Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

maiden μεχρι και το 2005 δε ξεραμε τι θα παιξουν.θυμαμαι το 98-99 τι χαμος ειχε γινει.

1 Like

Η μεγαλύτερη έκπληξη σε συναυλία των Maiden ήταν όταν έπαιξαν οι Dream Theater το Trooper στην ακυρωμένη συναυλία…

Μικρό καλάθι κι ότι έκπληξη έρθει καλοδεχουμενη. Επίσης, spoiler στο σετλιστ για όσους δε θέλουν να το δουν.

2 Likes

για το camping τι ξερουμε? ειναι δίπλα ο χωρος και παιζει σκια ή μπααα…

Ειχα μεινει στο καμπιγκ στο rockwave το 2004 αλλα ηταν αλλιως (πολυ νταλα ηλιος πρωι-πρωι ρε πστ μου…)

Λογικα οπως καταλαβα ειναι δωρεαν απλα πρεπει να παρεις το 2ημερο που να το περιλμβανει…(???)

Από ότι έχω καταλάβει είναι στην ίδια τιμή με το διήμερο αλλά το ζητας ως “διήμερο με καμπινγκ”. Φάση διαφορετικό εισιτήριο με το οποίο μπαίνεις και στο κάμπινγκ. Λογικά ναι αυτό δίπλα είναι άλλα τελευταία φορά που λειτούργησε ήταν το 06 ή 07. Οπότε δεν έχω ιδέα. Ελπίζω αφου -σύμφωνα με τα λεγόμενα τους- έχουν κλείσει ήδη οι περισσότερες θέσεις και θέλουν γενικά να κάνουν ένα πιο σοβαρό φεστιβαλ΄φέτος, να έχει πολύ καλύτερες υποδομές… αλλά δύσκολο το κόβω

εκεινη την ωρα φευγαμε.και μολις παιζει εισαγωγη trooper.ε λεμε παιζουνε για outro ετσι εισαγωγη.ε και μολις συνεχιζει το κομματι,τρεχουμε μπροστα χαμος.ολοι πανω κατω.αναβουν καπνογονα κτλ.χαχα

“sovaro” festival hahahaha as gelaso.

1 Like

εισιτηρια με καμπιγκ γιοκ…

https://www.ticketmaster.gr/didi-ww/showProduct.html?idProduct=2096689&tkhrq=a1eae879-ddae-477c-b8ba-f2c260091c8a&tkhrp=f9090439-9692-44dc-995e-02953393b7da&tkhrts=1526077482&tkhrc=tickethour&tkhre=didi201720&tkhrrt=Safetynet&tkhrh=a2f214e5ea684f4334e3d9d545c9323a

Ισχυει ή οχι??

https://www.ticketmaster.gr/didi-ww/showProduct.html?idProduct=2096689

1 Like

σ’ευχαριστω Αλεξανδρε, δεν ηξερα οτι εχουν καβατζα ηλεκτρονικα εισιτηρια, στο tickethouse θεσ/νικης ειχαν τελειωσει παντως γι’αυτο και νομιζα οτι δεν ειχε γενικα.
Μ@λακια βεβαια που πληρωνεις νταβατζιλίκι +10€ λογω Internet…

1 Like

Δε ρωτάς αν έχει Ticket House Αθήνας;

https://www.youtube.com/watch?v=oM-DndpTJZM&feature=share Δείτε το σας παρακαλώ. Για τους Iron Maiden ειναι! Ζωή μαζί σου! :stuck_out_tongue:

9 Likes

αχαχαχαχαχαχα

ε αφού τους ξέρει και η καινουρρρρργιου

πάει το 50ρικο :confused::confused::confused:

Ναι, σίγουρα αλήθεια είναι :grinning:!

Άμα είναι να ακούμε το Αλεγκζάντερ Δε Γρέιτ…!

2 Likes

καλά ρε δεν εξετάζουμε την παπάτζα αλλά το στορυ έχει πλάκα

και γέλασα που λέει οι Μεηντεν είναι πιο σκληροί, οι Μετάλλικα είναι πιο μεηνστρημ :joy::joy::joy:

ακούς @drenie ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΛΕΜΕ αχαχαχα

5 Likes

μαζεύει χόρτα ο Μήτσος!

1 Like

εν τω μεταξύ δεν το έχω τελειώσει το βίντεο ακόμα

ο άλλος τους υπερασπίζετε ξέρω γω και το παίζει και νευριασμένος που πέταξε τα εισιτήρια

η άλλη λέει νταπα ντουπα και απαντάει

" εντάξει είναι μελωδικοί οι Αηρον Μεηντεν , ακούστε το αλεξαντερ δε γκρεητ "

κλάμα μόνο :joy:

4 Likes

EXOYN ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΔΕ ΓΚΡΕΙΤ! αχαχαχαχ παω στοίχημα μόνο αυτό ξέρει

2 Likes

χα χα χα χα :rofl::rofl::rofl::rofl: ρε μου βγηκε ο καφες απ την μυτη , χα χα χα χα!!!

2 Likes