Sonisphere Greece 2011

Μακάρι νά’ναι έτσι…ούτε βροχή, αλλά ούτε και πολύ ζέστη:):!:

Τα δυο λεωφορεία υπήρχαν εκεί για αρκετή ώρα περιμένοντας να επιβιβαστούν. Ματιές ρίχναμε κατα διαστήματα αλλά στο πολύ χαλαρό. Μέχρι την στιγμή βέβαια που λίγο πριν ξεκινήσουν τα λεωφορεία κάποιοι τύποι με ασυρμάτους (λογικά απο την ασφάλεια του συγκροτήματος) που προπορευόντουσαν μας ζητούσαν ευγενικά να ανοίξουμε τον δρόμο για να περάσουν οι IRON MAIDEN. Και τότε ήταν που αρχίσανε να “χτυπάνε” οι καμπάνες!!!

Στο βιντεάκι που ακολουθεί δεν φαίνονται βέβαια οι Maiden αλλα μπορείτε να δείτε τι είδα (Αγνοήστε τα σχολιάκια…)

Παιδιά ξέρει κάποιος το πρόγραμμα αύριο??? Τι ώρα ξεκινάει η πρώτη μπάντα και έτσι???

APOLLO STAGE

Iron Maiden 21:15-23:15

Slipknot 18:55-20:10

Mastodon 17:30-18:30

Moonspell 16:15-17:15

Nightfall 15:00-16:00

SATURN STAGE

Rotting Christ 20:10-21:10

Gojira 16:45-17:45

Virus 14:00-15:00

Need 12:15-13:00

Total Riot 11:15-12:00

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!!

[B][SIZE=“4”]1 ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ, 1 ΜΕΡΑ…[/SIZE][/B] Εχει κλεισει το στομαχι μου απο το αγχος και την αρρωστια με αυτη την μπαντα… 24 και κατι ωρες ακομα…

[B][SIZE=“4”]UP THE IRONS ΛΕΜΕΕΕΕΕ…[/SIZE][/B]:vibrate::yahoo::vibrate::metal:

Δώσε πόνο angus!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Καλά να περάσετε ρε αλάνια!!!

ETOIMAZOMASTEEE!!!
ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙ!!!

[B][/B]MAIDEN REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

ρε πουστη μου μονο για τους maiden πατε;;; τοσες μπαντες εχει το φεστιβαλ. ελεος

εννοειτε πως δεν παμε μονο για μειντεν!!
τρελενομαι για gojira k rotting christ
γουσταρω απειρα slipknot moonspell mastodon!!!

αλλα οι αναμονη για μειντεν τα ξεπερναει ολα!

VIRUS ρε! ΜΟΝΟ!

(αντε και λιγο maiden)

Νομιζω οτι θα ειναι αυριο η 6η φορα που θα δω τους Maiden ( αχορταγος ε? ) αλλα ρε παιδες, αυτο που θελω να ακουσω περισσοτερο απο ολα δεν ειναι απο Maiden ,αλλα απο τα παλικαρια μας τους Rotting Christi και το κομματι δεν ειναι αλλο εκτος απο το Non Serviam. Εκει θα καει ο τοπος…! Υπαρχουν βεβαια πααααρα πολλα κομματια,αλλα σε αυτο θα πεθανουμε.
Up The Irons λοιπον και ραντεβου στην Μαλακασα.

σονισφιρ αυριο σου ερχομαι:yahoo:[SPOILER]αν και θα χασω moonspell:([/SPOILER]

Αντε και ειμεις φευγουμε αυριο απο Σαλονικα…Καλα να περασουμε ωρε:!:
[B]UP THE IRONS :!:[/B]

Και εγω γουσταρω τρελα Mastodon και ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες. Αλλα οταν παιζει [B]Η[/B] αγαπημενη μου μπαντα, ολα τα αλλα εχουν δευτερευουσα σημασια… Οποτε ναι παω και για Mastodon και για τις αλλες μπαντες και την ολη φαση, αλλα ας μην κοροϊδευομαστε… Οταν βγουν οι Iron Maiden θα σταματησει η καρδια μου και θα κινδυνευω με εγκεφαλικο παλι… Ξερεις τι σημαινει να εισαι με την κοπελα σου που εχει και γενεθλια να συζητατε ολο πωρωση για αυριο και να αγχωνεσαι? Να αγχωνεσαι και να μην μπορεις να φας? Για αυτο οταν λεμε οτι καποιοι εχουμε αρρωστια με καποιες μπαντες το πραγμα ειναι σοβαρο και ειναι οντως αρρωστια οχι αστεια… Ωρες μεινανε πλεον… Θα ειναι δυσκολο το βραδυ…

[B][SIZE=“4”]UP THE IRONS…[/SIZE][/B]

καταλαβαίνω… το χω νιώσει κι εγώ… τότε με τους σάμπαθ… που είναι το αγαπημένο μου συγκρότημα… το στομάχι μου είχε δεθεί κόμπος… κοιτούσα τα σαπόρτ… αλλά δεν ένιωθα… απλά περίμενα τη στιγμή… και ξαφνικά… όλα σκοτείνιασαν… ο χρόνος σταμάτησε… βγήκαν οι [B][SIZE=“4”]ΘΕΟΙ[/SIZE][/B]… η συγκίνηση μεγάλη… δάκρυα στα μάτια… και μια φωνή… “θα σε περιμένω”… πήγα μπροστά… ένιωσα… τη θέωση… και όταν γύρισα… ήταν εκεί… με περίμενε… με δάκρυα στα μάτια… του’πα… “ουστ μωρή κολώστρα που δεν ήρθες μπροστά”… με κοίταξε και γέλασε… σε καταλαβαίνω… απόλυτα… καλά να περάσετε αύριο… απ δε άιρονς…

[SPOILER]συνεχίζεται…[/SPOILER]

Λεω να περασω κι εγω μια βολτιτσα

παιδια σος. Ξερει κανείς αν πρέπει να χεις κλείσει εισητήριο στο πουλμαν σε περίπτωση που θες ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ προς Αθήνα ή αν το βγάζεις εκείνη τη στιγμή στο λεωφορειο? Γιατί άλλες 2 φορες που είχα πάει Μαλακάσσα το βγαζες εκείνη τη στιγμή αν ήταν μόνο για γυρισμό αλλά δεν ξέρω μήπως άλλαξε κάτι. Ευχαριστώ όποιον απαντήσει!

Στους metallica ειχα βγαλει στην επιστροφη κανονικα…δεν πιστευω να εχει αλλαξει κατι φετος…

του γκουντ του μπι τρου