Arsenal

Τραυματίας. Δεν πήγε και στην προπόνηση νομίζω.

Απαράδεκτοι κατά τ’άλλα.

Ισχύει. Έπρεπε να πάει το μυαλό μου πρώτα στο πιο πιθανό ενδεχόμενο.

χρόνια πολλά σε όλους

πως κατάντησες… :frowning:

Να δούμε πότε θα ξεκουραστούν Μερτεζάκερ και Αλέξις…

edit: btw, ο Ποντόλσκι πήγε τελικά δανεικός στην Ίντερ μέχρι το καλοκαίρι χωρίς όμως οψιόν αγοράς.

Ματς-προπόνηση. Ας σοβαρευτούν να ρίξουν 1-2 ακόμα όμως για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο, μιλάμε πάντα για την Άρσεναλ. Ελπίζω να ξυπνήσει λίγο ο Μερτεζάκερ με το γκολ.

Α και ο Γουώλκοτ μου φαίνεται αν όχι πεσμένος, τότε ανέτοιμος ακόμα.

Σας είπα έμμεσα τους σκόρερ σήμερα και με την σωστή σειρά μάλιστα. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=TxgXbQ1mEDI

είχα ξεχάσει την ύπαρξη του Diaby

φανταζεται κανενας να μην κανουμε μεταγραφη ουτε για δειγμα κ να τραβηξουμε ετσι μεχρι καλοκαιρι?

α κάτσε! δηλαδή υπάρχει πιθανότητα μεταγραφών??!! :stuck_out_tongue:

ναι ρε! θα πουλησουμε! κιαυτό μεταγραφή ειναι

Είναι πολύ πιθανό να έχουμε μαζεμένες επιστροφές από τα μέσα του μήνα και μετά (δηλαδή Οζίλ, Αρτέτα, Ράμσει) και ο Αρσέν δυστυχώς να επαναπαυθεί. Ήδη ο Οζίλ και ο Ράμσει επέστρεψαν στις προπονήσεις.

Η ομάδα χρειάζεται έναν βαρβάτο χαφ πρώτης γραμμής για να παίζει δίπλα στον Ράμσει. Αν είναι να πάρει κάποιον επιπέδου Κοκλέν ή Φλαμινί, καλύτερα ας μείνουμε έτσι.

Το πιο πιθανό είναι να έρθει ένας στόπερ τύπου Σκιλασί να παίζει στο κύπελλο. :lol:

ακομα και ο αρτετα περισσοτερο κοβει απο τον φλαμινι

Πάλι σοβαρός τραυματισμός…Ντεμπισι…

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΡΙΟΛΗΔΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΦΑΝΙΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ!

Και ο παπάρας ο διαιτητής δεν έχει βγάλει ούτε μία κίτρινη να ηρεμήσουν λίγο τα βόδια.

Ο Ντεμπισί έτσι όπως έχασε την ισορροπία του και έσκασε με τον ώμο, μάλλον εξάρθρωση πρέπει να έπαθε. ΚΑΡΙΟΛΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΒΙΤΣ!

Η ομάδα παίζει φοβερά, θέλω διασυρμό στο δεύτερο μέρος, αν και στην θέση του Βενγκέρ θα έβγαζα τουλάχιστον τον Αλέξη να τον προφυλάξω από τους γκασμάδες.

Ο Ντεμπισί χειρουργήθηκε στον ώμο τελικά και θα λείψει τρεις μήνες…

Ο Αρτέτα χειρουργήθηκε στον αστράγαλο και θα λείψει και αυτός για τρεις μήνες…

Μόλις γύρισαν Οζίλ και Ράμσει… είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει (και) φέτος…

Κατάρα στον αρσεν το ιατρικο τίμ και τους τραυματισμούς που κατάντησαν το θρεντ μίζερο. Αύριο μάγκες είναι ευκαιρία να πάρουμε μεγάλο διπλό , να σηκωθεί το ηθικόι και βέβαια να χαρίσουμε το πρωτάθλημα στην συμπαθητική τσέλσι και τον αντιπαθέστατο ζοσέ…(αλήθεια γιατί συχαίνομαι τόσο τον μουρίνιο? από το CL του με την Πόρτο δεν τον χώνευα…)

καταραμένοι και στο δικό σας γήπεδο εμείς ακουγόμαστε!

Φαντάσου πόσο για τον πούτσο είναι η Σίτι σήμερα :razz: