Megadeth

Να θυμίσω ότι το topic λέγεται “Megadeth”,και όχι “Rotting Christ”

:wink:

Μπορει επιτελους καποιος οταν δεν ξερει κατι να το ΒΟΥΛΩΝΕΙ;

Mπορεί επίσης κάποιος να αφήσει τις “μαγκιές” και να πεί τη δική του γνώμη; Mιάς και “ξέρει”

Ακριβως επειδη δεν ξερω κι εγω πολλα και το ολο ζητημα ειναι ενδιαφερον αντεδρασα ετσι ωστε να μη μπερδεψουμε τα μπουτια μας με την εκδοχη του καθενος για το ονομα των Rotting Christ. Aλλα δε θα σου δωσω και λογο ε.

eagleheart, εχει δικιο ο zafrock. και στο κατω κατω δεν απευθυνθηκε σε σενα.:wink: εγω καταλαβαινω απολυτα τι εννοει. βλ. το σκηνικο στο τοπικ μαστοντον που η κουβεντα εγινε μετα απο ενα σημειο εντελως γτπ.

βασικα ετσι ακριβως ειναι. ειδικα τη φραση στα bold θυμαμαι που το εχει αναφερει.

Δεν με πολυενδιαφέρει αν έχει δίκιο η όχι, ο τρόπος πού εκφράστηκε όμως δεν μου άρεσε.
Κι από τη στιγμή που είμαστε σε φόρουμ, όπως αυτό σχολιάζει τους άλλους, έτσι κι εγώ μπορώ να σχολιάζω αυτόν και κάποιος άλλος τα δικά μου γραφόμενα.

Ωραια λοιπον αφου θες να το παιξεις χωροφυλακας καντο σωστα. Θα μπορουσες καλλιστα να πεις και τη δικη σου αποψη. Το θεμα συμπεριφορας ειναι οφφ-τοπικ στο θρεντ “Megadeth”.

Απάντησα με βάση την εξέλιξη της συζήτησης. Και μην πάς να “τουμπάρεις” τα πράγματα με το off topic.

και εσυ σε αλλη φαση εχεις εκφραστει σε σημειο που να με ενοχλει αλλα δε πεταχτηκα να σε προσβαλλω. ο ζαφ ειχε δικιο επειδη πολλες φορες το σπαμαλικι τετοιου τυπου ειναι ενοχλητικο και το εχουμε πει πολλακις στο παρελθον ευγενικα. καπου χρειαζεται να εισαι λιγο αουγκαλος. με το “παρακαλω” δε βγαινει παντα ακρη.

αν εχεις κατι αλλο να πεις συνεχισε με πμ. δε θελω να συνεχιστει εδω το οφ τοπικ.

Το αν με έχεις προσβάλλει άσε να το ξέρω καλύτερα εγώ. Και δε’νομίζω να έχω προσβάλλει ποτέ κάποιον χωρίς να μου δώσουν “κίνητρο”.

Αυτά.

Έτσι ρε… μαθήματα καλής συμπεριφοράς “Eagleheart”! Zafrock, Angmar για μαζευτείτε λίγο.
Εδώ είναι ένα rock/metal forum και έχουμε και κάποιο επίπεδο και πρέπει να είμαστε politically correct και να μην μασάμε με το στόμα ανοιχτό. Δεν είμαστε βάρβαροι ρε!
Γι’ αυτό ακούστε τον Eagleheart που ξέρει τα πάντα και έχει ορθές και έγκυρες απόψεις και συμμορφωθείτε όσο είναι καιρός!

edit: και το κάπνισμα πρέπει να απαγορευθεί από τις συναυλίες… τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι σωστό για τους διπλανούς.

Αν όλο αυτό το καιρό έχεις καταλάβει ότι προσπάθω να περάσω την εικόνα του ξερόλα, μάλλον πλανάσαι οικτρά.

επειδη εκτος απο συντακτης ειμαι και γιουζερ, τωρα η συμπεριφορα σου με προσβαλλει. αν θες μιλα συγκεκριμενα οπως μπορω και γω να κανω αν θες.

δεν ειναι διαγωνισμος για το ποιος θα την πει σε ποιον. κανεις το ιδιο μονιμως και βασικα υποτιθεται παντα δε καταλαβαινεις τι σου λενε.

ενω μουσικα δε μας χωριζει τιποτα, η νοοτροπια σου ειναι αυτο στο οποιο ειμαι εντελως αντιθετος. την εχεις πει δυο φορες στον ζαφειρη τις τελευταιες μερες ενω ειναι απο τους πιο σοβαρους γιουζερς εδω περα. δεν εχει πει μλκια σε μουσικο θεμα επειδη παντα προσεχει τι λεει σε αντιθεση με διαφορους αλλους.

αν θες να συνεχιστει η κουβεντα πες ενα οκ και το μεταφερω σε αλλο θεμα βαζοντας παραλληλα εδω λινκ. αν με αγνοησεις θα κανω ρεπορτ ποστ. βεβαια υπαρχουν και τα πμ αλλα δε θα το κανεις. μονιμως θες να την λες ανοικτα στον αλλον και αυτο δειχνει τα “κινητρα” σου.

εχεις δικιο ρε φιλιππε τωρα. το παραδεχομαι. δε θα το συνεχισω εδω, και γενικα εχω σκοπο να μη τραβηξει πολυ η κουβεντα.

εντιτ: eagleheart αστο. τελικα ναι, αυτη την εικονα πασαρεις. δες το sig σου

A different opinion is just another point of view

δε νομιζω ουτε εσυ να πιστευεις αυτο που λες. η συζητηση τελειωσε.

Επειδή διαφωνώ με κάποιον πάει να πεί ότι του τη λέω; Διάβασα ένα πόστ κι απάντησα στο ίδιο έντονο ύφος με αυτό.

οπως ειπα:

αν θες να βγουμε για μπυρες κτλ ειμαι οκ. για μουσικα δε μπορω να συζητησω μαζι σου. το θεμα εληξε.

ΟΚ, με δημοκρατικούς λόγους το θέμα έληξε.

Η αποθέωση του spam και των άχρηστων posts…[-X

Εδώ οι Megadeth κυκλοφορούν το Warchest τον Οκτώβρη και ο καθένας λέει τα δικά του ναούμ#-o

Ποσο λετε να κανει το warchest ρε;

γενικα μου φαινεται λιγο ανουσιο ρε παιδια το warchest. τι να σας πω. απο cd δεν εχει κατι που να σε κανει να πεθαινεις να το αγορασεις.