Μetallica

Πάντως σίγουρα δεν είσαι χειρότερος από την δίκαση του Lars @drenie παρτα!

4 Likes

Φερ’τα!

Μου έκανες την μούρη κρέας ! :stuck_out_tongue:

1 Like

Οταν λες ότι οι Zeppelin είναι ποπ πραγματικά άστο καλύτερα ρε. Επίσης σ είπα για εμένα έκαναν μλκ οι Metallica που έπαιξαν κομμάτι με την Gaga δεν έχω κάτι με την ποπ αλλά αυτό με χάλασε

Πρωτον, σε χαλασε επειδη ΕΧΕΙΣ κατι με την ποπ, ασε τα σαπια.
Δευτερον, και οι Zeppelin και οι Metallica ποπ ειναι, και δεν ειναι κακο.

1 Like

Οι Zeppelin ποπ οκ σταματάω την κουβέντα αλήθεια άστο

Ο μόνος αυθεντικός ροκάς είναι ο Καρβέλας. Όλοι οι υπόλοιποι λίγο-πολύ ποπίζουν.

7 Likes

η αγαπημένη μου ποπ μπάντα είναι η Black Sabbath πάντως . Σε heavy pop προτιμώ Metallica και Pantera . Από Britpop Iron Maiden φανατικά

3 Likes

Κανε στον Λαρς friend request με την απαιτηση να αναλαβεις την καλλιτεχνικη διευθυνση του brand τους!

Τι ηχο εχουν ρε μλκ αν ειναι δυνατον :joy:

4 Likes

Εξαιρετικά και τα 2 βίντεο

Σεβασμός στον Kirk που παίζει ακόμα με την greeny live Και την παίρνει κανονικά στο tour

Μιλάμε για κιθάρα ανυπολόγιστης αξίας, και χρηματικής και ιστορικής .

Πολλοί γνωστοί παικταράδες δεν αγγίζουν πλέον τις αληθινές '59 Les Paul’s τους πλην studio

1 Like

Ντάξει δεν έγινε και κάτι. Ο Ledzep έχει θέμα με την ποπ, εσύ έχεις θέμα με τη ραπ, εγώ έχω θέμα με τα κλαρίνα. Everyone have their own taste τι να κάνουμε τώρα. Ο Ledzep χαλάστηκε για τη συνεργασία με τη Gaga, κι εσύ ίσως να χαλιόσουνα εάν έκαναν οι Metallica συνεργασία με τον Drake.

Εγω που θεωρω τη ραπ σκουπιδι και λατρευω τους Περλ Τζαμ, επρεπε να χαλαστω που τραγουδησαν μαζι με τον Τζει Ζι η’ που ο Βεντερ τραγουδησε με τη Μπιγιονσε; Ρε για συνελθετε μερικοι :grin:!

3 Likes

Εσύ δείχνεις ακομπλεξάριστος αλλά οι περισσότεροι οπαδοί της ροκ & μέταλ μουσικής δεν είναι έτσι όμως.

Φαντάσου ένα υποθετικό σενάριο συνεργασίας Judas Priest με Justin Bieber. Όλοι οι κομπλεξικοί μεταλοροκάδες θα κράζουν τους Priest που τραγούδησαν μαζί με τον φλώρο, τον ατάλαντο, την αδερφάρα τον Bieber.

Εδώ βρίζουν επειδή ο Bieber φοράει μπλουζάκι Metallica τι να λέμε τώρα. Ή έμπαιναν στο Baby μόνο και μόνο για να χτυπήσουν dislike.

1 Like

Ναι απλά η συνεργασία αυτή Durbin-Priest δεν αναιρεί το κόμπλεξ που έχουν οι μεταλοροκάδες με το Justin Bieber.

Δεν εχουν κομπλεξ με τους Πριστ ομως. Ενω με τους Μεταλλικα, εχουν.

4 Likes

Σχόλιο στο Blackened:
0:41 There are girls who would kill to have that right arm used on them…
:joy:

1 Like

Ο ήχος είναι σε γελοίο βαθμό άψογος
(αχ αυτό το blackened να μην το παίζουν ολόκληρο… το φελέκι μου μέσα)

2 Likes

Παρε μερικα ακομα μιας και σου αρεσε ο ηχος (μλκ βαζω τον ηχο τερμα στο δωματιο και απλα ειναι ΕΠΟΣ). Ολη η συναυλια υπεργαμαει.

2 Likes

Και πρέπει να πετάξουμε από την χαρά μας έτσι?
Είσαι σοβαρός? Ότι μλκ κάνει το κάθε συγκρότημα πρέπει να την δικαιολογουμε δλδ. Επίσης δεν είπα ότι δεν μ άρεσει η ποπ απλά μου την σπάει η Gaga