταθλητές…

Εδώ ρώτησαν τον Αρσέν αν πιστεύει πως ο επαναληπτικός πρόκειται για εφιάλτη, και εκείνος απάντησε πως ο αποκλεισμός θα ήταν κάτι τέτοιο.

Καμία επίγνωση, καμία ελπίδα. [-X

47 δευτερολεπτα του πηρε του καμικαζι

Ντάξει, δεν έκρινε τίποτα. Μην σου πω καλύτερα, για να βγει εντελώς από το μυαλό τους ότι υπάρχουν έστω και ελάχιστες πιθανότητες πρόκρισης στο δεύτερο παιχνίδι και έτσι να το παρατήσουν.

Αξίζαμε να προηγηθούμε, το μόνο σίγουρο, αλλά ακόμα και στην ακραία περίπτωση να κερδίζαμε, εκεί μέσα δεν έχουμε καμία ελπίδα. Όσο και αν τους αντιπαθώ (κάποιους παίκτες τους, όχι τον σύλλογο απαραίτητα), δεν μπορώ παρά να παραδεχθώ πως δεν παίζονται. Τουλάχιστον από μας.

Έχουμε πρόβλημα στο σκοράρισμα, είναι φανερό. Έχουμε 4 γκολ ενεργητικό το τελευταίο δίμηνο. Κοκλέν και Αλέξις ψάχνονται ακόμα μετά τους τραυματισμούς τους και ο Ζιρού χρειάζεται ξεκούραση επειγόντως. Από την άλλη, είδα σε καλή κατάσταση τον Γουέλμπεκ για όσο έπαιξε.

υποπτη η ησυχια…
βαρεθηκαμε ρε αρσεν…

βαρεθηκαμε…

Για να μην γράφω ούτε εγώ, καταλαβαίνεις…

Απογοήτευση, τίποτα άλλο. Αυτό που είδαμε την Κυριακή δεν περιγράφεται, και δεν μιλάω για το αποτέλεσμα. Χειρότερη εμφάνιση και από το 8-2, μια ομάδα χωρίς σχέδιο να μην μπορεί ν’ αλλάξει τρίτη πάσα. H United έπαιζε με 3-4 βασικούς και κάτι μπέμπηδες (κυριολεκτικά).

Δεν ξέρω αν το παρατήρησε κανείς άλλος, αλλά νομίζω πως με την πρώτη ευκαιρία τα χώνει ο ένας παίκτης στον άλλον. Ειδικά για τον Οζίλ είμαι σίγουρος ότι το κάνει.

Μόνο με ένα διπλό στην Τότεναμ γυρίζει η κατάσταση, το οποίο με βάση την εικόνα των δύο ομάδων φαίνεται αδύνατο. Τουλάχιστον να μην το πάρει η Τότεναμ, να ένας στόχος. Αλλά ξέχασα, έχουμε και το κύπελλο…

ΑΝΤΕ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΛΑΚΑΜΑΔΕΣ

Εκεί που χάνουν όλοι βαθμούς αυτή την αγωνιστική και λες πως υπάρχει γυρισμός…

ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ

Τα λέμε το καλοκαίρι. :bye:

Σκέφτομαι σοβαρά να κόψω τα ματς από του χρόνου, τουλάχιστον μέχρι να γίνει κάποια ριζική αλλαγή.

ρε δεν ειναι μονο το οτι χανουμε ειναι και το ποσο μαρτυρικα συμβαινει ολο αυτο. Δεν ξερεις για τι να πρωτογκρινιαξεις.
Για το φαουλ στον οζιλ πριν το πρωτο γκολ της Σουονσι; Για τα τρια δοκαρια; Για τον Βεγκερ που εβγαλε τον Καμπελ; Για το δευτερο γκολ που φαγαμε που νιωθω οτι το εχω ξαναδει πενηντα φορες; Για το οτι ειναι πιθανο να τραυματιστηκε ο Τσεχ στην τελευταια φαση που ανεβηκε για το κορνερ;

Δεν παλευεται.

Δεν έχει νόημα να το σκαλίζεις JTN. Άστο να πάει στο διάολο.

Μετάγγιση αίματος χρειάζεται, το οποίο μεταφράζεται σε αλλαγή προπονητή και προσέγγισης στις μεταγραφές. Πλέον είμαι πεπεισμένος.

Ένα από τα δύο δοκάρια να έμπαινε πριν το 1-2 και θα λέγαμε “πάμε για πόλεμο στην Τότεναμ, δείξτε τους ποιοι είστε”, αλλά δυστυχώς έτσι είναι.

Χωρίς Κοσιελνί & Τσεχ το Σάββατο. Ο δεύτερος θα μείνει ένα μήνα έξω…
Το γελοίο της υπόθεσης είναι πως αν χάσουμε θα αναρωτιόμαστε πάλι τι άλλο πρέπει να γίνει για να φύγει ο Βενγκερ! Ο οποίος σιγά μην φύγει…
Ρε τραγικέ τύπε αν δεν μπορείς να πάρεις ούτε και φέτος πρωτάθλημα κόφτο το ρημάδι! Δεν βλέπεις πως ξεφτιλίζεσαι?