Iron Maiden

Μία αρκετά αξιοπερίεργη fan theory που γραφόταν παλιότερα στο Internet , είναι πως ο Smallwood είχε ‘εγκρίνει’ την πρόσληψη του (συμπαθή κατά τα άλλα) Blaze γνωρίζοντας από την πρώτη στιγμή ότι είναι κάτι απόλυτα προσωρινό και ένας τέτοιος μέτριος τραγουδιστής το μόνο που θα μπορούσε να κάνει θα ήταν να επισπεύσει το reunion.Τραβηγμένο αλλά δεν αποκλείεται κιόλας.Άλλωστε ο Harris ήταν σε κακή ψυχολογική κατάσταση εκείνη την περίοδο λόγω και του διαζυγίου του και είχε γραφτεί ότι αρχικά δεν ήταν 100% υπέρ της πρόσληψης Blaze.Αργότερα βέβαια τον εκτίμησε.

Όπως και να έχει η αποτυχία του Virtual περισσότερο βαραίνει τους υπόλοιπους και ειδικά τον Harris , παρά τον Bayley.

τι κομματια εχει μεσα;;

Κυκλοφορησε σαν σήμερα!!
260px-Theevilthatmendo-ironmaiden

4 Likes

Παιδιά, θα πάει κανείς Maiden στην Αγγλία, στις συναυλίες που απομένουν για να τελειώσει αυτό το leg της περιοδείας;

Ψήνεσαι να τους ξαναδείς έτσι; Κατάλαβες το μεγαλείο τους! Ποτέ δεν είναι αργά! Το φαμιλυ τελειώνει!!!

2 Likes

Να τους ταΐσω θέλω λίγο…

Tha eimai sto Londino to Savvato. Skeftomai an 8a paw kai se ena apo ta 2 party sto Cart and Horses

1 Like

Θα είμαι Ο2 10 και 11 Αυγούστου.

2 Likes

Το θέμα είναι πώς επιστρέφεις από εκεί στο κέντρο νυχτιάτικα χωρίς direct night bus. Εκτός και αν μένεις κοντά εκεί.

Μείνε κοντά εκεί ρε, αφού γι’ αυτό πας :grinning:!

Ε το έχω κλείσει τώρα στο κέντρο και ήταν και πάμφθηνα :sunglasses:

Στο Ruskin Arms δεν υπάρχει κανένα event ;:wink:

1 Like

Για το κέντρο η Central γραμμή του μετρό από το Stratford είναι όλο το 24ωρο.
Το θέμα το δικό μου είναι πως δε μένω στο κέντρο και θα φάω κανά 2ωρο να γυρίσω :grin:

Μεινε σε φιλο σου στο Λονδινο, δε μπορει να μην εχεις κανεναν. Που εισαι εκτος Λονδινου? Εχω μερικα καλα φιλαρακια στο Watford, ειχαν κανει ελληνικο λομπι αλλα τελικα γυρισαν οι περισσοτεροι Ελλαδα.

Στο Ruskin Arms μπορεις και να μεινεις, εχει δωματια!

Δεν είμαι εκτός, απλά είναι μανίκι η μετακίνηση μετά τις 1 από Ανατολικό Λονδίνο για Βόρειο… Νορμαλ θα έπαιρνα το μετρό και overground για μερικές στάσεις, μετά τις 1 θέλει μετρό μέχρι Tottenham Hale και 2 νυχτερινά λεωφορεία. Οπότε αντί για 35’ κάνεις 1.35’

@pantelis79 και το Cart and Horses έχει Inn, φυσικά όχι για τις ημερομηνίες που παίζουν οι Maiden στο Λονδίνο :grin:

Α ναι; Πολύ ωραία, μάλλον το Σάββατο θα πάω τότε, θενξ!

1 Like

Το καλύτερο κομμάτι όλων των εποχών…

15 Likes

Το αγαπημενο μου απο Maiden