FATES WARNING - Λαρισα Aug 1 All Alive

ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΛΑΚΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ HEADLINERS KAI TO ΣΥΜΠΑΝ ΟΛΟ…

[B]update[/B]:stuck_out_tongue:

[I]do you think that iiiiii[/I]

[B]Fates Warning-A Pleasant Shade Of Gray Part XI‏[/B] (απο μακριά βέβαια)

Crimson idol δεν πιστεύω να ήσουν τοοοσο πίσω;;;

χεχε…δεν είναι δικό μου το βίντεο αλλά δεν ήμουν και μπροστά…κάτι προβληματάκια που εχω και εδω και κάμποσο καιρό δεν με αφήνουν να είμαι στην πίεση…
αλλά ψηλός είμαι, τα βλέπω καλά όλα.:stuck_out_tongue:
ετσι και αλλιώς δεν είναι μεγάλο το μαγαζί

*πάντως και απο εκεί που ήμουν η ψυχή μου φτερούγισε…και πολύ μάλιστα.!

Το βλεπω και ανατριχιαζω!!!Τι ζησαμε!

Nταξ’. Πρόσεχε πρώτα τον εαυτό σου man, όλα τ’άλλα είναι δεύτερα…
Καύλα όμως, ε; :):slight_smile:

ναι μωρέ…το εχω… thanx :slight_smile:
βλέπω τα βιντεακια(αυτά τα λίγα) και χαμογελάω σαν ηλίθιος…

*επόμενος στόχος, να κερδίσω το lotto, για να φέρω kreator στη λαρισα :stuck_out_tongue:

fixed!:stuck_out_tongue:

εγώ πρέπει να ήμουν ο ένας από τους δύο… και είχαμε ουσιαστικά να βρεθούμε από το Live των Fates το 99 στη Θεσσαλονίκη

Περιποιημένο video με εξαιρετική εικόνα. Ο ήχος θα ήταν άψογος αν οι κιθάρες ακούγονταν όπως τις ακούγαμε εμείς εκεί μέσα, ωστόσο η ζωντάνια του live υπάρχει.

Σημαντική λεπτομέρεια, που εδώ αποδίδεται σε όλο το μεγαλείο, ο μικροφωνισμός που μας ξενέρωσε/φόβισε όλους λίγο (1:27-1:37). Μετά από αυτά τα 10’’ όλα ήταν βγαλμένα από παραμύθι.

Πολυ χαιρομαι οταν διαβαζω τετοια, οταν βλεπω ανθρωπους να ειναι τοσο ευτυχισμενοι μετα απο μια συναυλια… Μπραβο λοιπον στο κοινο που ηταν στην Λαρισα και εντυπωσιασε το συγκροτημα και φυσικα στους Fates Warning που ειναι πραγματικα μεγαλοι…

Στο ευχομαι.

κανα I.G.O.D. δεν τραβηξε κανεις???

[B]DeKay[/B] μπραβο.!! δεν το ειχα πετύχει αυτό το βίντεο.
και να φανταστεί κανείς οτι είναι το ήρεμο σημείο του live…μετά αφηνιασαν όλοι…

[B]MARINER1970MINI[/B] δεν εχει εμφανιστεί κατι μέχρι τώρα

το χαμόγελο του alder στο κλασικό σημείο που τραγουδάει ο κόσμος στο τέλος, είναι Priceless.!! :smiley:

το κομματι που ακουγόταν πριν βγει η μπάντα δεν έπαιζε κ στην ταινία [I]“Until The Light Takes Us”[/I] ?

αυτό π είναι σε φάση ambient (ή oπως το λένε τεσπα) :stuck_out_tongue: πως το λένε ? το ψάχνω

**κ μετά το τέλος της συναυλίας έχωσαν [B]Rush - Bastille Day[/B] από bootleg :metal:

[I]edit[/I] ok δεν είναι…

*γιατί ετσι(μας αρέσει)

δεν μπορεί να το ζήσαμε αυτό εμείς ρε πούστη μου
πραγματικά

στο 4:08 το χαμόγελο του alder τα λέει όλα…και ήταν μόνο η αρχή.!! και στο 4:43 , στην κορύφωση, πάλι τα ίδια…

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

:lol::lol::lol::lol: Δεν λες να το ξεχάσεις, ε;

:lol: όχι.!!!

που να δεις τον floydized στο msn Που του λεω στο άσχετο μνήμες απο το live,:stuck_out_tongue:

Πάντως ήταν φοβερά, όντως! :wink:

Σας ζηλεύω και το ξέρετε…

Θα πω και την κακή μου σκέψη τώρα…

[SPOILER]Φοβάμαι ότι είδαμε τις τελευταίες συναυλίες των Fates πό την παρούσα μορφή…[/SPOILER]