Mastodon

Ο δίσκος είναι έτοιμος, έχει μπόλικα κομμάτια που δε θα μπούνε όλα μέσα. Στο τέλος της χρονιάς θα βγει. Παρακαλείται ο χρήστης που τον έχει ακούσει, να κάνει κανά log-in (έχει να μπει και κάτι χρόνια) γιατί βαριέμαι να τα λέω όλα.

awe fudge. Θέλω κ εγώ. Η μάλλον όχι. Άκυρο, δεν θέλω.
Θέλω να είμαι στο σκοτάδι μέχρι την μέρα που θα γίνει release και θα το ακούσω για πρώτη φορά.

υγ. Εγώ πάντως ακούω μάστοντον με το κάτω κεφάλι.

εισαι προβοκατορας, ιντριγκαδορος, σαδιστης, μαζοχιστης… μαζοχιστης και αντιπροσωπος :lol::lol::stuck_out_tongue: πες κι αλλα, πες κι αλλα!! αλλα να πεις και το ονομα του χρηστη :lol::stuck_out_tongue: ασε ρε… [-X ουτε που τον εχουνε μιξαρει ακομα τον δισκο αλλα ο φιλαρακος σου προλαβε και τον ακουσε?? ποιος ειναι? ο τσακ νορις? :p:lol::lol:

Ε ρε τι έχει να γίνει εδώ μέσα όταν βγει ο δίσκος.

απο τα πιο σιχαμενα γκρουπ εβερ για μενα. σορρυ. δεν αντεχω ουτε νοτα.

ωχου μωρε, κολλημα και εσυ με τους “μεταλλαδες”. ασε τα παιδια να ακουνε οτι θελουν, αστους να σχολιαζουν οτι και οπως θελουν. αφου ξερεις οτι οι mastodon δεν εχουν αλλαξει, ουτε προκειται. δεν καταλαβαινουν απο τετοια. για την παρτη τους και μονο.
χεστηκαν για κριτικες, hammer και kerrang. καλυτερα να φανε χαλια κριτικη να φυγουν απο WARNER (που σωστα με διορθωσες) και να γυρισουν στα μικρα club.

ααα επισης… [SPOILER]βλεπεις maiden avatar και βγαζεις καπνους ε;. :lol:[/SPOILER]

Δεν πιράζοι ραιιιιιιι

Τέτοια περιποίηση πάντως όσο οι Μastodon βρίσκονται στην Αθήνα, ούτε ο Chuck Norris δεν προσφέρει.

Να πω κι άλλα; Οκ, η μαγική λέξη είναι Snake.

ου ρε λερα. εσυ εισαι;; ου ρε. :smiley:

ευχαριστουμε. η ψηφος σας καταχωρηθηκε με επιτυχια. γεια σας.

ό,τι έγινε και με τον προηγούμενο θα γίνει.

μια κατσαρόλα ποπκόρν, σιτ μπακ εντ εντζόι.

Ναι αλλά εγώ δεν ήμουν τότε εδώ μέσα :stuck_out_tongue: Μόνοι σας το κάνατε το πάρτι :lol::lol:

ε τράβα κάνε ένα bump στο θρεντ του crack the skye.
σε 20’ θα έχεις ένα flame war oλο δικό σου.

Δε φτάνει που τραβάμε το flame έξω από το θρεντ του Sonisphere, έχετε και θέμα. Μονίμως ανικανοποίητοι…

Eπίσης, ο καλλιτέχνης που έκανε το εξώφυλλο του δίσκου λέγεται AJ Fosik. Kαι εδώ βλέπετε δημιουργίες του. http://www.flickr.com/photos/ajfosik/

Επαρκώς ψυχοπαθής.

απειρα μαστοντονικο το

[I]Embracing Stochasticity[/I]

κοντα εισαι :wink::wink:

εσυ στη Δαφνη εισαι κοντα ή ακομα τιποτα;

τα εξωφυλλα ανεκαθεν εγαμουσανε και θα εγαμαει και τουτο.

μολις κατεβηκα απο το metro! θα σε περιμενω στο εβερεστ με το εξωφυλλο ανα χειρας :p:p

οι haters δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ποστάρουν εδώ μέσα.Μου θυμίζει λίγο τα παρατράγουδα στο thread της Gaga. Ουστ λοιπόν.
On topic: Λογικό να πάρουν πιο ροκ μονοπάτια αφου μετά το crack the skye φάνηκε ότι θέλουν να αλλάξουν τον ήχο τους

ουστ στα μουτρα σου ψηλε. δημοσιο φορουμ ειναι και εφοσον δεν σε προσβαλλω μπορω να ποσταρω ακριβως οτι μου καπνισει. επειδη δεν ειναι το ειδος μου δεν παει να πει οτι δεν μπορω να ποσταρω. ουτε εβρισα, ουτε εθιξα κανεναν, την γνωμη μου ειπα. δεν σ’αρεσει ? ξυδι…