Limited Editions, Βινυλια, Demo Tapes (που εχουμε / θελουμε)

Δεν πειραζει καθολου βεβαια,ειναι μεχρι να παρεις το πρωτο.
'Η να δεις απο κοντα καμια απιστευτη εκδοση βινυλιου και να ερωτευτεις. :stuck_out_tongue:

Νορβηγικα αξιοθεατα :slight_smile:

Ulver/ Mysticum - split-7’’
Mortem (pre-Arcturus) - Slow death
Fleurety - A darker shade of evil
Mysticum/ Audiopain - split-7’’

Gehenna - Ancestor of the darkly sky
Ancient - Det glemte riket
Beyond Dawn - Up through the linear shades
Ved Buens Ende… - Those who caress the pale box-CD

In the Woods… - White rabbit
In the Woods… - Let there be more light
In the Woods… - Epitaph
Ved Buens Ende… - Written in waters promo-CD

Σωστός ο παίχτης!!! Αλλά 500 copies όλο και όλο και δεν είναι σπάνιο???:-k Το έχωωωωωωωωω!!! VOIVOD τα πάντα όλα!!!

Έχω το Wish You Were Here από τις πρώτες κόπιες του '75-76.

Λοιπον εδώ έχουμε ένα ηρωικό tape sampler, ήταν και η πρώτη φορά στην ευαίσθητη ηλικία των 19 χρονών που άκουσα πρώτη φορά Black Metal και μπορώ να πώ ήμουν υπερτυχερός που αυτό που άκουσα ήταν το In The Nightside Eclipse από “κάποιους” Emperor!!! Απλά να σημειώσω ότι η κασέτα έπεσε στα χέρια μου (όπως και πολλά άλλα Demo) από ένα φίλο που τότε έκανε ακόμη εκπομπή στο ράδιο και έπαιρνε αρκετά samplers, τον συγχωρεμένο τον Χάρη Ευκαρπίδη. Επίσης είχα και το sampler του Burnt Offering των Iced Earth αλλά δεν μπορώ να το βρώ γαμώ την καταδίκη μου, μιλάμε ότι ο ήχος του είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ, δεν είχε περάσει mastering και οι κιθάρες ήταν πιο τραχειές κι από σμυριγδόπανο!! Μετά που το άκουσα από την κανονική κυκλοφορία μου φαινόταν σαν hard rock, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΟΥΤΕ ΥΠΕΡΒΑΛΛΩ, μακάρι να το βρώ μόνο και μόνο για να το ακούσω και εγώ και εσείς, στα @@ μου αν είναι σπάνιο σαν κομμάτι, αυτό που περιέχει είναι η ΠΕΜΠΤΟΥΣΙΑ του Burnt Offerings και των Iced Earth, heavy as hell στην κυριολεξία…τέσπα…enjoy το κασετόνι τώρα από κάτω!!
(Οι photos είναι λίγο γτπ btw)



Εγώ θελω tapes από Nyktalgia και Thy Light αλλά πού να τις βρω… [-X

Αμα ψαξεις λιγακι θα βρεις Nyktalgia…πχ ριξε μια ματια στο store της εταιρειας τους,No Colours. :wink:
(Τhy Light εχει εξαντληθει…εγω το βρηκα τυχαια καπου σε CD αλλα δε νομιζω πως ειναι οφισιαλ…αλλα και παλι καλη δουλεια για πειρατικο)

Το παρακατω βινυλιο εχει κυκλοφορησει σε 500 κοπιες,απο τις οποιοες οι 100 πρωτες βγηκαν σε splatter…Εχωντας το απλο μαυρο βινυλιο ειχα την τυχη να πετυχω και το splatter και εννοειται πως δεν το σκεφτηκα ουτε λεπτο…ελα μωρη αρρωστεια!! #-o
(γτπ φωτο λογω κινητου)

8O8O8O8O8O

Aμαν Αμαν ! Αυτο κοστιζει μια μικρη περιουσια σιγουρα…

Πόσες φορές το σκέφτηκα να την βγάλω ebay να δώ πόσο θα πάει, μόνο γι αυτό το λόγο όχι για τα λεφτά, απλά να δώ πόσο θα πάει…

Τα σπάει το βινύλιο . Απλά.

Το’χα ξεχασμενο κι αυτο…Βεβαια τα λαμπακια τα φτυσανε και τα CD που ειχε μεσα τα σκοτωσα κι εχω βαλεις τισ πρωτες εκδοσεις που εχω υπογεγραμμενες.

Μιας και επεσε ψηφιακη στα χερια μου ειπα να τα βγαλω και να τα ποσταρω.Λιγα βεβαια αλλα αρκετα αγαπημενα!

Rotting Christ - Apokathilosis 7" EP (1993 Osmose Productions)
[U]

Rotting Christ - Dawn Of The Iconoclast 7" Picture Disc (1992 Decapitated Records)[/U]


Rotting Christ - Khronos Picture Disc (2000 Century Media)




Ravencult - Armageddon Rising
(2004 - Aenaon Music)


:smiley:

αφου δεν εχεις την πρωτη εκδοση του thy mighty contract το thread δε σε χωραει.:p:lol:

παναγια μου :papas::papas:

Aσε μη μου το θυμιζεις!:frowning:
Εχω την δευτερη εκδοση ομως που ειναι Picture. Δεν το χω εδω ομως γ’ αυτο δε το ποσταρα οπως και το Satanas Tedeum. Ετσι και πετυχω πουθενα το Thy Mighty πουλαω και το σπιτι μου!:p:p

η δευτερη εκδοση που εχεις picture ειναι με το τωρινο ή με το πρωτο εξωφυλλο?

Mε το δευτερο.Αυτο συγκεκριμενα:wink:

α, ok…
σου ευχομαι να βρεις και το πρωτο, αλλα αφου το βρω κι εγω πρωτα.:stuck_out_tongue:

Σημερα ηρθε ο ταχυδρομος και μου εφερε τα 2 τελευταια βινυλια για να συμπληρωσω την Rotting Christ collection μου!:smiley:
Oλα μαζι:

:p:p:p:p:(:(:frowning:

κυριες και κιριοι…
σας παρουσιαζουμε το super παπλωμα…
το ΜΕΤΑΛ παπλωμα…χαχαχααα

:lol: