Metallica-Death Magnetic (2008)

Πανε ακου το st.anger τοτε αφου το θεωρεις καλυτερο,εκτος αν το λες ειρωνικα.:-k:-s

το ακουω καθε μερα γιατι μ αρεσει τοσο πολυ.
πιστευω οτι ειναι τεραστια μπαντα και γενικα δεν υπαρχει κατι καλυτερο.

O καθενας με την γνωμη του…

Eντάξει είναι μέτριος δίσκος αλλά όχι και χειρότερος από το St. Anger. Μη λέμε και ότι θέλουμε :slight_smile:

Ρε τι διαβάζουμε εδω μέσα???

μια χαρά είναι και το st.anger και το death magnetic. και τα δύο χάλια παραγωγή έχουν.

Δλδ μετα απο τοσα χρονια που εχει βγει το st anger ακομα προσπαθουμε να καταλαβουμε αν ειναι καλος η κακος δισκος? Νταξει μπορει το death magnetic να μην ειναι το αλμπουμ που εφερε την επανασταση αλλα δεν το λες και χαλια δισκο και μαλιστα οτι ειναι χειροτερο απο το st anger.

Νταξει ρε δεν θα σωσουμε εμεις εξαλλου το μεταλ.

Eμένα μ’αρέσει πιο πολύ το St.Anger νομίζω :expressionless:

Πάτε καλά ρε? ;p

Απλά μου φαίνεται πιο ειλικρινής προσπάθεια ρε συ.

Τίποτα παραπάνω από αυτό όμως ;p

Το Death Magnetic ακόμα το ακούω καμιά φορά, απ΄το St. Anger τρία τραγούδια άκουγα και έχω να τα ακούσω απ’ τη συναυλία των Metallica…

Ποιος ο λόγος να το ακούς τόσο συχνα?:p:p

Πιστευω οτι το DM είναι πολύ καλύτερο αλλα γούστα είναι αυτα.

Υπαρχει λογος για ολο αυτο τωρα?

Υπάρχει λόγος να μπαίνεις στο φορουμ?

Ο Ιδιος…

BBS σινγκλακι και βιντεο ε? Καλη φαση, γενικως και τα τρια που εχουν βγει μεχρι στιγμης σπερνουν, ωραιες επιλογες :wink:

Έτσι να ακούς αυτή τη ριφφάρα στο MTV ή στο MAD και να μην ξέρεις από που σου ήρθε!

Εντάξει το St. Anger δεν έχει την ποιότητα του Death Magnetic, αλλά είναι δύο φορές πιο αυθόρμητη και ειλικρινής προσπάθεια απ’ τον τελευταίο.

Ρε παιδιά η μουσική μετράει, αφήστε τις προθέσεις της μπάντας. Το St. Anger ήταν κατάθεση ψυχής…δεκτόν αλλά σαν ποιότητα δεν συγκρίνεται με το Death Magnetic!