Arsenal

Ρε για σένα δουλεύω σήμερα…

Nταξ΄ παπάρια δεν κερδίζουμε σήμερα…τουλάχιστον και με Χ σας βολεύουμε

ζιρού <3

0-2! Ρε δεν υπάρχει λέμε αυτό που γίνεται σήμερα! :lol:

Πάντως in all seriousness είναι απόλυτα λογικό, είστε σαφώς καλύτεροι (και, παραδόξως, καλά στημένοι - ποιός να το περίμενε από τον “τακτική; κεσκεσέ;”) και η Σίτι απλώς τραγική.

Τι καλά παιδιά που είστε, God bless you. :stuck_out_tongue: You’re making it easier for us.

Ρε αλήθεια τι τον έπιασε τον αλσατό και παίζει μπάλα αντί για προ?

ΝΑΙ ΡΕ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΕ, ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΠΟΔΑΡΙΚΟ!

Η αμύντικη τετράδα, ο Κοκλέν και ο Καθόρλα ήταν απίστευτοι, ο καθένας έκανε το απόλυτο στην θέση του. Ο Οσπίνα πολύ σταθερός.

Σιγά μην σας πάρει αμυντικό χαφ ο Αρσέν τώρα με αυτά που κάνει ο Κοκλέν στα τελευταία παιχνίδια. :stuck_out_tongue:

¨Οχι οχι όχι!!! Γιατί έπρεπε να το δούμε αυτό???

Λοιπόν, η ομάδα μπορεί να πάρει και φέτος το κύπελλο. Τσέλσι, Σίτι, Τότεναμ και Σαουθάμπτον αποκλείστηκαν σήμερα (στην έδρα τους όλες μάλιστα). Σίγουρα θα έπαιξε κάποιο στησιματάκι, αλλά μου είναι αδιάφορο. Πάμε σοβαρά αύριο με την Μπράιτον, να μην δώσουμε δικαιώματα.

Πηραμε εναν Gabriel Paulista απο την Villareal και παει δανεικος εκει ο Campbell. Το ανακοινωσε η ιδια στο twitter

http://www.sport-fm.gr/article/edwse-kampel-pire-paoulista/1507946

Δεν τον ξέρω τον Παουλίστα, αλλά μόνο το ότι είναι αμυντικός είναι θετικό. Το θέμα ήταν ποσοτικό. Από τα χρήματα που γράφονται πως δώσαμε, μάλλον είναι αξιόλογος.

Και ήρθε η ώρα να τα χώσω πάλι στον αγαπημένο μου Αλσατό. Ρε Αρσέν, ντάξει είχαμε πολλούς εκεί μπροστά και έπρεπε κάπως να παραμείνουν ενεργοί, αλλά το να δώσεις τρεις δανεικούς πάει πολύ. Έχεις κάνει κανένα συμβόλαιο ότι δεν θα τραυματιστεί κανείς (κούφια η ώρα…) και τους μοιράζεις από δω και από κει?

Τι να πω, ελπίζω να μην το πληρώσουμε στο μέλλον…

ειμαι villerreal απο ισπανια και δηλωνω πως ειναι αξιολογος τουλαχιστον

λιγο σοβαρα αυριο οπως λεει και ο αδερφος πιο πανω και ολα θα πανε καλα…

Δεν έχω ιδέα από Παουλίστα, μακάρι να μας βγει. Τουλάχιστον φαίνεται πως δεν κάνουμε πειράματα και πάει σε παίκτες με παιχνίδια στα πόδια τους.

Ποιοι άλλοι έφυγαν δανεικοί?

Πάμε λίγο πιο άνετα από ότι πέρσυ σήμερα. Μας άνοιξε ο δρόμος.

Ποντόλσκι, Σανόγκο και Κάμπελ έφυγαν, με τον Γουέλμπεκ να είναι ήδη τραυματίας και τον Γουόλκοτ να ψάχνει ακόμα τα πατήματά του…

Προπόνηση.

Υ.Σ. Δεν έτρωγα τη γλώσσα μου;

Αγαπάμε Ροζίσκαρο. :bow2:

Ωραίο ματσάκι και το σημαντικό είναι ότι περάσαμε χωρίς να χρειαστεί καμιά περιττή ρεβάνς στο μέλλον (μετά τα χθεσινά, νομίζω πως όλοι φοβηθήκαμε όταν έγινε το 2-3). Οζίλ και Θίο σκόραραν και θα τους βοηθήσει να επανέλθουν.

…καλά που έμεινε δηλαδή:p :slight_smile: :!:

Ποτέ δεν υπήρχε θέμα αποχώρησης του άρχοντα.

…εννοείται…έτσι για πλάκα τό’γραψα…μέχρι την επόμενη μεταγραφική περίοδο:p :slight_smile: :!:

Με την Μίντλεσμπρο κληρωθήκαμε στους 16 και ο αγώνας θα γίνει στην έδρα μας.