Arsenal

Και ο Τσέιμπερς δεν τα πήγε καθόλου καλά ως στόπερ. Ο Κοσιελνί, ενώ ήταν στον πάγκο, ο Αρσέν είπε μετά τον αγώνα πως δεν ήθελε να τον βάλει σε τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι μιας και μόλις έχει επιστρέψει από τον τραυματισμό του. Εκεί δεν του λες κάτι, σωστά έπραξε. Η γκρίνια υπάρχει για τις επιλογές του καλοκαιριού που άφησε την ομάδα με δύο στόπερ ουσιαστικά.

απο τον σημερινο παγκο ξερω τρεις παικτες

σαν να παιρνει μπρος ο ραμσευ

ΤΙ ΕΒΑΛΕ Ο ΡΑΜΣΕΙ ΡΕ???!!! 8O 8O 8O

Με το αριστερό κιόλας.

Άντερλεχτ, κάνε το θαύμα και σου ορκίζομαι αιώνια πίστη.

Πιο πιθανό είναι να φτάσουμε τα έξι και να καλυφθούμε με την ισοπαλία στο άλλο, παρά να κάνει το διπλό η Άντερλεχτ.

Α και μεγαλύτερη παιδική χαρά από την άμυνα της Γαλατά, δεν παίζει να υπάρχει, ειδικά στο τσουλού.

εγω πιο πιθανω βλεπω ενα 3-3

μπηκε ο ζελαλεμ!

Στα αδιάφορα καλά τα πάμε…

Άντε, καλή κλήρωση να έχουμε στις 15 του μηνός. Η Μονακό θα είναι ιδανική.

ρε μήπως να ξαναρχίσει να μπαίνει 11άδα ο Λουκάς? σχεδόν σε κάθε εμφάνιση σκοράρει ο άτιμος!

Πάλι δεν παίζει ο Κοσιελνί…

Με Ντεμπισί στα στόπερ λοιπόν και τον Μπεγιερίν στα δεξιά, καθώς ο Τσέιμπερς είχε πάρει κόκκινη στο προηγούμενο. Επίσης, δεν παίζει ο Ράμσει, ο οποίος πάνω που έβρισκε την φόρμα του, είπε να τραυματιστεί (άγνωστο για πόσο). Έτσι η ομάδα διέκοψε τον δανεισμό του Κοκλέν για να υπάρχει και κάποιος χαφ στο ρόστερ.

Αν κερδίσουμε σήμερα με τέτοια ενδεκάδα, θα πρόκειται για μεγάλη επιτυχία…

ζιρου <3

Γκολ φίφα 14 ήταν αυτό.

Μπήκαμε πολύ δυνατά.

ζιρου <3

Έτσι θέλουμε να βλέπουμε την ομάδα ρε πούστη μου. Γκολάρες παντού.

take it easy boys…τρωμε πολυ ξυλο σημερα θα δουμε πως θα παεει

edit: Οκ τελικά καλά πήγε:D

Έτσι, εκεί που κωλώνει ο Ζοζέ, εμείς ρίχνουμε τέσσερα. :stuck_out_tongue:

Προφανώς η καλύτερη εμφάνισή μας φέτος, με τον Μπεγιερίν να κάνει μυθικό παιχνίδι και γενικά όλοι τους ήταν άψογοι. Η ομάδα δύσκολα όμως κάνει συνεχόμενα καλά παιχνίδια, οπότε ξέρετε…

Τα λέμε την άλλη Κυριακή με την Λίβερπουλ εκτός.

…η Λίβερπουλ δύσκολα κάνει καλά παιχνίδια γενικά:):!:

Δεν υπάρχει ιδανικότερη ομάδα από μας για να τους αναστήσει, πίστεψέ με. Δες τι έγινε με την ΜU. Μετά το διπλό, πάει τρένο.

Τελικά μόνο σε εμένα δεν άρεσε η αρσεναλ σήμερα…οκ δεν λεω ριξαμε 4 αλλά οι άλλοι ούτε που μπήκαν στο γήπεδο. Δεν μου αρέσει καθόλου η λειτουργεία της ομάδας αμυντικά γενικά το ζαλίζουν πολύ μέχρι να διώξουν, χάνουν μπάλες εύκολα…Δεν μου αρέσει που ηομάδα δεν έχει δύναμη ,που μετά από κάθε αγώνα μετράμε τραυματίες. Κατά τα άλλα:

4ΑΡΑ ΡΕΕΕΕ!!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

επιτέλους χαμογελάσαμε! πολύ καλοί γενικά… βέβαια θα μπορούσαμε να είχαμε βάλει κιάλλα αλλά δεν βαριέσαι…

κατά άλλα χθες με έναν φίλο μου αναρωτιόμασταν τι μεταγραφή μπορεί να κάνει φέτος τα χριστούγεννα ο Wenger ανάλογη με αυτή του Kallstorm πέρσι! Κάτι Aquilani ή Sneijder που σκεφτήκαμε πιστεύω πως είναι κλάσεις πάνω από αυτό που θα μας φορέσει και φέτος ο Αρσένης!

Έναν κόφτη και έναν στόπερ θα πάρουμε σίγουρα και θέλω να πιστεύω ότι ο κόφτης τουλάχιστον θα είναι από το πρώτο ράφι. Ο Κοσιελνί μάλλον έχει σοβαρή ζημιά στον αχίλλειο που θα τον ταλαιπωρεί όλη τη χρονιά και ο Αρτέτα φέτος έχει ξεσκιστεί στις θλάσεις. Είμαι βέβαιος ότι θα πάρει παίκτες, τώρα για το επίπεδο αυτών… οψόμεθα!

:roll:


:lol: