Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

τι γελατε ρε!

Που βρίσκεται αυτό το ωραίο;;; :slight_smile:

:lol: μα ήταν καλό!

Α μπά για να βρίσεις πέτας την λαλακία σου…άσε μας ρε καραγκιοζάκο και καλή επτυχία στην Γ Εθνική με την ΑΕ-ποντίων:lol:

Τί έκαναν οι Πόντιοι;;; :frowning:

[SPOILER]:)[/SPOILER]

:’)
[RIGHT][SIZE=“1”][COLOR=“LemonChiffon”]…[/COLOR][/SIZE][/RIGHT]

Eεε ηθελε και τον τιτλο του θρεντ για να φανει το αστειο με το που ειναι το γαλα :smiley:

Εσυ δεν τον συμπαθουσες τον Ηρακλη και εβαζες και το σημα του σε φωτογραφιες και ελεγες πως εχει ολα τα δικια ?? Και τωρα κοροιδευεις για την Γ’…

Και μετα προσπαθεις να πεισεις ολο το φορουμ οτι δεν εισαι διχασμενη προσωπικοτητα με ψυχολογικα προβληματα. :lol:

Τι πίνεις και δεν μας δίνεις ρε Nightsky???
Να το πιούμε και εμεις μπάς και βάλουμε μυαλό!!!

Τιποτα μωρε, τα πραγματα ειναι απλα :

ΗΡΑ ΣΚΑΝΚ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΚ :vibrate:

Κλαιω!!!:lol3:

καλά αυτή η στιχομυθία είναι ο ορισμός του: “έκανα ότι θέλω τον πιτσιρικά”

:’) :’)

με κάνεις και κλαίω:D

και συ εμας, συνεχισε ετσι μαγκα μου

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΛΛΑ μου χαλάνε την μαγεία:D

είπες μουνί;;; :?

οχι δεν λέω ποτέ κακες λέξεις:p
προσέχω για να έχω απλά τις γράφω με κωδικές ονομασίες πώς λέμε χωε ραμπυ στο γειοψυ:p

τασέμηγά :Ρ

Ακου βλακακο ρομαντικ, επειδη δεν λες να ξεκολλησεις με την παρτη μου, και ολων οσων δεν αντεχουν τις μαλακιες σου, ασε τους συριζαιους ησυχους και πες πρωτα εσυ αν εγινες νεοδημοκρατης απο ιδεολογια ή μηπως γιατι καποιος συγγενης σου απο τη Ζακυνθο ηταν υποψηφιος με τη ΝΔ στις τελευταιες εκλογες και μαλιστα προκαλεσε αντιδρασεις το γεγονος οτι ο Σαμαρας τον εβαλε στα ψηφοδελτια γιατι ακουγοταν το ονομα του για διαφορες ‘‘εξυπηρετησεις’’ που εκανε στο νησι.
Εσυ με ποιο σκεπτικο ψηφισες τελικα, για τις ιδεες σου ή για το βρωμικο βολεμα σου ??