Lost(Oι αγνοουμενοι)-πιθανα Spoilers!

Το ξερω γιατι εχω κατεβασει και τις 2 εκδοσεις, αλλα μην τρελενεσαι, μπορεις να βρεις την σκηνη στο youtube.

Βασικά με ένα πρόχειρο search είναι σκηνή που έπαιξε μετά στο post show “Jimmy Kimmel live” και αποτελει κάτι σαν διαφορετικό φινάλε και όντως βρίσκεται στο youtube…δεν είδα τίποτα εννοείται απλά ενημερώνω…

να εισαι καλα φιλος γιατι μαλλον θα εμενα με την απορια

Ας δωσει κανενα λινκ γι αυτο το βιντεακι, οποιος το εχει βρει.

Προσοχη μην το δει κανεις αμα δεν εχει δει το τελευταιο επεισοδιο
http://www.youtube.com/watch?v=ysQUWozY3HE&feature=player_embedded

Αυτό βρήκα…ας επιβεβαιώσει και ο JerryMoore αν είνια το σωστό μην λέω βλακείες…

Οχι καμια σχεση, αυτα ειναι alternate ending βασισμενα σε αλλες σειρες που τα γυρισαν για πλακα.

Αυτο που λεω ειναι στο βιντεο που ποσταρα πιο πανω.

οτι ναναι λεμε…!!
η σκηνη αυτη δεν εχει κατι…

ελεος ρε παιδια

και τα διαφορετικο τελος ειναι 3 χιουμοριστικα βιντεο που τραβηξαν γαι την εκπομπη…

Οκ…μην το λαμβάνετε υπόψιν το link μου…

Ε δεν δειχνει και τιποτα. Τιποτα που να μπορεις βγαλεις συμπερασμα δηλαδη. Δειχνει μονο ενα πρωην αεροπλανο. :stuck_out_tongue:

Ολα αυτα που βλεπαμε τοσο καιρο στο νησι ηταν πραγματικα,ο Τζακ πεθανε την τελευταια στιγμη,οι υπολοιποι εφθασαν Αμερικη και ζησαν κανονικα τις ζωες τους ενω ο Μπεν και ο Χερλι κρατησαν το νησι μεχρι οσο μπορουσαν,μεχρι που ηρθε το τελος για ολους και τοτε ο Ντεζμοντ κανωντας διαφορα συμπληρωσε ενα υποτιθεμενο παζλ και ετσι ολοι θυμηθηκαν.Η σκηνη στο τελος που δειχνει τον Τζακ να πεθαινει ενω βλεπει το αεροπλανο με τον μπερναρντ διπλα του ειναι οσως η καλυτερη σκηνη για το τελος,και η ολη διηγηση ειναι κυκλικη(οπως αρχισε η σειρα ετσι και τελειωσε).Οι σκηνες που δειχνουν το παρελθον ειναι ακρως ανατριχιαστικες και συγκινιτικες σκεφτομενη ποσα χρονια πισω μας πανε.Ενα πολυ ωραια τελος για αυτην την αξεχαστη νομιζω σε πολλους σειρα :slight_smile:

Καταρχην βαλ’ το σε spoiler.:wink:

Για μενα λεει πολλα αυτο γιατι αυτο που βλεπω ειναι το αεροπλανο της Oceanic μονο που δε βλεπουμε survivors…

επος…!!
δεν ξερουμε ποιο ειναι το τελος…!!
:lol::lol:

ενα εχω να πω ο Παπακαλιατης ειναι πολυυυυυυυυυ μπροστα!!!

Απλά υπέροχο. Αυτό λέω μόνο και θα επανέλθω. Κατά τα άλλα, όπως τα λέει η Βαλ στο σπόιλερ.

The 2004 flash-sideways timeline is revealed to have been an afterlife created by the survivors so they could find one another, independent of the time at which they died, and move on to “the next phase” together.

με ενα κενο ΝΑ που δεν μας λεει πως το καταφεραν αυτο…

επίσης ηταν πολυ καλο και αυτο που με το “απενεργοποίησε” την πυγή ο ντεσμοντ ολα έγιναν φυσιολογικά …δηλαδή ο ριτσαρτ άρχισε να γερνάει(έβγαλε την πρώτη άσπρη τρίχα του και ο MIB δεν ηταν πια άφθαρτος…
τωρα για το “παράλληλο συμπαν” εγω άλλο πιστεύω ότι ηταν δεν συμφωνώ με την valerie…

παιδια γνωριζει κανεις που μπορω να βρω υποτιτλους για το fιναλ journey ??? ψαχνω απεγνωσμενα αλλά τπτ…ειναι το επεισοδιο το οποιο προηγειται του τελευταιου

Για μας που δεν το’χουμε δει ακόμα και κατεβάζουμε το torrent από eztv, πείτε μας, λείπει όντως σκηνή απ’το τέλος;

Ναι λειπει η σκηνη αλλα δεν ειναι και τπτ το ιδιαιτερο