Helloween

καθηστε καλα με τα χαζα σποιλερ αλερτ σετλιστ γιατι το ιδιο παθαμε και πριν χρονια που παλι θα επαιζαν το kings will be kings και φυσικα πηραμε ταρχιδιαμας.

το starlight και το murderer ξερουν να το παιζουν παντως :grin: απο την περιοδεια του ραμπιτ…

κραταω πολυ μικρο καλαθι γιατι εφαγα την μοντα με την κοινη περιοδεια με γκαμμα ρευ και τα γαμημενα future world και i want out

εχει κλεισει κανεις να τους δει εξω;

Εχω κλεισει εγω για Λονδινο.

Η λιστα με το Kings δεν ειναι fictional , την πηραν απο δω https://www.instagram.com/p/BXYfVQPje4P/?taken-by=helloweenofficial Οποτε σιγουρα το προβαρουν ;p

επειδη ειναι λιγο μαλακουληδες οι μαλακες δεν πιστευω τιποτα :laughing:

αλλα μιλαμε το 2ο ειναι ονειρωξη και ας εχει το invisble man και οχι το rise and fall

εγω δεν εχω κλεισει πουθενα…κανει ενα μαγαζι σαλονικα εκδρομη για βουλγαρια αλλα ειμαι σε δυσκολη φαση γαμω το κερατο μου

Δε παιζει να μην ερθουν ρε. Δε μπορω να θυμηθω τουρ απο 00s και μετα ειτε Helloween ειτε Rays ειτε τα coheadlining που καναν που να σκιπαραν Ελλαδα. Ετοιμα λεφτα ειναι αυτα, σολνταου θα παιχτει εδω πιστευω

Btw οκ ξερω all about the benjamins κλπ αλλα κατι τετοια με συγκινουν :cry:

1 Like

προσωπικά δεν μου καίγεται καρφάκι, είναι κάποιες μπάντες που το reunion το ονειρεύομαι καιρό οπότε μόνο ανυπομονησία έχω να τα σκάσω στους άπληστους εβραιοσκώληκες:grin:

1 Like

Ανακοινωστε το το γαμημενο, δεν μπορω, δεν μπορω να περιμενω…

1 Like

ξερουμε τιποτα παραπανω?
ειμαι ετοιμος να παω να κλεισω για Σοφια…δεν θελω να το ρισκαρω

Ακόμα τίποτα ρε γαμώτο…

Απλα προσωπικα εχω ακουσει απο 4 διαφορετικες πηγες οτι θα ερθουν πριν τα Χριστουγεννα.

Και τι περιμένουν να το ανακοινώσουν;; Το κέρατο μου δλδ!!!

Αν το ηξερα θα σου ελεγα…

Πάντως για όσους ενδιαφέρονται, ας τσεκάρουν ryan για Σόφια… 34 γιούρα πηγαινελα

Setlist

Για οποιον ενδιαφερεται εκδρομη απο Θεσσαλλλλλλονικη…

TO ROCK TOURS ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΕΚΔΡΟΜΑΡΑ ΣΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΥΣ HELLOWEEN ΣΤΙΣ 14/12/17
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΔΙΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΘΕΣΕΙΣ .
INFO
6970879430 TASOS
6937961933----6978199216 MIXALHS
ΚΟΣΤΟΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΑΡΕΝΑΣ 60€
ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΚΑΘΗΜΕΝΟΙ ΠΕΤΑΛΟ + 5€
ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΚΑΘΗΜΕΝΟΙ ΚΕΡΚΙΔΑ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ + 10€

https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21751352_10155843710774309_6251312098741025268_n.jpg?oh=2275741927058b87932501adc1053f68&oe=5A3B6B81

1 Like

Και γαμώ τα σετλιστ . Τα τιμούν τα keepers

Το μόνο αρνητικό ότι αποκλείεται να πει τόσα πολλά ο Κισκε :grin:

Ναι, είμαι κολλημένος με την 2η περίοδο :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Εποχή φωνητικών Kai ένα κομμάτι μόνο; :frowning: (και αν το λέει και αυτός…)

Aυτό το Medley ξέρουμε τι είναι;

1 Like

Νομίζω τον άλλο μήνα ξεκινάει η περιοδεία οπότε ας κάνουμε μια υπομονή, αυτά μάλλον είναι κομμάτια που προβάρουν

1 Like

Αυτο που λες, Θελω οπωσδηποτε και αλλα απο Walls Of Jericho…

Καλά ρε, υποθετικό είναι το setlist νομίζω.

1 Like

Είναι αυτά που κάνουν πρόβα. Υπάρχουν διάφορα σετλιστ που προβάρουν.

Μακάρι να είναι αυτό ή κάτι παρόμοιο. Υπάρχει και η μαλακιούλα το “Perfect gentleman”, αλλά τα υπόλοιπα είναι ένα-κι-ένα. Τιμάνε τα Keepers, τιμάνε και τα 90’s (που έσκιζαν ακόμα) κι ευτυχώς τίποτα μετά το “Dark Ride” που ουσιαστικά “τελείωσαν” συνθετικά.

Είχα ξεχαστεί και με την ευκαιρία είδα πού παίζουν, λογικά θα πάω Βερολίνο (45 ευρώ εισιτήριο, έντιμο) που δε με ψήνει αλλά τουλάχιστον δε χρειάζεται να ταξιδέψω :slight_smile: