Ο Gus G ειναι ο νέος κιθαριστας του Ozzy!

Γιατί ο uli roth είναι ζωντανός και ακμαίος καλλιτεχνικά δηλαδή. Τι διαβάζω πρωινιάτια μα τον Δία! :lol:

Καθόλου παράξενο. Σαφώς και είναι ακμαίος καλλιτεχνικά.

Ακμαιότατος…τι λέτε ρε… O Uli είναι θεός…

Πολύ καλός είναι ο Καραμητρούδης. Και του αξίζει να παίζει με τον Οζ.

Aν και δεν πολυγουστάρω τους Firewind είναι καλή ομολογή ο Gus G διότι οι τελευταίοι κιθαρίστες του Ozzy ήταν για το πέος.
Πολύ καλή επιλογή

Πάντως ο καλύτερος κιθαρίστας του μέγιστου Ozzy με διαφορά ήταν ο αείμνηστος randy roads

Δείτε εδώ τι κάνει το άτομο

Δηλαδη ο jeff cantrell ηταν για το πεος?

Προσωπικά εμένα δεν μου άρεσε
Γούστα είναι αυτά…

Ok man.

o zakk ειναι για τον πεο ε?

βασικα εγο ακουσα οτι απλα τον πειρε για μια συναβλια α…οχι μονιμα…

Νε κατη τετηω ακουστεικαι

Βάλε firefox + αυτό

https://addons.mozilla.org/el/firefox/addon/3451

Θα βοηθήσει :wink::p:!:

Mα καλα τωρα το πηραν χαμπαρι?#-o#-o:lol: Πολυ μπροστα στην ενημερωση…

http://www.mad.tv/section/news/40171/news/Με+Έλληνα+αντικατέστησε+τον+κιθαρίστα+του+ο+Ozzy+Osbourne!

__Ναι, τον πήρε για κάποιες συναυλίες, δεν αποτελεί -σύμφωνα και με το συμβόλαιό- του μόνιμο μέλος της μπάντας (τουλάχιστον όχι ακόμη) και σίγουρα το ότι παίζει με τον ozzy δε σημαίνει πως θα γράψει και στον επόμενο δίσκο του. Αν και προσωπικά πιστεύω πως θα ήταν μια πολύ καλή ιδέα για τον Ozzy (Σ’ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΤΟΥ) και ακόμη καλύτερη ευκαιρία για τον Gus κάτι τέτοιο. 8)

__Και έτσι ήταν και το λογικό, τον δοκιμάζει και βλέπουμε… :wink:

__Αλλά, βλέποντας τα βίντεο του Gus με τον Ozzy, εκεί που εγώ δυστυχώς στάθηκα, ήταν η εμφάνιση (φωνητικά) του Ozzy και η “tv show” διάθεση… :? [-X

Ε χρόνια τώρα έχει μια Tv camera μονίμως να τον ακολουθεί, όλα μια συνήθεια είναι ρε μπιλ!:stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: λες?!!

__Και τον κακολογούμε τσάμπα τόσο καιρό… και αυτόν και την Σά(ου)ρον… :stuck_out_tongue: :lol: :smiley:

υ.γ. για να ομολογήσω και την αμαρτία μου, η διαφήμιση του Οζζυ για ένα κινητό τηλέφωνο (motorola?), μου άρεσε! :smiley:

Τα σπαγε εκείνη η διαφήμιση…:lol:

Ρε παιδια πως κατηντησε ετσι ο Ozzy…:frowning:
Eκτος του οτι δεν τον βαστουν τα ποδια του, αυτο το απλανες-χαμενο-‘κοιταω το κενο’ βλεμμα του ειναι τρομαχτικο ε…:-s
Λες παει ο παππους το’παθε το Αλτσχαιμερ…Creepy :!:

Από το 1997 (τουλάχιστον τότε τον είδα εγώ) είναι έτσι… Το ότι είναι σ’ αυτή την κατάσταση από τα 49 του αλλά κρατιέται το ίδιο στα 60 του λέει πολλά για την σύγχρονη ιατρική… :wink:

Θαυματα κανει…αν εκανε και στη φωνη καλυτερα θα ηταν για εμας.:stuck_out_tongue: