Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Εσενα δεν σε βλεπουν ομως.

Σίγα ρε φίλε…σε λίγο θα μου πείς ότι οι γυναίκες υγραίνονται ακούγοντας placebo και Κιάμο επειδή είναι τρέντυ…
Τέτοια λέγε και θα γίνω φουρθιώτης!!!

εσυ σκασε ομως.

Rocking.gr Forums > Site > Νέα & Ανακοινώσεις > Chat στο Forum

απαντηση απο τον GodsmackGr

:lol3::bow2:

Εντάξει, πέθανα :lol:

:lol::lol::lol:

μαντεψτε σε ποιον απευθυνεται!

:!: cradleofmaiden:

gojira-the way of all flesh

εκ γαλλιας ορμωμενο το σχημα αυτο, μας πτυει στην μουρη ενα κομψοτεχνημα εφαμιλλο του παρελθοντος του ! αδιαμφισβητητα χορταστικος δισκος ! στην προκειμενη περιπτωση πολλα ιδιωματα του μεταλ συγχωνευονται μεταξυ τους, παραγωντας ενα αρτιο αποτελεσμα ! εδω, δυνασαι να συναντησεις, απο ατμοσφαιρικο ντεθ (χμμμμμμμ, στρατοσφαιρικο θα το χαρακτηριζα εγω) και προγκρεσιβ ελεγειες, μεχρι θρασ ξεσπασματα και ντουμ σαπιλα ! συνθεσεις που μεσα απο την πολυπλοκοτητα τους αναδυεται κατι ιδιαιτερα καινοτομο ! παντως, κυριο χαρακτηριστικο του δισκου η πολυσχιδης προσωπικοτητα που διαθετει! αλλοτε ειναι γαληνιος και ομορφος και αλλοτε δαιμονικα αποκρουστικος! αλλοτε σου αφηνει ορατη μια αχτινα λαμψης στο τελος του τουνελ (μηπως για να αποδρασεις?μπαααααα,δε θα παρω ) και αλλοτε ειναι πιο μαυρος και απο το κατραμι ! απο παικτικης πλευρας ? ογκωδεις κιθαρες, λυσασμενα φωνητικα, εθιστικες μελλωδικες γραμμες, μπασο τοτεμ, ντραμερ χταποδι ! αγαπημενα κομματια???..χμμμμμμμμμμμμμμ… …τι να πρωτοαναφερω ?αρκετα ! δεν περιγραφω αλλο…καλογουστια διαθετετε ! πιστευω…

Δεν ξερω, εμενα ολοκληρη η κριτικη-περιγραφη του, μια τεραστια ατακα μου φαινεται. :smiley:

Ειδικα το copy-paste απο Ηammer σημειο της ‘‘στρατοσφαιρας’’ ειναι το αδιαμφισβητητο peak αυτου του επους. :lol:

Και φυσικα, ‘‘μας πτυει’’ παρακαλω, διοτι ειμεθα και λογιοι…:-({|=

Προσκυνω με ευλαβεια την μεγαλη λατρεια των καιρων. :bow:

:lol2::lol2::lol2:

:bow2::bow2::bow2:

Είναι θεός, τέλος.

Καμιά φορά σκέφτομαι τις εποχές που δεν είχαμε το Μήτσο στο φόρουμ. Πόσο βαρετές, κενές, ασήμαντες μου φαίνονται τώρα πια…

Φοράει strike και καρφώνει ρε μαλάκα…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=864633&postcount=2470

λωλ

Ενταξει τωρα το πιασα, εννοει τρο-πεο(ς)-θηκη

Φταίω γω μετά.

Οχι, φταιω γω επειδη εκνευριζομαι πολυ με τα ορθογραφικα που πιστεψα οτι ηταν και αυτο αλλο ενα

Θα’ ναι σαν να μπαίνει η άνοιξη,
θα’ ναι ουρανού κατάνυξη

Να μας πει και πόσο πήγε όμως.

χαχαχαχ

[SPOILER]

don’t try this at home [/SPOILER]

καλα απο μενα περιμενεις να μαθεις?
τοσες γνωστες εχεις…