Basketball ή αλλιώς "μπάσκετ ω ρε"

Ευτυχώς που ο Βασιλακόπουλος δεν είναι γάλλος, αλλιώς ο Κολέ θα είχε φύγει με τις κλωτσιές το 2010 που τερμάτισε 13ος με τη Γαλλία στο τότε Μουντομπάσκετ.

Αξια πρωταθλητρια Ευρωπης η Γαλλια το αξιζε περισσοτερο απο ολες τις ομαδες το τροπαιο και χαρηκα που το σηκωσαν. Και ο Παρκερ δεν το συζηταμε, ηταν με ανεση ο M.V.P. του Eurobasket. Και επισης δεν μου φαινεται καθολου παραλογο να προτιμαει αυτη την κουπα απο το 4ο δαχτυλιδι γιατι ηταν με την φανελα της χωρας του που ηταν ατιτλη εως τωρα και εγραψε με χρυσα γραμματα το ονομα του στην μπασκετικη ιστορια της Γαλλιας.

…το άξιζε ο Πάρκερ, και κάποια στιγμή θα τό παιρνε…σίγουρα όλη η ομάδα της Γαλλίας ήταν πολύ καλή, απλά ο Πάρκερ ήταν ο πρωταγωνιστής:):!:

άλλους κανονισμούς πλέον η Α1 και άλλους η ευρωλίγκα.

*στον κανονισμό της τεχνικής ποινής έχει και φώτο διαμαντίδη…:stuck_out_tongue:
λένε με τον τρόπο τους οτι τους πρήζει τα @@ ??

Προβατοκάτσια…

λαηκ ^

εφυγε ενας απο τους καλυτερους ρωσσους μπασκεμπολιστες, ο σεργκει μπελωφ

Ο Διαμαντιδης να πρηζει τα αρχιδια των διαιτητων? Τς, τς, τς… Ποτε. Αυτα ειναι κακοηθειες.

…καλό του ταξίδι, τεράστια μορφή…

τι έκανε ο Γκετσεβιτσιους στο ματς Λιετουβος για τα προκριματικά euroleague 8O8O

34 πόντοι λεει με 8/10 τρίποντα

Reggie Miller.
Ray Allen.
Martinas Gecevicius.

Glenn Rice. Kennedy Winston.

To ποστάρω εδώ γιατί μπροστά σε τέτοιες ειδήσεις δεν χωρούν οπαδικά…

Μεγαλύτερο από ότι είχε εκτιμηθεί το πρόβλημα του Λάσμε

εγω η μονη ειδηση που ειδα για λασμε ειναι οτι ακουει παντελιδη :? τι εχει τελικα? δεν επαιξε στο φιλικο με Αστανα?

Aυτό είναι το πρόβλημα ρε φίλος…τι παραπάνω να πάθει;:slight_smile:

Προχτες βαράω σκοπέτο στο εξωτικό Ψυχικό και μην έχοντας τι να κάνω, κλασσικά χαζεύω την κίνηση απ’έξω - μεσημεράκι, 2-4. Κάποια στιγμή συνειδητοποιώ ότι ένα τζιπάκι έχει κλείσει έναν τύπο με ένα σάπιο κίτρινο Megane, ο οποίος, αφού κορνάρει καμιά 200άρα φορές, αρχίζει τα μπινελίκια για τον τύπο που τον έκλεισε. Τον σιγοντάρουν δε, παρακείμενοι μηχανικοί αυτοκινήτων από σχετικό κατάστημα. Η φάση συνεχίζεται για κανά μισάωρο-σαρανταπεντάλεπτο, ώσπου εμφανίζεται ο ιδιοκτήτης του τζιπ, η ομήγυρη ησυχάζει, το παίρνει και φεύγει. Το ίδιο κάνει, άλαλος, και ο γραφικός τυπάκος με το Megane.

Το τζιπ ήταν του Λάσμε. :lol::lol::lol:

read between the lines… γινεται χειροτερο.

Για φτιάξτο εσύ που ξέρεις…

"…μου αρέσει και άλλη μία τραγουδίστρια που μου διαφεύγει το όνομά της
(σταματάει την κουβέντα μας και ρωτάει το Σκορδίλη δίπλα ποια είναι; Ούτε κι εκείνος θυμάται. Ξαφνικά αρχίζει να ψιθυρίζει το τραγούδι Διαταγές της Αμαρυλλίς…)

Αυτα ειναι διλληματα!!!