Metal Hammer vs RockHard

Αργκ, κακέ μοντερέιτορ!
(καλύτερα γιατί βαριόμανε να γράψω :p)

Λίστα Αγόρου:

  1. the Howling Wind
  2. Unearthly Trance

\μ/ ΤΕΛΟΣ.-

Σχετικά με το Extreme Conditions - Exteeme Solutions αυτού του μήνα.

One [B]Rode[/B] to Asa Bay είναι ο τίτλος του τραγουδιού των Bathory. Rode. Αόριστος του ρήματος ride. Όταν το γράφεις One [B]Road[/B] to Asa Bay, αλλάζεις το νόημα, και βγαίνεις και άσχετος με αυτό που - υποτίθεται - αγαπάς.

20 χρόνια τώρα, ανάθεμα αν το έχω δει μια φορά γραμμένο σωστά.

Γκρίνια τέλος. Συνεχίστε.

Ποιος το εγραψε Road ? :facepalm:

Μιχάλης Σ. Κριμπογιαννης.

(Τόνο δεν βάζω στο επίθετο, επειδή δεν ξέρω που πάει. :p)

Δε με διαβάζετε καθόλου όμως, δε με διαβάζετε… [-X

Σουρλουλού, λολ ε. :lol:#-o

Πάντως ψιλοαναμενόμενη Χαμμερολίστα ε. Και με τα σιγουράκια τους (Maiden και Nevermore στην εικοσάδα, R.C. δεύτεροι κτλ.) και με τις “ψαγμένες” σφήνες τύπου Ghost για το ξεκάρφωμα.

Νοτ μπαντ, Χάμμερ μπόιζ. :thumbup:

Α, και για όσους Χάκους, Τσούνταρους κλπούς είναι στην παρέα μας απόψε, :bye:

χαχαχα…σε διαβάζουμε μια χαρά…απλά τώρα σε έχουμε στα bookmarks και με τα δυο ποστ…ακόμη ένα που δεν είναι δικό σου…
(τα κατεβατά τα διαβάζεις με ηρεμία να δεις τι λένε…δεν είναι αθλητικά)

*και μόλις βρήκα και λινκ…

Καλά, δεν είπα να το κάνεις και μπούκμαρκ. :expressionless:

Enjoy ε.

συνήθως όταν είναι να διαβάσω κάτι το κάνω…μετά χάνονται μέσα στα ποστ που πέφτουν βροχή…

*Thanx
**ναι ρε πούστη.!! γκολαρα ο davies.!! (μια ζωή άκυρος)

Καλά μωρέ παπάρες του Hammer ένα κάρο δίσκοι βγήκαν το 10 πάλι Maiden βάλατε μέσα!!! Και κλανιά να βγάλουνε θα μπει δλδ. Τέσπα ήμουν σίγουρος ότι θα το βάζανε κάπως, λογικά θα έρθουν και στο Sonisphere οπότε ας αρχίσουμε τα γλέντια. Περιμένω με αγωνία(πλάκα κάνω) και των αναγνωστών όπου πάλι εκεί θα δούμε τα γνωστά γλέντια.

που να δεις το hammer uk που το έβγαλε πρώτο της χρονιάς!!! #-o

Λιγα πραματα η λιστα του χαμμερ! Avenged sevenfold γιατι λειπει?

πως θα χωρέσουν οι Maiden και οι nevermore?? :stuck_out_tongue:

Ε, τι γιατι λειπει, γτ προφανως δεν το ψηφισανε…
Ενταξει, χαμμερ ειναι ρε παιδια, και απο αυτα που εγω θα ψηφιζα μονο το kvelertak εχουνε, αλλα τι να κανουμε τωρα. Λες και ηταν ουρανοκατεβατο

Εξαλλου εχει και πολλα πραγματα που τα ειδα και σε πολλες λιστες του φορουμ - electric wizard, kvelertak, deathspell omega, grand magus, dep, danzig, cathedral, triptykon, high on fire.

Kαι δεν εχω καμια διαθεση να υποστηριξω το χαμμερ, αλλα το ξερουμε αυτο ειναι… και nevermore θα βαζανε… και maiden - που στο κατω κατω στο 19 το χανε, αλλα αλμπουμ θυμαμαι ηταν στανταρ στη 10αδα, μην πω 5αδα

Εγω δεν εχω προβλημα ουτε για nevermore ουτε για maiden. Απλα ειναι αδικο για ορισμενες μπαντες να μη υπαρχουν καν στη λιστα. Ας εβαζαν 30 δισκους. Παλια θυμαμαι εβαζαν περισσοτερα αλμπουμ.

OR…
διαβάστε τις ατομικές λίστες ρε παιδιά, που βγάζετε συμπέρασμα για 20 άτομα από μία λίστα. Χαλαρώστε λιγάκι.

Το μόνο συμπέρασμα που έχω βγάλει εγώ είναι πως κάτι πρέπει να πηγαίνει στραβά μ’εμένα που μου πέρασε αδιάφορο το kvelertak. Ε, δεν σας βρίζω όλους που το εκθειάζετε.

Πιστέυω οτι το Rock Hard είναι ποιό ευχάριστο σαν περιοδικό!!!

Καραολίδης έχει τους rotting christ στο Νο2 8O

Έτσι8)

ε γεροντική άνοια.
Και ο ποτ το έπαθε.