Προτάσεις για το forum

θα φτιαξετε καποιο poll για τα καλυτερα αλμπουμς του 2008?

νομίζω πως έχει αρχίσει και γίνεται επιτακτική η ανάγκη για ένα κόμβιον ignore πλέον… πας στο προφίλ του χρήστη, το πατάς και δεν βλέπεις τα ποστς του. λέω γω τώρα.

+1

./;

Από το control panel -> Edit Ignore List.
Υπάρχει… από τότε που υπάρχει το φόρουμ :stuck_out_tongue:

NAI ΡΕ ΦΙΛΕ!!!
Και να ρωτηξω.Αν κανω ignore το despinaki (τυχαιο παραδειγμα) και καποιος κανει κουοτ ποστ της θα το δω σαν κουοτ?

Εγώ θέλω να κάνω ινιορ μερικά θρεντς γιατί κάθε φορά που βλεπω κοκκινάδι (οτι υπαρχει νεο ποστ) θα 'ναι σε καποιο χαζο θρεντ που δεν θέλω και δεν ανοίγω ποτέ και κουράζομαι να πατάω συνέχεια mark forums read, γίνεται αυτό;

Επίσης τώρα που γράφουμε για τα του φορουμ, τι ακριβώς είναι το παρτ groups που έχω στο profile μου και λεει πως δεν ανήκω σε κανένα; Θέλω να κάνω ένα και να φτιάξω κι εγώ τη δικιά μου κλίκα!

α καλά, είμαι βλακέντιος πολλώς καρατίων :lol:

Θα μπορουσε να προστεθει ειδοποιηση για νεα μηνυματα στο προφιλ,friend requests και τετοια.
Η’ υπαρχει και δεν την εχω ενεργοποιησει εγω?

Τα friend requests πάντως εμένα μου έρχονται με mail :wink:

Ναι το ξερω αυτο,εγω μιλαω για ειδοποιηση οταν μπαινεις στο φορουμ βρε παιδι μου,ειναι πιο πρακτικο νομιζω.

Ναι οντως,μερικα παιδια μου ειχαν στειλει και το καταλαβα μετα απο αρκετες ωρες η και μερες,οταν ανοιγα κατα τυχη το CP η το mail μου πιο σπανια.Αν μπορουσε να γινει κατι τετοιο θα ηταν το καλυτερο,αισθανεσαι λιγο μαλακας αμα το δεις και πατησεις accept μετα απο καιρο:p

ω ναι, συμφωνω κι εγω σ αυτο! οπως σου σκαει ειδοποιηση πχ για τα private messages με το που μπαινεις, να σκαει και για τα μνμτα στο προφιλ. Θα βολευε πολυ.

Εσύ περιορίσου στις προτάσεις για τα σκηνάκια.

Α,κατι ακομη,μπορει να μπει καποιο λινκ στα polls που να δειχνει τι ψηφισε ο καθενας;:stuck_out_tongue:

Υπάρχει αυτό.
Αρκεί να το έχει επιλέξει ο δημιουργός των poll.

Α οκεϊς,δεν το ξερα.

Γκάιζ, μήπως να πόσταραν οι guests στις μικρές αγγελίες?

Ομολογουμένως θα υπήρχαν λιγότερα ανενεργά accounts, αλλά θα μπορούσαν να ποστάρουν και κάποιοι που θέλουν μεν να απαντήσουν, αλλά βαριούνται να ανοίξουν λογαριασμό για το παραμικρό.

Χώρια που θα γλυτώνονταν άσκοπα θρεντς, και θα ξαλάφρωνε η κατηγορία αυτή που είναι αρκετά φορτωμένη.

Λέμε τώρα…

Ακόμα και στις μικρές αγγελίες είναι χρήσιμο ο χρήστης που στέλνει κάποιο μήνυμα να είναι εγγεγραμμένος, ώστε να μπορεί να λαμβάνει PMs (ο πιο συνηθισμένος τρόπος επικοινωνίας για τέτοιες περιπτώσεις).

Εκτός αυτού, εάν επιτραπούν τα guest accounts, ενδεχομένως να αυξηθεί ο αριθμός των bots ( =spam ) στη συγκεκριμένη κατηγορία…

Aυτο ακριβως!

+3 για τα wall messages.

Επίσης μια άλλη πρόταση, που βέβαια δεν είμαι σίγουρος πόσο πραγματοποιήσιμη είναι και μπορεί να ακουστεί και χαζή. :oops: Θα μπορούσε ο χρήστης να έχει την επιλογή να ειδοποιείται για όταν κάποιος κάνει quote σε post του; Γιατί καμιά φορά μπορεί να έχει ανοίξει π.χ. κάποια κουβέντα κάπου, και να περιμένει απάντηση σε κάτι που έχει γράψει, οπότε αν δεν έχει και παρά πολύ χρόνο να ψάχνει τα thread και τα forum να ειδοποιείται κατ’ ευθείαν όταν κάποιος τον κάνει quote. Πώς σας φαίνεται; :-k:-s