Liverpool

Σε πιστεύω αλλά για κάποιο λόγο εγώ έμεινα απαθής. Θέλω να πιστεύω ότι ήταν μια πολύ κακή στιγμή.

Η αληθεια ειναι οτι καπως ειχε αρχισει να στρωνει αυτο το πραμα αλλα οχι και 3αρα στο Ανφιλντ ρε παιδια…δηλαδη λιγο σεβασμο! Πρεπει το καλοκαιρι να ξοδευτουν ουσιαστικα τα λεφτα για τις μεταγραφες και κυριως να γινουν μεταγραφες σε νευραλγικες θεσεις,οχι παλι 32 εξτρεμ και 20 αμυντικα χαφ…

Ρε, ντου…

Και επανέρχομαι στο παιχνίδι του Σαββάτου, για να μην ξεχνιόμαστε…

Όσο τράβηξε ο Σοάρες, κάτι ψιλογινόταν. Μετά, κλάφτα Χαράμπαλε…

Υπάρχουν δύο Πέπε Ρέϊνα. Ο ένας παίζει εκτός του τέρματος είναι καλό στόπερ, μοιράζει καλά την μπάλα, σκάει και καμιά τρίπλα, αμαλάχει να’ουμ’… Ο άλλος παίζει στη γραμμή του τέρματος και… άκυρο… υπάρχει ένας Πέπε Ρέϊνα. Ο δεύτερος είναι μυθικό πρόσωπο…

Τζότζο. Πολυεργαλείο. Για όλες τις εποχές του χρόνου.

  1. Μπορείς να τον στολίσεις σαν δέντρο στο σπίτι τώρα στις γιορτές, να βάλεις δώρα από κάτω, τη φάτνη και το Χριστούλη, να χαίρονται και τα παιδάκια.
  2. Μπορείς στις Απόκριες να τον κάνεις γαϊτανάκι, να χαίρονται και τα παιδάκια.
  3. Μπορείς να τον βάλεις στην ταράτσα να δέσεις ένα σχοινί και να απλώνεις τα ρούχα.
  4. Μπορείς να τον κάνεις ομπρέλα για την παραλία το καλοκαίρι, προσαρμόζοντας το κατάλληλο πανί στο ακατοίκητο.
  5. Μπορείς να τον κάνεις καλόγερο, να κρεμάς τα παλτά τις κρύες νύχτες του χειμώνα.
  6. Μπορείς να τον στήσεις σε λόφο για φωτοβολταϊκό. Τέτοιος συλλέκτης ενέργειας σπανίζει…

Και πάμε και στο κλου της υπόθεσης. Στην Πάτρα είναι ο βασιλιάς Καρνάβαλος, στη ζούγκλα είναι ο βασιλιάς των ζώων, η Σαπουτζάκη είναι η βασίλισσα της νύχτας. Ε εμείς έχουμε το βασιλιά Παλαίμαχο…Ευχαριστούμε Στίβι… Σε λίγο οι επικές ταινίες του Αγγελόπουλου θα είναι θρας μέταλ μπροστά σου…

:lol3::lol3::lol3:

Το έχω και στους σωσίες…

Εκτός ότι το κάτω είναι πιο όμορφο, ξέρει και ποδόσφαιρο…

λένε για στάριτζ με 14 εκ λίρες και επιστροφή του πιτσιρικά Tom Ince (γιος του paul), μετά από ενάμισι χρόνο στην blackpool με 4 εκ

πετάμε,έτοιμοι για τίτλο.

ε φυσικά… οταν παίζεις με τον πλατανια της αγγλιας(όταν δεν παίζουν ντιαρα, ρουιζ)…

ΦΤΑΝΕΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΠΕΛΑ ΣΑΣ!!!

ΦΤΑΝΕΙ

Με την Στοουκ με τα νταμάρια της ανέκαθεν είχε χοντρό πρόβλημα η ομάδα.

12 μύρια για Στάριτζ. Έκλεισε επίσημα…

Mεγάλη μεταγραφή.

μαλάκες,seriously, πρέπει να με κάνουν τεχνικό διευθυντή για 6 μήνες.

Ο καθένας μας εδώ μέσα θα τα πήγαινε καλύτερα …

Δηλαδη με απλη λογικη μολις πληρωσαμε στην Τσελσι 5 εκατομμυρια για να παρει τον Ντεμπα Μπα.

μονο και μονο για αυτο το θρεντ πρεπει να βγει ημοτικον που σταυροκοπιεται…

3ο γκολ εκπληκτικο

Έχω φάκελο για πάνω από 10 παίκτες έτοιμο. Ποιοι φεύγουν, ποιοι μένουν και με πόσα… Είμαι πρόθυμος για διαφορουμική συνεργασία και κατάθεση προτασης στους unsmellables…

Για σεντερ φορ λεει τον πηραμε :lol::lol::lol:

http://www.woop.gr/content/94545/etsi-tha-paizei-e-liverpoul

Ναι. Γιατί ο Σοάρες δεν μπορεί να σκοράρει…

Kαι άλλη μια μεταγραφή που έπιασε… Έφυγε ο Κόουλ για τα σφυριά…

unsmellables…