Basketball ή αλλιώς "μπάσκετ ω ρε"

μου θύμισε λίγο τον δικό μας τελικό απέναντι στην Γερμανία.

ο άλλος λέει για την λονγκορια :lol3::lol3:

δεν άκουσα καλά, νόμισα ότι είπε “θα μείνουν χωρίς μετάλλιο” και λέω οκ, επίτηδες το κάνει ο Φιλιπούσης για να τον γράφει το koulouri.

κρίμα για τη Λιέτουβα της καρδιάς μας αλλά με τέτοιο μπάσκετ μετά το 15’ δεν πας πουθενά.

σκατά και πάλι στον αντ1 που δεν άντεξαν να μην κλείσουν το ευρωμπάσκετ με 2 διαφημίσεις την ώρα που παιζόταν ο αγώνας.

Συγχαρητήρια στους Μπλε και στον Τονι της καρδιάς μας για το πρώτο.

Το ρεκορ που έχουν κάνει οι Ισπανοί με το 7/8 είναι απλά τρομακτικό. :!:

Δόξα και τιμή στον… πρώην της Λονγκόρια - για τους φίλους του καλλιτεχνικού ρεπορτάζ και του lifestyle :razz:

να έπαιρνε και το άλλο κάτι μήνες πριν… γαμω το κωλοχερο του αλλεν γαμώ

Παίζει και να το σκεφτόταν ακόμα και την ώρα που ανέβαινε στο βάθρο σήμερα.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΓΙΑ ΤΟ ΝΒΑ

Eίσαι σε probation period για moderator και δεν μας έχεις πει τίποτα ??

Ναι. Είναι το όνειρό μου να γίνω μια μέρα μοντ στο ρόκιν.

Ε τι να σας κάνω μωρέ αμερικανάκια. Που ο άνθρωπος πήρε ευρωπαϊκό με την Εθνική του, που το κυνήγαγε δέκα χρόνια τώρα, κι εσείς εικάζετε ότι είναι ακόμα σκασμένος επειδή δεν πήρε τέταρτο δαχτυλίδι. :lol:

http://nba.sport24.gr/article/2421396/tha-ponaw-mexri-na-pethanw

:roll:

TONY PARKER : ο καλυτερος μπασκετμπολιστας του κοσμου για το 2013.

Δικαιωση το σημερινο τροπαιο.

Χμ. Αυτά παθαίνω που δεν ασχολούμαι με τους από κει I guess. :stuck_out_tongue:

ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΒΑ, ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΤΟΥ ΝΒΑ. :frowning:

Καρυοφυλλια Καραμπετη.

Κατα τα αλλα πανω απο 100 αγωνες λεει, σε αυτη τη σεζον, πνευμονια απο σιδερο ο αθεοφοβος

Με πρόλαβες γμτ. Προχτές αυτό εν τω μεταξύ. :roll:

Τεσπα ας πούμε καλύτερα για το που κατατάσσεται αυτή η εθνική Ισπανίας μετά από το φοβερό ρεκορ, που ζηλεύει μέχρι και ο Θείος, να αισθανθείς καλυτερα Γράκχο. :stuck_out_tongue:

Ασχετα απο τη δηλωση αυτη, βεβαια, η δικια μου λογικη λεει οτι σε ενδιαφερει πολυ περισσοτερο το να βγεις ο καλυτερος αναμεσα στους καλυτερους (ακομα κι αν αυτη η φορα ειναι 4η), ποσο μαλλον οταν η ομαδα σου ειναι στα τελευταια της και προκειται να κανει θορυβωδη εκπληξη, παρα το να κερδισεις ενα Ευρωμπασκετ απουσιων.

:wink:

Βασικά όταν διάβασα Θείος νόμιζα ότι έλεγες για μένα. Οπότε τώρα δεν ξέρω ποιόν εννοείς.

Που σαι Κλειζα

Μεγάλη απόλαυση να βλέπεις αυτόν τον παίκτη που έχει ήδη κατακτήσει ως συμπρωταγωνιστής (και οχι κομπαρσος) 3 τιτλους ΝΒΑ, και εναν προσωπικο ως MVP των τελικων του 2007, να χαίρεται τοσο πολύ την ευρωκουπα. Αξιος και αυτος και ο Diaw και ο Batum και οι υπολοιποι για την υπερβαση του β΄ημιχρονου προχθες και για το σημερινο σαρωμα.

Doping control με επεμβαση του Πρωθυπουργου της Γαλλιας για να φυγουν οι σκιες απο το αθλημα εδω και τωρα

ΥΓ. Tελικα οι Λιθουανοι ως 2οι παιρνουν μεταλλιο?:lol: Α ρε Φιλιππουση

Ένας είναι ο “Θείος” !

Πάντως αθόρυβα την έκαναν την δουλειά οι Γάλλοι. Ξεκίνησαν με ήττα από τους Γερμανούς και ίσως πολλοί να είπαμε πως θα δούμε μία από τα ίδια (λουζερς κτλ), αλλά από τους 8 και μετά τσίτα γκάζι.