Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Ρε παιδιά ποια πύλη θα είναι ανοικτή; Θα πάμε από πολύ πρωί γενικά που συμφέρει να παρκάρουμε; Δεν μας ενδιαφέρει πόση ώρα θα πάρει το βράδυ να φύγουμε…θέλουμε μόνο να παρκάρουμε όσο πιο κοντά γίνεται…

να πατε νωρις παιδια,να βοηθησετε εμας που θα φυγουμε σκαστοι απ τη δουλεια

Γιατι, αν επιτρεπεται;

Ισχύει ότι θα ψάχνουν τσάντες για φαγητά; Το '15 που είχα πάει δεν είχα δει κάτι τέτοιο. :hushed:

Για να μη περπατάμε μέσα στη ζεστή κάνα μισάωρο (στη καλυτερη) και γιατί θέλουμε να πάρουμε μαζί μπυρες όπου αν δεν μπορούμε να τα βάλουμε μέσα να τα γυρίσουμε στο αυτοκίνητο :Ρ οπότε ξέρουμε ποια πύλη θα εξυπηρετεί;

αφου βαλανε τη 2η σκηνη εκει.οι πυλες θα ειναι απο την αλλη μερια.οπως στο σονισφιρ.δλδ απο την παλια 2η σκηνη και περα.

1 Like

ανατολική ή δυτική δλδ ;; Προφανώς εννοείς εκείνη που βρίσκεται στον παράδρομο της εθνικής

Γνωριζει κανεις με ποιον τροπο μπορουμε να προλαβουμε το τελευταιο τρενο για Θεσσαλονικη(23:55)?
Εκανα γκαφα ολκής νομιζοντας οτι κανει σταση στη Σφενδαλη αλλά σταματαει Οινόη :joy:
Ψαχνω αλλους 2-3 υποψηφιους για ταξακι μεχρι Σ.Σ. Οινοης.

ναι εκει

1 Like

Σκατά τα έκανες ρε μλκ :grin:! Τουλάχιστον είσαι λίγο τυχερός στο ότι φεύγει στις 00:47 από Οινόη. Βρες κανέναν που πάει προς τα πάνω με αυτοκίνητο μήπως σε βολέψει. Την πρώτη ή τη δεύτερη μέρα θα έρθεις;

Πανηγυρτζης ειμαι ρε,αρα τη 2η :grin:
Τι διαολο,30.000 κοσμος δεν θα βρεθουν καποιοι να πηγαινουν Οινοη?Κανονικα πρεπει να εχει ταριφες να σε παρακαλανε για ενα τετοιο δρομολογιο των 25ευρω.

1 Like

Όχι ρε συ που το άκουσες αυτό?

Ρε παιδια για να μην εχει βγαλει ανακοινωση ότι μια από τις 2 πύλες δεν θα είανι ανοιχτη, προφανώς λειτουργούν και οι 2! Είπαμε δνε ειναι και τόσο μαλάκες Και ανατολική και δυτική (ελπιζω)

3 Likes

:joy::joy:

3 Likes

Πανετοιμος κ εγω, ξεκιναω αυριο πρωι πρωι για αθηνα.
Bandwrist mc brain original και απλυτο, εννοειται, απο το '07
Και ναι μπαινω ακομα στο t shirt που φοραγα τοτε 19 χρονων αρρωστακι. και ας μου ειναι λιγο τσιτα θα το φορεσω μεθαυριο.
UP THE IRONS PEEEEEEE :metal:

4 Likes

Ρε συ στο σαιτ το official έχει οδηγίες για το πως θα πας και στις δύο πύλες. Τι σκατά ανοιχτές θα είναι αμφότερες .Το θέμα είναι ποια συμφέρει περισσότερο ;;:thinking:
Αν ξέρει κανείς ας απαντήσει !

Αμα έρχεσαι απο Αθήνα αντικειμενικά η ανατολική είναι καλύτερη. Πάρκαρε και ψηλά και μετα θα φυγεις κύριος.

2 Likes

Η Δυτική είναι μεν πιο μακριά άρα περισσότερο ποδαροδρομος, όμως έχει πιο πολύ χώρο για πάρκινγκ μιας και πέρα από τα οργανωμένα, έχει και τον δρόμο που μπορείς να παρκάρεις. Από την Ανατολική ο χώρος του live είναι κάπως πιο κοντά στα κάτω πάρκινγκ με την προϋπόθεση ότι θα φτάσεις εγκαίρως πριν γεμίσουν. Αλλιώς αν το αφήσεις μακριά είναι μια η άλλη.

βασικά είναι τόσο…

εγώ θα την πω την μαλακία μου κι ας παρεξηγηθώ. Μακάρι να ελέγχουν τσάντες και αυστηρά κιόλας. Προφανώς δεν θέλω να μας πετάνε τα καπάκια απ τα νερά ή να μας πουν “όχι τρόφιμα”

αναφέρομαι σε έλεγχο αντικειμένων , για ουσιαστικά πράγματα . Και καλό είναι να το ζητάμε και ως πελάτες

ούτε καπνογόνα θέλω π.χ. . Και δεν τα θέλει και ο Μπρους ως γνωστόν

5 Likes

βασικά maiden πάει για sold out, είχαν ελάχιστα τικέτα έκει, είπαν οτι ίσως έχει λίγα πάνω, θα είναι φίσκα με 30-35 χιλιάδες λαό.

1 Like