Linkin Park

linkin park? τι σχεση εχουν οι linkin park? Το site rocking.gr λεγεται οχι trendorocking.gr!
Το hybrid theory κατι ελεγε αλλα το meteora… Μετα εκαναν και ενα album με εναν hip-hopα ή dj δε θυμαμαι τι ηταν… ελεος

Το μόνο καλό που άκουσα στα τραγούδια τους ήταν η δυναμική και ήταν πολύ καλή κατά τη γνώμη μου. Αλλά όλα αυτά στο Ηybrid Theory όχι στο Meteora (αν και πήραν το όνομα μιας ελληνικής τοποθεσίας 8) ) από τότε όμως χάθηκαν από προσώπου γης.

γεια σου ρε ξαδερφε!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Βλακεις λες… Το meteora σπερνει…
Και πες στον αδερφο σου να μην ακυρωνει προβες στα καλα καθουμενα για δει τα κρινα…

To Meteora ηταν τελειο αλμπουμ.

Το καινουριο τους απλως χαλι μαυρο.Με κατι ακυρες μπαλαντες και κατι τετοια που με ξενερωσαν.

To Hybrid Theory είναι το αγαπημένο μου.Η συνεργασία με τον Jay-Z δε με τρέλανε και το meteora μου φάνηκε μέτριο…το καινούργιο δεν το έχω ακούσει,αλλά μου άρεσε το what i’ve done.Γενικώς τους συμπαθώ πολύ!Κάνουν και ωραία live!

Το καινουριο ειναι θα λεγαμε πιο ροκ, αλλα εχει κατι ξεκουφες μπαλαντες που δεν τους πολυτεριαζουν…

ποσο δικιο εχεις…

το what i’ve done ειναι τραγουδαρα.- :stuck_out_tongue:

σοβαρα τωρα…δισκογραφικα ειναι ενα χαλι μαυρο αλλα εχουν βγαλει αρκετες τραγουδαρες, οπως το προαναφερθεν

Eπικαιρο οσο ποτε…Vamos…

Υ.Γ Hybrid theory FTW…Papercut,one step closer,with you,a place for my head,in the end,crawling,runaway…τι αλλο να ζητησει κανείς?

Ειναι τοσα πολλα,δεν μπορω να διαλεξω :lol:

Το τελευταιο δεν το χω ακουσει καν,απο τα πρωτα 2 σιγουρα Meteora.

Το Minutes To Midnight με τίποτα. :thumbdown:

Είμαι μεταξύ Meteora και Hybrid (τι πρωτότυπο:p ). Χμμ, δε ξέρω, τα αγαπώ και τα δύο!:smiley:

:thumbup: :thumbup:

Εγώ λέω Meteora, αν και θα βγει εύκολα το Hybrid Theory

Μeteora !Tο χα λιώσει στο Γυμνάσιο…είναι κ απ τα πρώτα cd που αγόρασα
Τότε παρακάλαγα να ρθουν…Τώρα τι να τους κάνω??

Nα πας να τους δεις…Ποτε δεν ειναι αργά…:stuck_out_tongue:

τα πες ολα εκτος απο ενα …

η ΑΕΚ τον παιρνει :smiley: :smiley:

Παιξε Τζοκερ σημερα το 4…Μην ξεχνιομαστε…

Το Hybrid εχει πιο πολυ συναισθημα και πιο ωμο σε μουσικη, ενω το μετεωρα ειναι πιο προσεγμενο και ‘εμπλουτισμενο’ μουσικα.

Κατι τετοιο τελος παντων, ο ψοφος πηγε στο χιμπριντ

με απιστευτη ευκολια Hybrid Theory!