Iron Maiden

Αν κάθε προηγούμενο μέλος των maiden καταφευγει στην δικαιοσυνη για πνευματικά δικαιώματα την π@#$#@$με. 20 + μουσικοί πέρασαν από το συγκρότημα…θα διαβάζουμε τέτοια για τα επόμενα 15 χρόνια

Κλαιω… Ποσο καταντια…

Pearl Jam καταστασεις στα γεραματα :yum:

4 Likes

Έλα μωρέ. …αυτά τα έκανε από τα 80s

3 Likes


Scream for me Sarajevooo :metal::metal::metal:

4 Likes

Ωραίο μαγιό @evanthia :sunglasses:

1 Like

Ευχαριστώ πολύ :grin:

10 Likes

άργησε χαρακτηριστικά :joy:
%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82

6 Likes

![IMG_20180729_045857_583|400x500]
(upload://vl9Eekol91qpQndkAlsP7a7Yu3k.jpg)


![IMG_20180729_045857_583|400x500]


Blaze Bayley live in Nicosia, Cyprus :metal::heart:

6 Likes

Ποιοι είναι όλοι αυτοί οι τύποι που διαγκωνίζονται για να φωτογραφηθούν δίπλα στην @evanthia ;

5 Likes

χαχαχα κάποια ασήμαντα παιδάκια :joy::joy::joy:

1 Like

Χρειαζόταν ένα πέρασμα από Blaze και φέτος. Μια θέση στο Rockwave θα ήταν όνειρο, χωρίς καν να συνυπολογίσω ποιους υποστήκαμε.

Του χρόνου οπωσδήποτε περιοδεία στην Ελλάδα!

4 Likes

Δεν έχω δει ποτέ Blaze. Πρέπει να είναι πιο τιμιος κι απ τον Τάσο Παντο στη μπάλα

Να ξανάρθει

13 Likes

Παιδιά ήταν πάρα πολύ καλός :heart_eyes: Οταν ξαναέρθει Ελλάδα, μην τον χάσετε :slight_smile: :metal:

1 Like

Τον ειδαμε ρε :smiley:, ολοκληρο τουρ εκανε στην Ελλαδα, ηταν πολυ καλος και το Κυτταρακι ιδανικο γι’ αυτο το λαιβ!

1 Like

Τι ειπες ρε μλκ !!! :grin::grin:

1 Like

Ωραίος παραλληλισμός!
Εγώ τον συμπαθέστατο Blaze τον είδα live δύο φορές με τους Maiden. Αν ισχυριζόμουν ότι εντυπωσιάστηκα θετικά θα ήμουν ένας ελεεινός ψεύτης του χειρίστου είδους.

Καλή η “τιμιότητα” (συνέπεια, καλύτερα) αλλά και αυτή του Πάντου, αλλιώς την εκτιμούσες σε αγώνα Champions’ League, αλλιώς βλέποντας τον να παλεύει φέροντας την τιμημένη φανέλα του ΠΑΣ (εννοείται πως είναι υπέρτατη καταξίωση για κάθε ποδοσφαιριστή να αποτελέσει μέλος του θρυλικού Άγιαξ της Ηπείρου, αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω!)

1 Like

Όπως και ο (γείτονάς μου) Τάσος Πάντος, ο Blaze δίνει το 110% των λίγων δυνατοτήτων του.

3 Likes