Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Still not as good as Scorpions :sunglasses:

Εχω ακριβως το ιδιο αλλα ειναι μακρυμανικο με κουκουλα οποτε μαλλον δυσκολο για αυριο :stuck_out_tongue:

1 Like

simera ema8a pos exei kopsei 36000. if its true holy shit

4 Likes

δεν πιστευω να φαω πακετο και να μη βρω εισητηριο παρασκευη πρωι που θα ειμαι αθηνα…

E παρτο σημερα πως εισαι ηλεκτρονικά να τελειώνεις

έχω ακριβώς την ίδια μπλούζα εδώ και 11-12 χρόνια, αλλά δεν την φοράω σε συναυλίες, την αγαπώ :stuck_out_tongue:

1 Like

Και εγω την εχω αυτη την μπλουζα και μαλιστα την φοραγα προχθες. Παμε για μεγαλες στιγμες την Παρασκευη… Αυτο που εστησαν ετσι τις σκηνες δεν ξερω αν ειναι καλυτερο ή οχι, θα φανει…

1 Like

παιδια ερωτηση,επειδη εχω να κατεβω πανω απο 10ετια σε rockwave.Θα υπαρχει merch απο maiden και απο τους υπολοιπους;

Θα είναι ηλίθιο να μην υπάρχει. Οπότε ναι, θα υπάρχει. Το επίσημο εντός και το ανεπίσημο εκτός, λογικά :stuck_out_tongue:.

4 Likes

Το αναφέρουν πολλοί στο FB. Ότι και καλά δεν θα επιτρέπουν μπύρες και φαγητά/σαντουιτς κτλ για να τα πάρεις από κει.

Θα έχει >30 χιλιάδες κόσμο. Ο έλεγχος πιστεύω ότι θα είναι υποτυπώδης.

2 Likes

Με τέτοια προσέλευση στανταρακι βλέπω του χρόνου metallica να ανοίγουν την συναυλία των Megadeth…

2 Likes

Εγώ πάντως με tshirt Ghost θα σκάσω…ετσι για να σκάσουν οι haters :grin::grin:

5 Likes

Υπάρχει κανείς στην Αθήνα που να ενδιαφέρεται για 2 εισιτήρια; Μας έμειναν λόγω έκτακτων περιστατικών.

image
Αυτη η φωτο δεν ισχυει? το κατω σπιτακι ειναι η μικρη

Για ενα ενδιαφερομαι εγω, για να μην τρεχω κεντρο πρωινιατικα και φαω κανα πακετο να μην εχουν. Αλλα ερχομαι αυριο το πρωι αθηνα απο επαρχία. Στειλε ινποξ κινητο να σε παρω αν ενδιαφερεσαι.

Οχι η μικρη θα ειναι κοντα στην Ανατολικη Πυλη.

Τουλάχιστον να είσαι ο μοναδικός ( εύχομαι ) μη χαιρετήσουμε και κανά άγνωστό :grin::+1:

εγώ θα βάλω την μπλουζάρα απ την BoS tour . Ελπίζω μετά από χάσιμο 23 κιλών να μου κάνει και να μην είναι σαν φόρεμα . Αν είναι αερόστατο να ξέρετε ότι είμαι εγώ

5 Likes

Και headliners οι Stone Sour.

These colours don’t run.

3 Likes