Black Metal Albums

Δεν έχω ιδέα.

Αν επικοινωνήσεις με κάποια απ’ τις μπάντες που συμμετέχουν, ίσως έχεις τύχη.

Btw, το χω πει και το ξαναλέω, α-π-ί-σ-τ-ε-υ-τ-ο [I]“Bloodpainted Vortex”[/I] από BURIAL HORDES στο συγκεκριμένο σπλιτ.

http://www.razorbleed.com/eshop/product.php?id_product=138
http://www.razorbleed.com/eshop/product.php?id_product=139

Το συγκεκριμένο δεν υπάρχει αλλά ευχαριστώ για την προσπάθεια.

Εισαι σιγουρος και για τα 2?
Δεν βλεπω να βγαζει κανενα “out of stock” ή κατι τετοιο.
“Available” τα εχει.

Δεν μιλάω για το split ENSHADOWED / BURIAL HORDES αλλά για το Secta Nova" 4-way split με ANGSTRIDDEN/ENSHADOWED/DEVATHORN/BURIAL HORDES.

ΑΑΑΑ sorry, δικο μου λαθος :frowning:

Idisenfluch- Verganglichkeit

Σχετικά νέα Γερμανική μπάντα, η οποία έχει ένα demo και έβγαλε full-length τη χρονιά που πέρασε. Στο search δεν μου βγήκε κάτι για τη μπάντα, ελπίζω να μην έχει ξαναποσταριστεί.

@nikospl

Ο Dark Side το είχε βγάλει αυτό οπότε μπορεί να έχει κόπιες ακόμα. Αλλιώς στείλε σε κάποιον από τις μπάντες…

ευχαριστω θα το κοιταξω.

Εκει εξω ΡΕ!

Mάλλον αυτό εννοείς :

:stuck_out_tongue:

Λοιπόν δεν είχα ασχοληθεί ιδιαίτερα με Koldbrann. Τούτο δω ακούγεται ενδιαφέρον.
Rebel Extravaganza & τελευταίο Gehenna μου φέρνουν στο μυαλό.

Ναι,σορυ για το μεγεθος…Τωρα που το ξανανοιξα σχεδον με κολλησε στο τοιχο! :stuck_out_tongue:
Τα σπαει το αλμπουμ…Μαλλον το καλυτερο τους so far,χωρις να παιρνω ορκο. Αν και λιγο πιο μοντερνο…Και λιγο απο Satyricon θα ελεγα.

Δεν εννούσε το μέγεθος. Τσέκαρε πάλι το εξώφυλλο του άλμπουμ και τον τίτλο :stuck_out_tongue:

Ωχ ναι…σορυ.

Άκυρο λίγο, αλλά οι Drudkh το ξυρίζουν το κεφάλι;

Νομιζω πως ναι…
Το δαγκωνουν το μαξιλαρι? :lol:

Το γυαλίζουν το άρβυλο; (το δαγκώνουν το μαξιλάρι πρώτη φορά το ακούω, είναι για το ίδιο θέμα)

Οχι βασικα αλλα μου βγηκε αυθορμητα :stuck_out_tongue:

Έχει ακουστεί και αυτό. Για μένα αν δεν είναι δηλωμένοι οι άλλοι δεν χρειάζονται ταμπέλες. Δεν είναι και Fanisk δηλαδή.
Γιατί κάποιες φορές παρεξηγείται το pagan ή οι ιστορικές αναφορές ενός τόπου. Τα ίδια λένε για Kroda και Nokturnal Mortum