Προτάσεις για το forum

Να αλλάξει τίτλο το θρεντ “Αγαπάμε”.
Να γίνει κάτι σε στυλ “Ο πιο γελοίος user” η κάτι παρόμοιο, έστω λίγο ειλικρινές!
Γιατί μην κρυβόμαστε πίσω απ’το δάχτυλό μας, δε νομίζω ότι αν έγραφα το δικό σου όνομα στο συγκεκριμένο θρεντ, φίλε χρήστη, θα ένιωθες όμορφα.
Αλλιώς να σβηστεί :slight_smile:

Συμφωνω με σαμαν.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=906123#post906123
τόσα μπαν έχετε ρίξει βρε, ρίχτε και κάνα εκεί που πρέπει

Προς users περί δημοψηφισμάτων:

  1. Τι νόημα έχει να κάνουμε ξεχωριστό θρεντ για το καλύτερο Maiden, το καλύτερο Solefald ή το καλύτερο Ζουζούνια άλμπουμ? Η όλη κουβέντα μπορεί να γίνει άνετα στο groups & artists. Εάν η μπάντα έχει δικό της θρεντ χωρίς poll ζητάμε από έναν moderator να το βάλει. Εάν δεν έχει δικό της θρεντ, το φτιάχνουμε βάζοντας και το poll.

  2. Πρέπει να υπάρχουν γύρω στα 3477 θρεντ που μόνο δημοψηφίσματα δεν είναι μιας και δε έχουν polls. Αδυνατώ πραγματικά να φανταστώ πώς μπορεί να υπάρχει δημοψήφισμα χωρίς κάτι για να ψηφιστεί.

Πολυ σωστος. Και εγω τα σκεφτομουν, ειδικα το πρωτο.

Δηλαδη δεν εχει νοημα να υπαρχει ενα τοπικ για μια μπαντα στο Groups και να εχει λιγα ποστς επειδη υπαρχει και αλλο τοπικ με ‘καλυτερο αλμπουμ’ της μπαντας αυτης στα Δημοψηφισματα και ολη η συζητηση εχει γινει εκει…
Σε καθε τοπικ μιας μπαντας στο Groups And Artists ενσωματωνεις το poll και τα ποστ για καλυτερα αλμπουμ, τραγουδια κλπ και ετσι τα εχεις ολα σε ενα !

  1. Η χρησιμότητα είναι απλή:
    Ξέθαψα το ντεμπούτο Ζουζούνια και ΠΟΡΩΘΗΚΑ, με ένα σερτς έχω 77 τόπικς να γράψω πόσο γαμάει και ότι μετά ξεπουλήθηκαν και αν μπορούσα θα ψήφιζα το ντέμο που το έχω από τότε και πόσο χώνει το σπλιτ με Αγκάθοκλες. Εννοείται θα το γράψω σε όλα. Και στο τι ακούτε και στο βαριέμαι και στο πιο όμορφη άμα λάχει. :blues:

Σοβαρά τώρα, χρειάζεται ένα ζόρικο ξεσκαρτάρισμα και να πέσουν πολλά λουκέτα.

  1. Oooooooταν με το καλό γίνει το ξεσκαρτάρισμα, μπορούν να μεταφερθούν τα νον-πολλ τόπικς από τα δημοψηφίσματα στο “διάφορα”. Προς το παρόν, είχα όρεξη να μιλήσω για μαθκορ, ετοίμασα εισαγωγικό ποστ σεντόνι, ε δε θα το βαζα στο διάφορα να θαφτεί από το παιχνιδάκι με τραγούδια, το βαλα στα δημοψηφίσματα να το δει κάνας άνθρωπος.

Τα mathcore και 90’ς death κτλ θρεντς πες ΟΚ, αλλά μιλάμε για άλλα τύπου “Εξώφυλλα…”, “Τραγούδια που μας κάνουν λιώμα…”, “Πώς φαντάζεστε το μέλλον του ροκ/μεταλ” κτλ.

Όταν του χρόνου τα δεις καλοκαιρινό δημοψήφισμα στο χάμερ να δω πού θα κρύβεσαι. :razz:

σοβαρά, μουβ στο “διάφορα”

Ξαναβάλτε το IM :frowning:
:frowning:
:frowning:
Δεν έχω επιχειρήματα να αναπτύξω. απλά ξαναβάλτε το

Το ποιό?

λογικά για κάποιο μέηντεν θρεντ θα λέει, είναι τόσα πολλά που άμα σβηστεί κανένα μόνο οι φανμπόηδες το καταλαβαίνουν

μηπως λεει το messenger?
λεω εγω τωρα. . .

τώρα το είδα αυτό.:stuck_out_tongue:
φυσικά και δεν πρόκειται να με ξεφορτωθείτε έτσι εύκολα…:twisted:

Σωστός ο κρίμσον.

IM = Instant Messenger.

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ BLEEDIN???

ΧΑΖΕ!

αμαν ρε ChrisP…

παντως αν το προβλημα με το μεσεντζερ ειναι οτι βαραίνει το φορουμ ας το κάνετε να υπαρχει μονο οταν το χρειάζεται κάποιος…οχι να υπάρχει πάντα…

Doable…

Επίσης είναι πιθανό το IM να αποθαρρύνει το spam…

Έχει απαντηθεί από admin/mods ότι είχε προγραμματιστικά προβλήματα η εν λόγω διαδικασία.

thx Κρισπ. :slight_smile:

Βέβαια λίγο το μέρες έπρεπε να γίνει φιξντ σε μήνες