Προτάσεις για το forum

Δεν νομίζω να είναι ξέμπαρκο γιατί η συζήτηση για ένα γκρουπ μπορεί και να σημαίνει συζήτηση για μια κυκλοφορία του. Από την άλλη, αν το θρεντ “Necrothanatus - Necrus Thanatus Fatalus (2004)” μεταφερθεί στο θρεντ των Necrothanatus του Groups and artists τότε τα σχετικά ποστ με το πρώτο θρεντ θα έχουν διαφορετικό τίτλο από τα υπόλοιπα. (όπως φαίνεται στο τίτλο αυτού του ποστ ξέρω γω).

Πίσσα και πούπουλα (= άμεσο ban) στους χρήστες που σε ερωτήσεις τύπου «ποιός είναι ο καλύτερος οτιδήποτε» απαντούν με σκέτη φωτογραφία λες και όλοι πρέπει να τους ξέρουμε όλους φατσικά. Προτείνω να είναι υποχρεωτικό να γράφεται το όνομα του καλλιτέχνη, ακόμη κι αν είναι ο Ozzy ή ο Lennon. Μπορεί ο άλλος να μπει στο forum ως άσχετος για να μάθει! Είναι κουραστικός ο ελιτισμός του «όποιος κατάλαβε κατάλαβε»…

Ήρθα απλά να πω ότι μ’ αρέσει πολύ η ιδέα του τσουτσεκιού για subthreads με δίσκους στο θρεντ κάθε μπάντας.

*σαν συνέχεια του απο πάνω… [B]edit[/B](του πιο πάνω πλέον)

το ιδιο σε στίχους. στις ταινιες, και στο τι αγοράσατε σήμερα…μετα απο λίγο καιρό οι φώτο σβήνονται και βλέπεις ενα κενό ποστ να λέει μόνο γαμάει.!!
βάλτε και κανέναν τίτλο…

Με την καμία αυτό με τα σαμπθρεντς. Πουταναριο θα γίνει. Όπως έχουν πει και άλλοι στο παρελθόν προτείνω νέο σέξιον με promote ελληνικών μπαντών κλπ να γίνει ένα μάζεμα εκεί πέρα.

με αφορμή [U]αυτό[/U]

να βάλετε έναν κανόνα για το πόσο συχνά επιτρέπεται το bump στις αγγελίες.

νομίζω 48 ώρες είναι σούπερ.

Να μπει αξιολογηση πωλητη/αγοραστη στα μελη ωστε να ξερει ο καθενας με ποιον έχει να κανει ειτε του πουλαει κατι ειτε εχει καποιος σκοπο να αγορασει απο καποιον !

Υ.Γ[SPOILER]Συγγνωμη για την ανορθογραφια !Επισης αν το εχει πει αλλος δεν ειχα χρονο να διαβασω [/SPOILER]

Kαι πως μπορει να γινει αυτο ?
Το μονο που ειναι ευκολο να γινει (και κατι που δεν παραλειπω ποτε)
ειναι ενα bump στο thread του πωλητη και ενα μικρο σχολιο.

Επιμένω σε κάτι που είχα πει παλιότερα. Κάντε κάτι, ωστέ με κάποιο τρόπο η πρώτη επιλογή (αυτεπιλογή) για ένα πολ να είναι η αναλυτική εμφάνιση των ψήφων (ποιοί ψήφισαν κα τι) γιατί πολύ δε το ξέρουν, και δε λένε να το μάθουν με τίποτα.

Δεν έχει νόημα το πολ διαφορετικά. in my opinion

συν ένας

Φιλε Deathster οπως ειναι και στο kithara.gr στο noiz.gr ετσι η ,στο προφιλ του χρηστη να λεει πχ αξιολογηση συναλαγων καταλαβες τωρα δεν ξερω βεβαια αν ειναι ευκολο να γινει κατι τετοιο

Λιγο δυσκολο -νομιζω- μιας και τα προφιλ των χρηστων απο καποιο αριθμο ποστ
και πανω ειναι ηδη γεματα.
Ειπα και στον kourou να ριξει μια ματια εδω και θα σου απαντησει και αυτος.

Επειδή βλέπω ότι πολλά rip μαζεύονται τώρα τελευταία μήπως θα ήταν καλό αντί να είναι χύμα στην επικαιρότητα να μπει ενα sub-forum μόνο γι΄αυτά;

Κάθε τόσο γίνεται είτε ένα νέο τόπικ για κάποιον είτε γράφεται στο μικρά νέα.

Απ’ότι θυμάμαι υπάρχει κάπου ένα τόπικ νομίζω r.i.p or sth? Πρέπει κάθε φορά να ανοίγεται καινούριο;

Tώρα που βρήκαμε παπά να θάψουμε 5-6.

να τους βάζουμε στο θέμα για τους grave digger,.!!

θα είναι σα να αποδεχόμαστε την ήττα μας

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Ρε μαλάκες ξεκολλήστε όλοι να γράφετε στο θρεντ της ομάδας σας, για τα χθεσινά ποδοσφαρικά σκάνδαλα. Φτιάξτε κάνα θρεντ, μόνο κι αυτό, να κοιτάμε και οι τρίτοι λίγο συγκεντρωμένα κάποια πράγματα και απόψεις.

συμφωνω , υπαρχει αυτο

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=14270&highlight=�������

Θέλω ipad εφαρμογή για το rocking και ΚΥΡΙΩΣ για το forum :wink: