Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Για τους μπλακμεταλλάδες το βαλα κυρίως, ο άλλος είναι δημοσιογράφος, ε εσύ είσαι παράπλευρη απώλεια. :?

Το μυστικό όπλο του καλού μπλακμεταλά είναι λοιπόν η σόδα.

[SPOILER]Δεν αστειεύομαι πάρα πολύ, μόνο λίγο:-s[/SPOILER]

Τι σκεφτηκε ο θεουλης ρε μαλακες…! :lol2:

Τώρα το είδα αυτό… :lol:

:lol3::lol3::lol3:

Γελάω νευρικά.

Φαντάσου να ρχονταν πρώτη φορά :roll:

ή να ήταν 14 χρονών

deleted

καμιά σχέση όμως

oh wait…

Βασικά, Αστάλδε,

HopeRidesAlone
Date of Birth October 20, 1992 ( 18 )

comealot
Age 19

Deckard
Age 27

και

angus7pl
Date of Birth September 30, 1986 (24)

Οπότε δεν αφήνουμε, λέω γω, τα κλισέ περί 30+ μεταλλοπατέρων που τη λένε στους “μικρούς”;

Το είδα Γράκχε μετά και γι’αυτό έσβησα το ποστ :wink:

Honest man…

Ωστε υπεθεσες οτι ειναι 14χρονος,ποτε θα σταματησουν αυτες οι ειρωνειες σε μικροτερους γιουζερς 25χρονε Ασταλδε?=p

Μπορεί να μου πει κάποιος τι πάει να μου πει ο original1924 στο θρεντ με τις κακοποιήσεις?

Αξίζει να μπει εδώ ή μπα?

Αctually yes. Mετά δούλεψε λίγο ο εγκέφαλος τσέκαρα ηλικίες και λέω μαλακία έγραψα.

εγώ βασικά έχω αρχίσει να λιώνω στα γέλια στο τί ακούτε #4, κάθε φορά που γράφει κείμενο για το άλμπουμ των maiden που άκουσε γιά 2^2012 φορά ο angus_pl, και απαντάει ο red rum

λογου χαρη

Aντε να τους δει αυριο να ξεαγχωθει και να ησυχασουμε
[B]
εδιτ εδω ειναι το σωστο θρεντ[/B]

Ξεκολλατε…

Ο ανθρωπος ειχε προειδοποιησει.

Διακοπτω το εντατικο λιωσιμο της δισκογραφιας των Judas Priest στο καλυτερο (Painkiller) και θα συνεχισω πιο μετα γιατι τωρα εχει ερθει η ιερη στιγμη να αρχισω για πολλοστη φορα (αμετρητες) λιωσιμο της δισκογραφιας της αγαπημενης μου μπαντας… Μεχρι τη μεγαλη μερα της 17ης Ιουνιου. Παμε λοιπον…

Μεχρι στιγμη εχει φτασει στο Dance Of Death.

Ελπιζουμε να προλαβει μεχρι αυριο τα αλλα δυο, γιατι για να μην ξεχνιομαστε αυριο παιζουν οι [B][size=3]ΘΕΟΙ[/size][/B]. :respect:

Aπο βδομαδα συνεχιζουμε κανονικα με Judas Priest. :yahoo:

oo μα γκοντ (για την παράθεση)