Προτάσεις για το forum

Για ποιο λόγο; Τα μνμ των μοντ δεν παίζει να είναι υβριστικά ας πούμε; Not once, EVAH?

Τις βρισιές τις στέλνουμε με πιεμ :lol:

αχχχ, άτακτα παιδάκια!

Προτινω να ακουει μουσικη οποιος μπαινει στο σαιτ ή οποιος ειναι στο φορουμ μεσω μιας πλειλιστ απο τραγουδια ψηφισμενα απο τους φορουμιτες (οπως στα σαιτ πολλων συγκροτηματων…)

ωραια ιδεα απο πανω…

Αν και δε κατέχω από δαύτα, έχω την υποψία πως θα ύπαρχει ακόμα μεγαλύτερο πρόβλημα με το σέρβερ μετά… Εδώ καλά δυσκολευόμαστε τα μεσημέρια να μπούμε φόρουμ από την πολυκοσμία, δε μπορώ να ξέρω αν είναι εφικτό να μπει και μουσική. Αλλά ας απαντήσει ο κούρου καλύτερα…

Δε θα γίνει μπάχαλο; Ποιο τραγούδι να πρωτομπεί στην playlist; Και πως θα γίνει να μη διακόπτεται το κομμάτι όταν αλλάζουν οι σελίδες; Μόνο εάν άνοιγε ξεχωριστό παράθυρο, αλλά και πάλι, πόσο νόμιμο είναι αυτό…;

Δε νομίζω να γίνεται να μη διακόπτεται όταν αλλάζουν οι σελίδες. Απ’ ό,τι έχω δει σε άλλα σαητς τουλάχιστον.

επιτα τα τραγουδια που θα επιλεγονται μπορει να μην αρεσουν σε ολους!!!

Εμεις θα τα επιλεξουμε… Αλλα κ παλι ολο κ καποιος ανοιχτομυαλος που ακουει ολα τα ειδη ροκ-μεταλ θα καταφερει να τα συνδιασει…:wink: Και επεισης το πλειλιστ να μπορει να αλλαζει καθε μηνα! Οσο για την νομιμοτητα δεν ξερω τι μπορει να γινει…

Μπες εδω και προσπαθησε να αλλαξεις σελιδα. Θα βρεις την απαντηση στην ερωτηση. Βεβαια ειναι μικρα αποσπασματα/δειγματα αλλα υποθετω μπορουν να μπαινουν και κανονικα

Οσον αφορα το τι τραγουδια να ακουγονται, καλη ιδεα αυτη για τα ψηφισμενα αλλα λιγο δυσκολη.

Συμπληρωματικα ομως στην ιδεα του Destroyer, αντ αυτου θα μπορουσε το σαιτ να ερθει σε επικοινωνια με ελληνικες μπαντες, και να φτιαξει ενα ενδεικτικο πλεηλιστ με επικαιρα τραγουδια τους. Ολες θα πεταγαν τη σκουφια τους γι αυτο πιστευω. Ασε που τωρα τελευταια βγαινουν κατι διαμαντια απο δαυτες. Give it a thought!:idea:

ΡΕ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΡΟΚ ΦΟΡΟΥΜ!
ΓΡΑΨΤΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

http://www.rocking.gr/article5226.php

JIMI NOT JIMMY…

Αν δεις από κάτω υπήρχε κανονικά Jimi :lol:!
Ο δαίμων του… πληκτρολογίου! Το πρόβλημα διορθώθηκε :wink:

site είμαστε ρε όχι φόρουμ :stuck_out_tongue:

Να μπει οπωσδηποτε ενα σηματακι male/female γιατί υπάρχουν πολλές κυρίες.

όχι, γιατί μετά θα καταρρεύσει ο σέρβερ από τα πμ!!! :lol:

Mια χαζοερώτηση: Γιατι να μη μπορω να κανω κλικ απλα πανω στο quick reply box, οπως κανω σε αλλα φορα ιδιου λογισμικου, και πρεπει να παταω εκεινο το μικροκούμπακο στην ακρη? ε? ε? γιατι? :stuck_out_tongue:

Να γινει κατηγορια πολιτικα οπως εχει γινει αθλητικα. Υπαρχουν περιοδοι οπως τοσο που παιρνουν φωτια τα θρεντς με αυτα τα θεματα. Ερχονται κ σε λιγο καιρο εκλογες…:stuck_out_tongue:

το φόρουμ μας είναι μουσικό - κ έτσι επιθυμούμε να παραμείνει

αν ανοίξουμε τέτοια κατηγορία θα μπουν πολλοί χρήστες με αποκλειστικό σκοπό να μιλήσουν για πολιτική κ να προωθήσουν την ατζέντα τους κ αυτό δεν το θέλουμε

τα παρόντα θέματα πιστεύω πως καλύπτουν τους χρήστες μας

Αθλητισμος ομως υπαρχει… Αμα δεις ποσα ποστ υπαρχουν στο “Πρωτοφανη επεισοδια”, “Πολιτικες εξελιξεις”, “Παιδεια”, ''Αστυνομικη βια κ ρατσισμος" τοτε φτανουν κ περισσευουν για την δημιουργια κατηγοριας.
Εχεις ενα δικιο παντως… ΟΚ:p