Μetallica

Καλα μην κολλάς πάμε παρακάτω

Έχετε γράψει 2 άτομα “δεν κράζουμε και δεν κάνουμε”. Να κι αν κράξεις, να κι αν δεν κράξεις, με είδες (ή τον drenie) να στεκόμαστε εκεί; Εσύ πιο πολύ έχεις “υπερασπιστεί” αυτά τα τζαμαρίσματα απ’ ότι εγώ -που μου είναι ψιλοαδιάφορα, πέρα από αυτά που ανέφερα.

Έχοντας δει αρκετά live αυτής της περιοδείας έγραψα κι εγώ την άποψη μου για να σε/σας βάλω στο κλίμα. Μιλάμε για τζαμάρισμα 1-1.30 λεπτό κάθε φορά που το κάνουν εντελώς στο χαβαλέ και ψωλάρουν ενώ ο κόσμος γουστάρει. Προφανώς για κάποιον που δεν είναι Ιταλός ή κάποιον που βλέπει το βιντεάκι στο youtube πχ αδιάφορο θα του είναι να ακούει ένα μπασίστα να παίζει Eros.

Σκέψου πχ του χρόνου στην Ελλάδα να “σκοτώσουν” το Non Serviam. Εσύ θα γουστάρεις πιθανόν, ο αντίστοιχος LedZep από τη Ρωσία που βλέπει το βίντεο θα λέει τι μαλακία είναι αυτή.

3 Likes

Άρα αν έρθουν του χρόνου οι Metallica Ελλάδα, να περιμένουμε διασκευή στο “Βασιλιά της Σκόνης” από Ξύλινα Σπαθιά;

Ας κανουν και στον Βασιλη Καρρα αν θελουν.

Σφακιανακη μην παιξουν μονο…:joy:

1 Like

Ότι και να πει κάποιος κατέθειαν θα γράψατε δεν λέω ότι είναι κακό γιατί τουλάχιστον εσύ και ο drenie γράφετε με επιχειρήματα οπότε κανένα πρόβλημα. Το θέμα να μην σχολίαζεις μόνο και μόνο για κράξεις :wink:

Μαλλον το κανουν μονο σε αυτο το σκελος , το Indoors δηλαδη .

Αλλα αν ηταν να πουν κατι , πιθανον κανα ζορμπα θα επαιζαν ή κανα Θεοδωρακη ή κανα Vaggelis κατι “κλασσικο” τελος παντων .

Εχουμε πιθανοτητες και για Paparizou …

Επειδη ο Κερκ παιζει πενιες μπορει να παιξει και Χιωτη σε εξηκοστα τεταρτα…:sunglasses:

1 Like

καθαρο speed Metal ειναι αυτο …

1 Like

Καθαρο, χωρις “Cry baby” και μαλακιες…

1 Like

Μονο αν βγει και το παιξει ο Mustaine θα εχουμε cry …

2 Likes

Οπως το 2011 για τα 30 χρονια που κλαψαμε απ τα γελια στο σολο του Phantom Lord…

Πικραμένος είναι ο άνθρωπος, ας τον αφήσουμε στην ησυχία του…

1 Like

Ενώ ο βαψονυχης η μαϊμού και ο αμπαλος γαμανε και δέρνουν…

Γαμάει και δέρνει ο τέταρτος.

Εχω κλαψει :joy::joy::joy:

απο το 1983 το ιδιο κανει και ο Dave.

Ελα μωρε νταξει απλα δεν προκειται να το ξεπερασει ποτε .

Εσύ δεν ήσουν που πριν 2 μήνες είχες icon τον Mustaine?

Ο τέταρτος μετράει τα ευρώ από τα meet…