Candlemass + Grand Magus 3 Οκτωβρίου στην Αθήνα

Πω ρε γαμωτο , τι γίνει επιτέλους? Είχαμε ψηθεί κανονικά για το live, και αυτοί μας λένε ακυρώνετε λόγω εκλογών!!! Πραγματικά έλεος :thumbdown::-k:thumbdown:

εγω λογικα θα ειμαι εκτος αθηνων εκεινο το σαββατοκυριακο, οποτε το προγραμματιζα για θεσσαλονικη.
τωρα τον πουλο.τουλαχιστον θα μου μεινουν τα φραγκα και το ψηνω για cannibal corpse.:band:

καπως ετσι.

Σε είπα έλα Αθήνα:!:

Λογικα για οσους δεν απουσιασουν εκτος Αθηνων για να ψηφισουν οι εκλογες δεν θα πρεπε να ναι προβλημα.
Το 2002 την ημερα των Δημοτικων τοτε εκλογων ειχε γινει εκεινο το ιστορικο απο πολλες αποψεις live στο Gagarin Candlemass-Entombed-Dark Tranquillity και το κλαμπ ηταν φισκα !!!

Μα μαλακιες κανουν!!! διλ οι Αθηναιοι τηα απολαφσουν 2 σουπεργρουπ κε μις ΟΧΙ???ενταξει να μιν ερθουν οι ψανδλεμαασ επιδι ο τραγουδιστισ χεζετε στην αμερικη αλα οχι κε οι Γρανδ Μαγθσ!!!

αλλαξτε κ την ημερομηνια στο thread

και τον merlin1 απο χρηστη.

θα ανεβεις εσυ ωρε απο πατρα για το λαιβ…?

Eγω το ψηνω αλλα δεν ξερω τι λεφτα θα εχω τοτε γαμωτεν.

λεπόν το ψήνω γιατί η ημερομηνία βολεύει τίγκα.

ας περάσουν πρώτα οι CBP και βλέπουμε. επίσης, οι πατρινοί μπορούμε να κάνουμε οικονομία κλίμακας.

heatseeker 50/50, θελετε μιτιν;

Ελατε ρε αρκουδες. Μας κανετε και τους δυσκολους.

παρολο που θα φαω πακετο γιατι θα πρεπει παρασκευη να ανεβω αθηνα και μετα κυριακη να ξαναφυγω μεσσηνια για να παω να ψηφισω αλλα δεν νομιζω να θυσιασω το λαιβ αρα και γω μεσα θα μαι…

μεσα για μιτιν… ψηστο κοσμα και συ…

Ωραια. Ψηστε doom καφεδακι. Της παρηγοριας δλδ.

Μητιν μετα την εξεταστικη.23-24 τελειωνω.

Ή τουλαχιστον μετα απο αυτη την εβδομαδα.Δινω καθε μερα…

ε κ εγω θα ρθω στο μητιν…κανονιστε

δεν το Καταλαβα? επιδι εκανα παραπονα για την ανοργανοσια του λαιβ πρεπι να να με διαγραψουν απο χρηστη??? δεν καταλαβα το σκεπτικο σου!! δεν εβρισα κανενα μεσα στο φορουμ!!!

χαχαχαχαχαχ το ΘΑΜΠΝΤΑΟΥΝ ρε μαλακα

Το τσίμπησα σήμερα…Νο105;;;;:!: